Kat: Válečná zóna

• USA Punisher: War Zone (více)

Bývalý člen speciálních sil Frank Castle je po šesti letech zpět v plné zbroji jako Punisher, který tentokrát vede válku na dvou frontách - s podsvětím i s FBI. V hlavní roli vykonavatele spravedlnosti se představí Ray Stevenson, jehož známe ze seriálu Řím.  Bývalý člen speciálních sil a agent FBI Frank Castle je po šesti letech zpět v plné zbroji jako Punisher, který tentokrát vede válku na dvou frontách. Poté, co zabil mocného mafiánského dona, se nyní jeho terčem stává druhý darebák v pořadí - krutý šéf gangu Billy Russoti (Dominic West). Castle ho při přestřelce znetvoří, ale zahyne přitom i tajný federální agent. Russoti, který si říká “Jigsaw”, touží po odplatě a najme si na to Franka, nejnechvalněji proslulého zločince z podsvětí. Ale ani FBI nechce zůstat pozadu. Je na Punisherovi, aby nalezl způsob, jak v tomto adrenalinem nabitém akčním thrilleru obejít zákon a zničit smrtící armádu zločinců. Herec Ray Stevenson (seriál Řím), se přesvědčivě zhostil role vykonavatele spravedlnosti, jehož žena a dcera byly zavražděny, kterou převzal po Dolphu Lundgrenovi (1990) a Thomasu Janeovi (2004). (oficiální text distributora)

KOZEL84

a půl.Už ten s Janeem (??;/),byl takové příjemné béčko a pokračování (??;/) je na tom podobně a možná ještě líp.Sou tady dva hodně příjemně obsazení (West a Hutchinson) a hodně ujetí záporáci a Stevenson to solí jako kdyby chtěl trhnout Johna 'půliče' Ramba v posílání sráčů do pekla (zpět ne).Brutálně a nekompromisně.Režisérka má koule ;)).Nechápu proč na to někdo nevyplázne víc peněz,když by to mohl být marvelácký Temný Rytíř jak vyšitý.Zase lepší film než se zdá.a to ste ještě neviděli Jona ;DD http://www.youtube.com/watch?v=xC03hmS1Brk ()

warrenur

Z detstva si este zivo vybavujem Punishera s Dolph-om Lungrenom, ktory sme mali este na VHS kazete a videl som ho niekolkokrat. Cakal som tak trochu zhodny scenar, ale par odlisnosti tu nastastie je. Tento pocin bol vitanym pripomenutim si casov, ked som tento zaner vyslovene zral. Naviac, ked hlavnu rolu hra ustredny prerasteny sympatak z "Rome", tesil som sa o to viac. Ako to nakoniec dopadlo? Od prvej po poslednu minutu dlhotrvajuca - slusna akcia v modernejsom have, ktora sa v nicom neobmedzuje. V celku sa nazorovo zhodujem s panmi Isherwood a Superpero. Poulicny "povl" je tu v skutku roznorody a metody jeho eliminacie efektne. Lacna zabava a dost casto sa opakujuce vzory z podobnych kuskov vsak uz na dnesnu dobu nudia a nezaujmu. Pre mna vsak velmi dobra oddychovka na dobru noc. :) ()

Tred2

To, že jsou záporaci mentálové, kteří nemají ani základku, je už docela zaběhlé. To, že musí dávat nepříteli tolik šancí, kolik jen potřebuje, na to, aby je porazil, taky. To, že hlavní hrdina je mamlas, už tak běžné nebývá. Chápu, že u adaptací her/komiksů se k tomu musí přistupovat trošku s nadhledem, takže jsem čekal, že scénář bude stát za prd, i tak jsem byl "překvapen", až jak moc bídné to je. Nesympatické postavy, absolutní neschopnost vyvolat empatie (vůči komukoliv), nepodstatný děj, samoúčelné prvky prakticky v každé scéně. Punisher se snažil, audiovizuálně určitě obstál víc než dobře, to je tak ale asi všechno. Pokud filmu jde o to být čistě konzumní střílečka / vyvražďovačka, tak by se měl vys*at na všechny ty dojemný scény, který působí přinejlepším stupidně a držet se kosení.. čehokoliv. Punisher chtěl víc, než mohl nabídnout. ()

