Lucky Louie (TV seriál)

Lucky Louie

Komedie

USA, 2006 - 2007, 5 h 25 min (Minutáž: 20–31 min)

Ne, že by to byl úplně můj styl humoru, ale pořád ještě to bylo většinou dost vtipné, takže se člověk často smál a nenudil se. Louise jsem do té doby neznal a po zhlédnutí ani nic moc jiného od něj vidět nemusím, ale jako krátká jednorázovka je to optimální. A teda dost mě tam srala ta malá holka, ta by u mě ve školce dlouho nepřežila. 80%(4.1.2017)

Lucky Louie makes me laugh! Nejlepší hulvátsky přisprostlý rodinný seriál od Ženatého se závazky. Louie je zrzavej, připlešatělej, pupkatej skoro čtyřicátník, kterej má práci na hovno, roztomilou ženušku a pětiletý děcko. Žijí v bytě, mají trhlý sousedy a přátele a vůbec jim nedělá problém navzájem se poslat kamkoliv, nebo rozebírat sexuální témata všeho druhu. Opravdu nářez! Jak seriály nemusím, tak tenhle mě (i díky délce) opravdu sedl a pobavil. Doporučuju! A doporučuju již tradičně v originále, dabéři sice odvedli slušnou práci, ale při překladu sprosťáren se připosrali, takže kdo chce plnou nálož, pak jedině origoš.(23.9.2013)

První díl jsem jen tak vlažně "přetrpěl" s tím, že tohle asi nebude nic světoborného. Ale ve chvíli, kdy si hlavní postavy trochu ošaháte a poznáte, to jsme se pak s manželkou chlámali na celé kolo až do konce série, ačkoli jsme na sebe neustále pomrkávali, že tohle je přesně jako u nás. Konečně žádné zidealizované sitkomové manželství, tady se píčuje a nasersiuje o sto šest a celé je to pak daleko více uvěřitelné a především vtipné. Vedlejší postavy jsou bombastické (až na toho sociálního debila - bratra Kim) a znělková píseň až nechutně chytlavá.(3.7.2013)

Neuvěřitelně vulgární zábava, která potěší každého dlaždiče. Příběh je opravdu jednoduchý bez nějakého dramatu, zato scénky naprosto dokonalé. Zábava jak vyšitá, uslyšíte nádherné hlášky jako "Tady máš kytku, píčo","jsi zhulená ?" apod. Dětem ani důchodcům raději nepouštějte, nicméně vlastní manželce ano, alespoň uvidí že má krásný život(8.8.2014)

Neskutečně vulgární, neskutečně zábavné. Louie je hovaďák a jeho kámoši jsou prasata ještě větší. Přesto si tohodle ňoumu musíte oblíbit páč se s dennodenními problémy vypořádává po svém a mnohdy velice razantním způsobem. Ve svém nitru je to ale dobrák na slovo vzatý. Jedno z velkých plus je i minimum dílů a konec seriálu po první sérii, tím se zajistila dostatečná razantnost v každém dílu a je mi naprosto jasné že s přibývajícími sériemi by to bylo jenom horší a horší.(29.11.2010)

• - V pilotním díle je radiátor ústředního topení v kuchyni odlišný od radiátoru zobrazeného v následujících dílech. (DenisK)

• - V 8. díle, kdy si Louie (Louis C.K.) prohlíží album a vstupuje do šatny, aby mohl masturbovat, visí na dveřích růžová bunda. Když však poté přichází Shannon a Kim (Pamela Adlon) klepe na dveře od šatny, visí na nich bunda modrá. (Zdroj: ČSFD.cz)

• - Keď sa Louie (Louis C.K.) v siedmej epizóde seriálu dostáva do bytu cez okno, Lucy (Kelly Gould) uteká do komory so zmrzlinou v ruke. Keď ju Louie zachytí, zmrzlina je už položená no stole. (Gerdomila)