Lucky Louie (TV seriál)

Lucky Louie

Komedie

USA, 2006 - 2007, 13x25 min

Kdo má rád Californication, tomu se bude líbit i Lucky Louie. Louie pořádně tlačí na pilu, sice to sem tam trochu přežene, ale aspoň je přizozený a na nic si nehraje. S Paulou Adlon vytváří skvělé duo a ani další parťáci se nedrží zpátky. V každém díle se najde dost originálních vtipů a trefně umístěných vulgarismů (zasazených v poli dalších vulgarismů). A jak píše Paxxx.cz, seriál není dobrý proto, že by byl vulgární. # [viděno: monitor, EN sub](5.2.2014)

Nejsem velkým fanouškem těchto klasických sitcomů a Louis C.K. mi více sedí jako stand-up komik. Vtípky mi většinou moc vtipné nepřijdou a zasměju se málokdy. Zatím jsem viděla tři díly a ten humor mi prostě není blízký. Ty vulgarity a sex mi ani nevadí, jen mě to docela nudí. Přesto bych ale chtěla shlédnout všechny díly a budu doufat, že Louiemu přijdu na chuť a hodnocení aspoň o hvězdičku zvýším.(5.5.2013)

Narez tezkyho kalibru. Jednoducha, stokrat omleta vychozi situace, rodinka - fotrik, manzelka, dcerka a jejich prihody na tema prace, kamosi, sousedi. Proste takova jedna obycejna rodinka. Az na to, ze Louis je hyper dobytkar, jeho kamosi jeste vetsi prasata a jeho manzelka za nim moc nezaostava. Vetsinu dilu tak vyplnujou ultra sprosty forky a hlasky a celkove cernej humor, kde neni problem bavit se o strkani prstu do prdele, nadavat diteti atd. Proste co hlaska, to perla a takhle nabouchanejch je vsech bohuzel jen 13 dilu. Herci jsou paradni, ze se serial natacel jen v kulisach pred zivym publikem neni moc poznat, takze maximalni spokojenost.(9.2.2011)

Lucky Louie je rozporuplný seriál. Hlava rodiny je Loui je nevybouřený hovado, zřeštěná manželka a dcerka o kterou tihle dva pečují s rodičovskou láskou. Je tu plno dobrých hlášek a postřehů avšak přesto bych si tenhle seriál jako špičku nepředstavoval. Svou bezstarostností mě Lucky Louie připomíná v lecčem Californication. Na osudech hrdinů seriálu jako by nezáleželo. Buď jak buď. Lehce nadprůměrná zábava 3,5*(13.9.2010)

Primitivní, jednoduchá a slaboduchá odpočinková záležitost na téma ´´šukání a jiné společenské stereotypy´´. Avšak neskutečně komická a zábavná:-) Parádní oddechovka s Louisem a Pamelou Adlon, která je ... uuuuhh.. Louis se tady drží trochu zpátky oproti jeho dokonale ujetým stand-ups. Ale to zas tolik neva.(30.7.2015)

• - V pilotním díle je radiátor ústředního topení v kuchyni odlišný od radiátoru zobrazeného v následujících dílech. (DenisK)

• - Louis C.K. po škole pracoval jako automechanik, stejně jako jeho postava v seriálu. (boul)

• - Keď sa Louie (Louis C.K.) v siedmej epizóde seriálu dostáva do bytu cez okno, Lucy (Kelly Gould) uteká do komory so zmrzlinou v ruke. Keď ju Louie zachytí, zmrzlina je už položená no stole. (Gerdomila)