Bozvav

Brutální, zmatečné a hlavně beze smyslu. Chápu, že komiksová předloha byla plná násilí, ale zde bylo bezúčelově splácáno vše dohromady. jako když pejsek s kočičkou vařili dort, akorát že byli naspeedovaní čert ví čím. Jedna hvězda za hudbu. ()

PDcz odpad!

odpad! Parodie? Pokud ano, je tam jeden bod, pokud ne, odpad! je málo. Chtěli jsme film, kde se nemusí moc přemýšlet a bude hlučný. Velmi specifické požadavky a nechtěli jsme zas tak moc, nebo ano? Volba padla na tento film, neboť jsme pár dní předtím viděli jedním okem a jedním uchem první díl s drsňákem v černém. Ale tohle? [X] Minus 5***** bodů Tím že tam budou brutální scény rozsekaných hlav a já nevím čeho to je jako lepší? V okamžiku kdy rusákovi propíchne krk skleničkou a on umře v chrapotu bylo to poslední co jsem chtěl vidět a vypínalo se. Stejně tak ta dojemná scéna na pohřbu a jeho cit pro spravedlnost. A co měla být ta scéna kdy si rovná noc dřevěnou tužkou? Zpočátku jsme si mysleli, že si ji chce v nose ořezat, jak byl drsnej. Komiksové filmy máme rádi, je to nadsázka, ale tohle byla ubohost. Ať se na to vykašlou.. [X] Je v módě aby všechno bylo TEMNÉ, čeká nás i temný Superman? Toho by taky měli nechat pár desetiletí být. ()

xavierr13

Oproti prvému dieľu sa to dost líšilo : Vo Frankovej rodine, v prvom diele mal syna, a tu céru a syna, aj v zpôsobe ich smrti. Pozerat sa na to dalo ale jednoka bola o moc lepšia. Myslím že to ani nemalo byt pokračovanie Kata z roku 2004. Brutálne a kruté to bolo dosť, ale vôbec to nevadilo. Priznám sa, pre mna nič moc. ()

zelda82

Punisher se vrácí brutálnější a krvavější než kdy dřív. Je to sice nablblé, nelogické a ploché jak motorkářská plochá dráha, ale who cares? O to tady přece nejde:) A že je to přestřelené a rakety střílí parkouristy? Vždyť je to komiks a to k tomu patří. Já se každopádně bavil ()

GOREGASM

Dobré béčko s několika fajn gore efekty. Ray Stevemson mě nezklamal, i když pokud zrovna nikomu neubližuje, tak hraje, co mu napsali a napsali to špatně. Obecně řečeno, řada dialogů je pseudodrsná a oba záporáci jsou často spíš k smíchu (to zamrzí hlavně u Doma Westa). Akce je ale slušná a doufám,že Ray dostane další šanci,tentokrát už ovšem v něčem ambicióznějším. ()

P.J.2

Strašně podceněný a podhodnocený film, z těch tří adaptací byl první málo stylizovaný,druhý moc filmový a málo zábavný a až tenhle třetí se konečně blíží k předloze,ano je divný ale přesně takový je komiks,a Ray Stevenson je z těch třech Katů asi taky nejpřesvědčivější..já osobně bych tomu filmu dal minimálně 65-70... ()

mala_kea

Zapomeňte na starého punishera, ted přichází Ray Stevenson a ten to jednoznačně všem natřel. Lexi Alexander si s hlavní postavou poměrně dost pohrál a výsledek stojí za to. Děj je sice nehorázné klišé, akce přehnaná, ale oproti ostatním punisherům rozohodně zdařilý kousek. Gratuluji pane režisére ()

Puol

Zatiaľ najlepšia adaptácia Punishera. Pochmúrna a hlavne ultrabrutálna, Franka to zabíjanie jednoducho baví! Škoda komerčného prepadu tohto filmu. Tak za 7/10. ()

