Epizody(13)

Sitcomy tvoří páteř každého komerčního televizního vysílání, ale takový, jako je tento, jste ještě neviděli. Komediálním seriálem Lucky Louie dobyla HBO nové území. Je svěží, zábavný, opravdu dospělácký a vypráví o mladém páru, který se pere s problémy v manželství i rodičovství.
Držitel ceny Emmy Louis C.K. hraje Louie, který pracuje na zkrácený úvazek jako mechanik, ale většinu času tráví doma a stará se o čtyřletou dcerku Lucy. Skutečnou živitelkou rodiny je jeho žena Kim, která pracuje na plný úvazek jako ošetřovatelka. Toto netradiční uspořádání může být občas ožehavé, ale manželé je vždycky ustojí, protože se pořád milují - a také nemají na vybranou.
Nejlepšími přáteli Louie a Kim jsou manželé Mike a Tina, kteří vedou záviděníhodný prostý život s kupou dětí ze současného i předchozích manželství. Naproti bydlí afro-americký pár Walter a Ellen s dcerou Lisou, s nimiž se Louie snaží pěstovat přátelské vztahy. A dále v domě žije i Kimin excentrický bratr Jerry s utajovanou minulostí, který si vydělává na živobytí pochybným způsobem.
Seriál, který je prvním sitcomem HBO realizovaným vícekamerovým systémem, se natáčel před živým publikem. (oficiální text distributora)

konysua

Loui má v životě jasno, vše ojebat jak to jenom jde a snažit se z toho vytěžit maximum. Vtipné vulgární projevy se mnohdy přemrští v až přehnanou trapárnu, s kterou ztrácí i tu zbývající důstojnost. Některé postavy, jako třeba bratr Kim, bych vystřihl úplně, i Louiho kamarádi někdy šlápnou vedle. 7/10 ()

kslaww

Louie je prostě borec...vše se řekne vtipně a na plnou hubu...seriál ze života...škoda že nenatočili další serie ()

JosefTomas

Skvělý seriál, který byl zrušen dřív, než rozvinul pravý potenciál a tak z něho není ten počin, který bych hodnotil 100%. 13 dílů je fakt málo. Ovšem i kvůli malému počtu epizod si získal velkou kvalitu. Louis C.K předvádí s ostatními něco neskutečného. Hláška střídá hlášku a nápady nápad. Př. "Tady máš kytku ty pí*o!" ()

DooFooS

Výborný originální zemitý seriál ze života, jak se píše v popisu obyčejné americké rodiny, ale v tomto ohledu je většina situací výjimečně přenositelných bez větších problémů i do našich obyčejných rodin. ()

hippiesak

fakt parádní seriál, ke kterýmu jsem si našel cestu až s odstupen po prvním dílu, ale pak jsem se smál, až mi tekly slzy :)) fakt :)) jedna z nejlepších hlášek je "Bůh je jedna velká p**a :))) ()

ChandlerBing

Neotřelá prasárna plná záchodovýho a sexistickýho humoru a přitom tak inteligentní ve svý absurditě. Na takovej seriál jsem čekal hodně dlouho! Dal bych pět hvězdiček ale nemůžu kvůli pár slabším dílům, jaká škoda. ()

Nowasek22

Některé díly vynikající, některé bohužel dost slabé, ale tak už to u podobných seriálů chodí. Normálně bych dal 3 *, ale za scénu s "jednou obří pí*ou* dám 4. Jediná škoda, že se tento seriál zasekl u první série a dál už zřejmě tvůrci pokračovat nehodlají. ()

dokec

s tatou a mamou, teda spis tou mamou, bych si teda tady tenhle serial nepoustel , nebudu zastirat, ze to neni sproste az na pudu (USA) ale musim rici, ze jsem se nasmal a 13 dilu zhlednul prakticky nonstop. takze bych dal 4,5 necelych, porad to vychazi na 5. mozna az budu o neco starsi, pujdu nize :D ()

Ados12

Uplně suprový seriál, je jedno jestli se na něho díváte s dabingem nebo s titulkama.. V každém jazyce je pořádně sprostý a vtipný, prostě nemá chybu. Škoda, že je jen jedna sérka. ()

Azrael

Komediální dokonalost sama! Louis C.K je mistr ve svém řemeslu což jeho prvotní seriál jen dokazuje. Obyčejný chlapík s kupodivu na jeho vzhled sexy ženou který s humorem bojuje s nástrahami rodinného života a k tomu mu s nadsázkou pomáhají dva natvrdlí kámoši… obyčejná sitcom zápletka kterou Louis přetvořil k neskutečné originální zábavě. ()

eMeMko

Opravdu neotřelý seriál, který nezná žádná tabu. Extrémní nálož sprostých slov kupodivu celkem funguje, za což můžou hlavně skvělé herecké výkony. Seriálu neuškodil ani český dabing, který hodnotím jako velmi povedený. Nicméně originál je originál. Po třinácti dílech této šílenosti je však jasné, proč nebyly natočeny další série, ani proč by takovýhle seriál neprošel v českých televizích. Občas je té sprostoty až moc a nemůže vynahradit kolísající kvalitu scénáře. ()

anetd1

Sitcom, který si nehraje na nic víc než je a naštěstí zůstává u jediné série, do které se mu podařilo narvat kvantum kvalitních hlášek a scének. Ofenzivní, vulgární a černej humor mu proudí v krvi a to mě baví! Scéna s kytkou je jedna z mých nejoblíbenějších z celého seriálového universu. ()