Nebezpečná zásilka

Overnight Delivery

Nebezpečná zásielka

Romantický / Komedie / Road movie

USA, 1998, 85 min

Dva roky před Road Tripem, sedm let před prvním Oscarem, 17 let před Ant-manem a především rok před tím než Weitzovic "Prcičky" změnily tvář teenager komedií. "Forever young" Paul Rudd a "opravdová tmavovláska" Reese Witherspoon v dobách, kdy jim k prvnímu soukromému tryskáči chybělo ještě pár dolárků.......já se v rámci žánru "crazy road studentská jízda" dle možností celkem bavil.(12.2.2015)

Jak už naznačil uživatel Looser, tak tento film zřejmě posloužil jako inspirace tvůrcům Road tripu. Road trip je ovšem podle mě mnohem zábavnější, takže pokud bych si měl vybrat z těhle 2 filmů, tak je moje volba jasná. Největšim kladem tohoto filmu tak zustává krásná Reese Witherspoon.(26.10.2006)

Když jsem kdysi na tuhle mišmaš roadmovie a romcom narazil, nevěděl jsem, jestli je Reese víc sexy jako brunetka nebo na blond. Co jsem ale dlouhá léta opravdu netušil, byl fakt, že ústředním "hrdinou" filmu je Paul Rudd. Ten ve svých začátcích vypadal fakticky legračně. Zápletka je v dnešních kruzích už zasypaná prachem neoriginality, oněhdy mě fakt zaujala.(4.5.2019)

Vcelku průměrná komedie, která ovšem skrývá několik výborných momentů. Scénář nejspíš nenadchne, ale i přes všechnu tu obvyklost bych film označila jako velice příjemný - zejména tedy díky vražednému tempu a několika originálním pasážím, hýřících vtipem. Jednoduše nenucená zábava, která rozhodně stojí za (opakované) shlédnutí... PS: Paul Rudd s Reese Witherspoon byli naprosto úžasní, kdo by nemiloval jejich ztřeštěné tanečky ? :D(26.5.2011)

Zábavná romantická komedie o cestě dvou rozdílných lidí za páskou, skrývající tajemství, které by její příjemce neměl vidět. Pokud jste viděli novější "Road Trip" (který je mimochodem zábavnější a odvázanější) víte co od filmu očekávat, akorát zde je partička kamarádu nahrazena, slaboušským mladíkem a odvázanou dívkou (mladý Rudd a Witherspoonová).(5.2.2013)

• - Všichni tři představitelé hlavních rolí - Paul Rudd, Reese Witherspoon a Christine Taylor - se objevili alespoň ve dvou epizodách seriálu Přátelé. (Greg)

• - Je to první film, kde si spolu zahráli Paul Rudd a Reese Witherspoon. Druhým byl snímek Poznáš, až to přijde. (Greg)