Epizody(13)

Sitcomy tvoří páteř každého komerčního televizního vysílání, ale takový, jako je tento, jste ještě neviděli. Komediálním seriálem Lucky Louie dobyla HBO nové území. Je svěží, zábavný, opravdu dospělácký a vypráví o mladém páru, který se pere s problémy v manželství i rodičovství.
Držitel ceny Emmy Louis C.K. hraje Louie, který pracuje na zkrácený úvazek jako mechanik, ale většinu času tráví doma a stará se o čtyřletou dcerku Lucy. Skutečnou živitelkou rodiny je jeho žena Kim, která pracuje na plný úvazek jako ošetřovatelka. Toto netradiční uspořádání může být občas ožehavé, ale manželé je vždycky ustojí, protože se pořád milují - a také nemají na vybranou.
Nejlepšími přáteli Louie a Kim jsou manželé Mike a Tina, kteří vedou záviděníhodný prostý život s kupou dětí ze současného i předchozích manželství. Naproti bydlí afro-americký pár Walter a Ellen s dcerou Lisou, s nimiž se Louie snaží pěstovat přátelské vztahy. A dále v domě žije i Kimin excentrický bratr Jerry s utajovanou minulostí, který si vydělává na živobytí pochybným způsobem.
Seriál, který je prvním sitcomem HBO realizovaným vícekamerovým systémem, se natáčel před živým publikem. (oficiální text distributora)

cure

Tak k tomuto "sitcomu" by mali podávať informáciu "LEN NA VLASTNÉ RIZIKO"!!! Bo vám hrozí roztrhnutie bránice. Neopakovateľné. A že je natočených len 13 dielov? Dobrého je vždycky málo. 90% ()

UniqueNett

Dost jsem se zasmála a tak trošku jsem se i červenala při té míře vulgarit. I když.. je v dnešní době slovo "píča" ještě vůbec vulgární? ()

maciii

Nejvtipnější sitcom, jaký jsem zatím viděla, který až tak neponižuje své hrdiny, vytváří roztomilé charaktery a řeší překvapivě výstižně esenciální vztahové a rodinné problémy, nemaže přitom med kolem huby a násilně nemoralizuje. Lahůdka. ()

zipoo

Jestli jsem někdy o komediálním filmu/seriálu řekl, že je to náser, tak teprve tohle je Náser s velkým F! Tenhle Fuckin náser je prošpikovaný neskutečně trefnýma a bránicirozhýbatelnýma fórama. Jasně poukazuje na to, co mám rád, a co nesnáším, když ostatní nemají: LOGIKA. Louieho logický a selskorozumový uvažování naráží do všech zdí kolem něj. Tohle téma si pak podrobil v Louie. -----Mívám takový sen jak stojím u takový brány a přijde ďábel a povídá "VYHUL MI BRKO". Takže mu ho jako chvíli hulim a když je po tom, tak ke mně přijde ten borec, co to tam jako vede a prej "Hele kámo, toho chlapa si hulit nemusel. Ten se tu akorát poflakuje a není součástí tvýho zatracení. Prostě ztvrdneš tady celou věčnost a čeká tě dost ďáblů, kterejm budeš muset kouřit, tak není třeba dobrovolničit u vchodu." A já si připadám jako idiot, protože mi ten ďábel vystříká do xichtu hořící mravence.----- ()

dalziel

Pole neorané....Luis C.K. sa vydal tam kde sa vydá len málo kto...horuce témy ako rasizmus,mastrubácia,manželské peklo a príšerné deti zvláda s ľahkosťou jemu vlastnou.... ()

Stíba

Výborná oddychovka s pestrým humorem, který je místy až za hranou korektnosti (a to jsou právě ty nej okamžiky). ()

for-com

je to vlastně něco mezi třema a čtyřma hvězdičkama... ze začátku jsem se opravdu bavila, postavy celkem sympatické a některé hlášky výborné, bohužel postupem času jsem měla pocit, že mnoho vtipů a hlášek (hrubšího zrna) je v seriálu už jaksi navíc a jejich účel, bavit, se jaksi vytrácel.. každopádně příjemné pokoukání ()

Bbronx

Sice nemám ráda vulgární hlášky ale sem to prostě patří kdo nemá rád ať nekouká kdo jo ať projede youtube je tam toho mraky zvlášť doporučuji video s názvem náboženství. Z toho pokaždý brečím. Tenhle seriál dává nový rozměr sitcomu. ()

ondrejmagic

Dost drsný humor, se kterým jsem i já měl v jednom případě problém zkousnout, ale člověk se celou dobí baví vážně takřka královsky. ()

m4xp4yn3

První polovinu série tvoří vyloženě brakový materiál. Stupidní dialogy stavící na nekorektnosti, šablonovité situace a vyčpělý humor, což mě s ohledem na kvality Louieho CK coby komika nemile překvapilo. Ke konci ale kvalita prudce roste, díly jsou konečně dotažené, vypointované a hlavně o něčem, nezřídka se objeví skutečně zajímavá abstraktní myšlenka, dalece přesahující rámec mnou jinak nenáviděného formátu studiového sitcomu. ()

Jaxx84

Paradoxně je seriál nejvtipnější ve chvílích, kdy si nesnaží hrát na "dospělácký sitcom" a opustí vulgární humor. Nazdařbůh je právě těchto scén pomálu a tak musím přetrpět půl hodiny adult industry vtipů alá celé typické prcičkama prolezlé USA. ()

quip

Mám vážně vážně silný pocit, že si tenhle svů první seriál Louie napsal jako terapii. Jinak si ten focus na svou postavu a Pameliny věty ve stylu "ok, tell me, what happened here?" nedokážu vysvětlit. ()