Lucky Louie (TV seriál)

Lucky Louie

Komedie

USA, 2006, 13x25 min

Primitivní, jednoduchá a slaboduchá odpočinková záležitost na téma ´´šukání a jiné společenské stereotypy´´. Avšak neskutečně komická a zábavná:-) Parádní oddechovka s Louisem a Pamelou Adlon, která je ... uuuuhh.. Louis se tady drží trochu zpátky oproti jeho dokonale ujetým stand-ups. Ale to zas tolik neva.(30.7.2015)

Absolutní masakr, čistá realita.Louis C.K. ví, jak to v životě chodí a nemá potřebu sobě nebo divákovi lhát.Asi nejúpřímější a zároveň nejdrsnější komediální seriál všech dob.Jen přemejšlim, jestli je to dobré, nebo děsivé, jelikož co díl, to něco ze života nás obyčejných lidí....."ó, to je ale krásnej vobrázek, ty budeš malířka....žádná malířka z ní kurva nebude!Tady máš kytku ty píííčo.Miluju tohodle borce.100%.(21.2.2014)

Kdo má rád Californication, tomu se bude líbit i Lucky Louie. Louie pořádně tlačí na pilu, sice to sem tam trochu přežene, ale aspoň je přizozený a na nic si nehraje. S Paulou Adlon vytváří skvělé duo a ani další parťáci se nedrží zpátky. V každém díle se najde dost originálních vtipů a trefně umístěných vulgarismů (zasazených v poli dalších vulgarismů). A jak píše Paxxx.cz, seriál není dobrý proto, že by byl vulgární. # [viděno: monitor, EN sub](5.2.2014)

Skvělé, Louis CK je génius pro rozpoutání velmi originální show, která se vám dostane pod nehty a zasviní vám je opravdu příjemným, i když brutálním humorem. HBO jsou blázni, že nepokračovaly v natáčení. Konečně tu byl realistický pohled na svět. A teď už vím, jak reagovat, když vám někdo nepoděkuje za růže…(7.3.2013)

Je zajímavé, jak to tady každý chválí, ale přitom to ani tak moc známé není. Což je na tom super, ale zároveň veliká škoda. Dostala jsem se k tomuto sitcomu přes nějaký článek o dost podivných sitcomech a seriálech :D Lucky Louie je dost zvláštní, hodně alternativní a na nic si nehrající sitcom, který nepobaví jen tak někoho. Již téměř 10 let stará záležitost, která si rozhodně nebere servítky a sprostá slova tu lítají jako manželka hlavního představitele z práce domů či Louie do kumbálu, aby si udělal dobře :) Sitcom má několik bravurních scén, ale dvě jsou tedy naprosto nezapomenutelné - ať už : Tady máš kytku ty pííííčo :) Nebo debata o Bohu, který je vlastně obří píča :D Ne že by mě to vysloveně ochromilo, ale tento sitcom má něco do sebe, hlavně proto, že je zcela uvolněný a nenucený.(7.3.2015)

• - První sitcom HBO nahrávaný před živým publikem. (D3VIL)

• - V pilotním díle je radiátor ústředního topení v kuchyni odlišný od radiátoru zobrazeného v následujících dílech. (DenisK)

• - Keď sa Louie (Louis C.K.) v siedmej epizóde seriálu dostáva do bytu cez okno, Lucy (Kelly Gould) uteká do komory so zmrzlinou v ruke. Keď ju Louie zachytí, zmrzlina je už položená no stole. (Gerdomila)