CrazyLom

Hou hou! Tenhle punisher se doopravdy povedl. Ray Stevenson s minimální pomocí mimických svalů ustřeluje hlavy padouchům tak ďábelským, že by mohli pohledem zapálit papeže. Pokud tenhle film nebudete brát vážně - což, jak doufám, ani nejde - doopravdy se pobavíte. ()

crha

War Zone je komiksovější než Punisher s Travoltou z roku 2004, ale nejsem schopen říct, jestli je lepší nebo horší (tento jsem viděl první a vůbec na sebe nenavazují). Frank Castle je strašně cool a masakruje každého, kdo mu přijde do mušky. Ray Stevenson hraje dobře a mimiku Punisher prostě nepotřebuje, protože je mu to jedno. Třeba si myslete, že jsem idiot, ale příběh podle mě vůbec špatný nebyl a záporáci taky neměli chybu. Dva superkreténi Šílenej Jim žere vnitřnosti a likviduje všechny zrcadla a zrůda Jigsaw, který na začátku projede sklomlejnem. Kéž by to tímhle dílem nekončilo. ()

Hapretor

Punisher mě opravdu ztrestal. Giga porcí debilní akce a nudy! Jak říkám: Jednou a dost. Na jedničku to nemá ani náhodou. ()

sadlokan

Ten chlap má neprůstřelnou vestu a je pekelně nasranej.Jsou to znaky komiksového hrdiny?Spíš takovej Dirty Harry 21.století.Zato padouší jsou dokonalí.Bratří jak se patří.Jak tam spolu štrádujou po chodníku,to je bombastik majstrštik!! ()

drankeryth

Tento KAT je viacej krvavejsi a aj viacej akcnejsi, ako predosly film starsieho datumu vyroby. Typicke akcne becko, ktoreho nikoho neurazi, kto ma rad takyto druh filmu. Tentokrat hlavnu rolu dostal iny herec, ktory film vobec nezakopal pod zem svojim akcnym nadanim a v pohode mozem povedat, ze je to fajn herec, ktoremu ta rola sadla ako rit na serbel:) Co sa tyka hlavnych zaporakov boli riadne zmagoreny. Jeden z nich posity na tvari roznymi sposobmi a vyzeral ako mladsi brat tej ozivlej mrtvoly, ktoru vytvoril Frankenstein. Druhy bol na tom horsie, tan zas nevypadal hrozne do tvare, ale bol uplne mimo a dost velky psychac, ktoremu nerobilo problemy vytrhnut srdce z tela, ako tomu tlstemu zriadencovi v tom blazinci. Hlavny kladas tiez nebol moc milosrdny voci zloduchom a vobec nedal nikomu ani najmensiu sancu, ked sa mu prosili nech ich usetri. Komicky vypadalo to preskakovanie tych typkov z jednej strechy na druhu. Jeden z nich nemal take stastie a nas mierumilovny KAT ho rozstrelil na male kusocky priamo vo vzduchu. Inym zas rozmlatil hlavu pastou a inym tiez nebol laskavy a ustedril im stiplave vcelicky do roznych casti tiel. Taketo filmy su mi blizke k mojemu srdcu, kde sa nesetri krvou na nikom a konecne finale kde sa stretli rozne narodnosti, aby zlikvidovali naseho KATA tiez bolo v pohode znesitelne:) ()

Zemřel herec Ray Stevenson

Zemřel herec Ray Stevenson

22.05.2023

Starosti se zjizveným pistolníkem

Starosti se zjizveným pistolníkem

07.12.2008

Adaptace drsného westernového komiksu Jonah Hex, která vzniká u studia Warner Bros., si prošla dlouhou a strastiplnou cestu. A možná ještě není všem změnám konec. Shrňme si to: Prvním kandidátem na… (více)

Řím na filmových plátnech?

Řím na filmových plátnech?

04.03.2008

Další lovec přízraků

Další lovec přízraků

23.10.2007

Je to tak předvídatelné! Jakmile se horor 30 dní dlouhá noc stal přes víkend jedničkou v americkém komerčním řebříčku (a weby, včetně tohoto, se zaplnily spokojeným vrněním nejen žánrových fanoušků),… (více)