Zmatená duše

Numb

Zmätená duša

Drama / Komedie

USA / Kanada, 2007, 93 min

Matthew Perry nie je zas tak úžasný herec, to iba táto rola preňho bola úžasná. A myslím, že byť v nej naozaj úžasný herec, mohlo to filmu dodať ďalší rozmer. Ale i tak je Numb príjemný, chytrý filmík, ktorého najväčšou devízou sú sympatie Lynn Collins a (konečne ÚŽASNÁ) chémia medzi ňou a Perryho postavou. Lepšie 3*.(1.11.2008)

Tak to byl teda úder, vynikající naprosto mě odrovnal výkon Matthew Perryho. Zmatená duše se vydařila po všech stránkách. Pro mě sice depresivní, ale úžasné! Ano někdy vyzkoušíte všechno a nezbývá vám se jen s tím smířit a pořád bojovat. Abych nezapoměla Lynn Collins byla tak skvěle, sexy, roztomile praštěná.(19.12.2009)

Zaujímavá nenápadná dráma s primeranou dávkou humoru. Perry je potešujúco nadpriemerný a hrali aj ostatní herci. Za tú hodinku a pol mi všetko ubehlo celkom rýchlo. Nie sú tu ani tak nudné scény, ale je pravda že sú trocha dlhé. Film baví aj keď to na prvý pohľad vypadá ako veľká nuda. Dobre spracovaný námet. Silno som uvažoval nad 4*, ale je pravda, že je to film na jedno pozretie. 70%(9.6.2009)

• Hismael

Příběh ze života, ale bohužel trochu prázdné nebo spíše o ničem. Mnohem více drama než komedie. Jediný kdo to zkazil je námět který sice má nějakou myšlenku, ale nejde o nic co bych nějak moc prožíval. Perry to zvládnul, Goldberg to zvládnul a všichni ostatní taky, ale jak říkám, příliš obyčejné, skoro o ničem.(2.3.2011)

Nad ránom som hrabol do poličky a vybralom som z nej Zmätenú dušu, niekoko tu málinko kopírujem, aj keď už neviem presne koho:) Výborný film o nie celkom ťažko depresivnom človeku, lebo ináč by nevedel zarobiť také ťažké prachy a tak mu život plynie medzi cvokármi a krásnou cvokárkou, ktorú scvokne, tak, že ho preboha živého si predstavte po sedemročnej sexuálnej abstinencie precvokuje na sexuálnu závislosť, keď to chce robiť takmer všade.Ale nič dosť pravdivých právd, ale čo ja stvorenie, ktoré sa cíti byť normálne a v celom dome prázdno a ešte aj pes šteká lebo cíti a súciti so mno, kde tak narýchlo niekoho zoženiem, až som aj ja z pohodového filmu dostal nejakú ľahkú depku, či ako sa tomiu hovorí, ale ešte som nedohovoril, lebo sa idem oddepkovať , ale to už nepoviem ako.(26.12.2009)