Lucky Louie (TV seriál)

Lucky Louie

Komedie

USA, 2006 - 2007, 13x25 min

Narez tezkyho kalibru. Jednoducha, stokrat omleta vychozi situace, rodinka - fotrik, manzelka, dcerka a jejich prihody na tema prace, kamosi, sousedi. Proste takova jedna obycejna rodinka. Az na to, ze Louis je hyper dobytkar, jeho kamosi jeste vetsi prasata a jeho manzelka za nim moc nezaostava. Vetsinu dilu tak vyplnujou ultra sprosty forky a hlasky a celkove cernej humor, kde neni problem bavit se o strkani prstu do prdele, nadavat diteti atd. Proste co hlaska, to perla a takhle nabouchanejch je vsech bohuzel jen 13 dilu. Herci jsou paradni, ze se serial natacel jen v kulisach pred zivym publikem neni moc poznat, takze maximalni spokojenost.(9.2.2011)

Očividně nízkorozpočtové, neambiciózní, ovšem také na nic si nehrající, sympatické a skrz naskrz přirozené dílko. Louie je typický looser středního věku s naprosto nezajímavým, všedním až "ubohým" životem. V obyčejných situacích však nachází zábavnou absurditu a životní upřímnost, kterou když okoření drsnými vulgaritami, dokáže pobavit své publikum. Některé scénky jsou záměrně přepálené po vzoru britského humoru, podobné vedlejší postavy působí lehce "mimoňsky", aby s cynickým Louiem výrazněji kontrastovaly. Rušivé jsou v několika místech drsné sexuální narážky, které se možná až příliš urputně snaží být nekonvenční a mazat veškerá tabu. 7/10(6.4.2013)

Tento třináctidílný seriál komika Louise C.K. se bez smíchu nejspíš shlédnout nedá. Všechny postavy jsou sice naprosto divné a pošahané, ale pasuje to dohromady a to velmi dobře. Ať už líný a nevrlý Louie, nevychovaná dcera Lucy, hyperaktivní Jerry nebo Louieho kámoši spolu vytváří mix úplně všech možných povah a osobností. Některé scénky jsou podle mě opravdu legendární, třeba o koupi pizzy nebo diskuze na téma Bůh. 95%(25.1.2014)

Lucky Louie je rozporuplný seriál. Hlava rodiny je Loui je nevybouřený hovado, zřeštěná manželka a dcerka o kterou tihle dva pečují s rodičovskou láskou. Je tu plno dobrých hlášek a postřehů avšak přesto bych si tenhle seriál jako špičku nepředstavoval. Svou bezstarostností mě Lucky Louie připomíná v lecčem Californication. Na osudech hrdinů seriálu jako by nezáleželo. Buď jak buď. Lehce nadprůměrná zábava 3,5*(13.9.2010)

Louie to je prostě borec, ví, že se přírodě prostě nepovedl jako každý druhý chlap, ale naštěstí si z toho nic nedělá a život bere takový jaký je. Ví, že měl štěstí, když potkal Kim a že pořídit si Lucy nebyl úplně dobrý nápad. Naštěstí má kamarády, kteří ho nenechají ve štychu a sousedy, kteří vědí na rozdíl od Louieho, jak se chovat za každého stavu.(9.10.2011)

• - Keď sa Louie (Louis C.K.) v siedmej epizóde seriálu dostáva do bytu cez okno, Lucy (Kelly Gould) uteká do komory so zmrzlinou v ruke. Keď ju Louie zachytí, zmrzlina je už položená no stole. (Gerdomila)

• - Přes vysokou sledovanost byl seriál po první sérii ukončen kvůli příliš vulgárnímu obsahu. (boul)

• - První sitcom HBO nahrávaný před živým publikem. (D3VIL)