Nebezpečná zásilka

Scénografie:

Marek Dobrowolski

Kostýmy:

Kathleen Detoro

Normálne neverím, že začínam prichádzať na chuť romantickým komédiám. Toto je presne ten typ žánru, ktoré fakt nemusím, ale niektoré film dokážu prekvapiť v tom dobrom slova zmysle. Včera som videl kúsok tohto film v TV a ale nemal som čas si ho pozrieť a tak som sa dneská rozhodol, že sa dám do toho a oplatilo sa. Celkom srandovná vecička s nejakou tou dávkou romantiky padne dosť dobre pomedzi večené sledovanie hororov. Dokonca sa tu objaví aj Tobin Bell, samozrejme, v roli záporáka.(15.7.2011)

Pěkná road komedie, která sice nenabízí tolik srandy, ale je místy poměrně bláznivá a plná dobrodružství na cestách bohatých na různé strasti a nečekané komplikace, takže se rozhodně nejednalo o žádnou nudu. Povedené byly hlavně scény, kde hlavní hrdinové soupeřili s řidičem doručovací služby. Ta jeho odhodlanost byla opravdu pozoruhodná.(31.8.2014)

Zábavná romantická komedie o cestě dvou rozdílných lidí za páskou, skrývající tajemství, které by její příjemce neměl vidět. Pokud jste viděli novější "Road Trip" (který je mimochodem zábavnější a odvázanější) víte co od filmu očekávat, akorát zde je partička kamarádu nahrazena, slaboušským mladíkem a odvázanou dívkou (mladý Rudd a Witherspoonová).(5.2.2013)

Mladší Paul Rudd a Reese Witherspoon ještě s tmavými vlasy :) Zvláštní dvojice, která ztvárnila i velice rozličné postavy v tomto filmu, který by mohl mít přízvisko "road movie". Je to vtipné, svižné, zábavné a taky hlavně "romaticky předvídatelné" :) ;) Bavila jsem se a to nejen mládím daných herců, ale i zvláštně pojatým tématem. Jsem ráda, že "pes" nebyl pes ;)(20.9.2014)

Wyatt Trips jednoho dne zavolá své přítelkyni Kim a její spolubydlící mu oznámí, že je venku s jakýmsi Rickerem.Trips navštíví kamarádku, striptérku Ivy, která mu dá radu a sice pomstít se za zlomené srdce originálním dopisem do kterého vloží fotku nahé Ivy a použitý kondom. Druhý den se ale Wyatt dozví, že jeho dívka nebyla venku s žádným mužem ale se psem. Trips musí okamžitě zachytit a stornovat nebezpečnou zásilku a spolu s Ivy se vydá na cestu kde ho čeká jedno bláznivé dobrodružství za druhým. Komedie veskrze příjemná s trošku větším komediálním potenciálem než nakonec z něj vzešlo a nespornou výhodou také je, že není až tak odhadnutelné jak to celé dopadne.O dobrou zábavu se starají tehdy málo známí a dnes už ostřílení v žánru Paul Rudd a Reese Witherspoon. Od vzniku filmu už uplynulo drahný čas a tak se nějaká ta svěžest postupně vytratila, ačkoliv film jako takový má svá silná a slabší místa, ale celkově pobaví. Mé hodnocení: 60%(26.3.2013)

• - Je to první film, kde si spolu zahráli Paul Rudd a Reese Witherspoon. Druhým byl snímek Poznáš, až to přijde. (Greg)

• - Všichni tři představitelé hlavních rolí - Paul Rudd, Reese Witherspoon a Christine Taylor - se objevili alespoň ve dvou epizodách seriálu Přátelé. (Greg)