Lucky Louie (TV seriál)

Lucky Louie

Komedie

USA, 2006 - 2007, 13x25 min

Masakr nejvyššího kalibru. Komu se nelíbí humor z velké části postavený na sprostých slovech a prasárnách, tak by se tomu měl vyhnout velkým obloukem, protože tady je podobných věcí hafo. O zábavu je postaráno především díky skvělým hláškám a konfrontacím mezi dobře zvolenými herci. Nejlepší díl je asi ten desátý a největší vrchol je když se v tomto díle Louie zpovídá a vypráví o svých "pekelných snech". :-D A následná debata v bufetu o existenci Boha taky stojí za to. Ale jinak tam je v každým díle horda jiných povedených gagů. Všechny ty hlášky, kecy, poznámky a především sprostá slova vyzní nejlépe v jazyce, který je divákovi nejbližší, takže si pochvalu zaslouží také povedený český dabing. Velká škoda že je jen 13 epizod...(13.6.2011)

Soustrast se všemi kteří nemají vnitřní prostor pro "Fucker" vnímání: všechno stojí za PIČU, a proto se zasmějem tak sarkasticky jak to jen jde, neboť jestli se můžete zasmát i tomuhle, máte k opravdové vnitřní svobodě mnohem blíže, než okolní PSEUDOCHYTRÁLCI, povědajíc, fekální humor stojí za hovno. Tenhle seriál má mnohem větší hloubku než se komu může zdát. ˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇI LOVE ITˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇ(24.2.2014)

Tento třináctidílný seriál komika Louise C.K. se bez smíchu nejspíš shlédnout nedá. Všechny postavy jsou sice naprosto divné a pošahané, ale pasuje to dohromady a to velmi dobře. Ať už líný a nevrlý Louie, nevychovaná dcera Lucy, hyperaktivní Jerry nebo Louieho kámoši spolu vytváří mix úplně všech možných povah a osobností. Některé scénky jsou podle mě opravdu legendární, třeba o koupi pizzy nebo diskuze na téma Bůh. 95%(25.1.2014)

Solidní otočka za humorem Louise C.K., mého stand-upového hrdiny. Problém samotného sitcomu je obdobný jako u takového Shit! my dad says, bez ústředního komika nefunguje tak dobře a cenzura je sviňa. Louis se sice pohybuje po obrazovce skoro furt, ale ikdyž je velmi často cítit sám sebou, je cítit, že byl televizí přilepen ke zdi a nemohl popustit uzdu tomu brutálnímu humoru, s nímž exceluje ve svých stand-upech. I tak se ale některé scény a hlášky trefily do černého a Louisovo rodinka byla taky dobře vybrána, ačkoli nějaké to hluché místo má snad každá epizoda. Nejlepší díl - 07) Trest - malá Lucy prostě nemá chybu, dokážu si jí představit jako toho čtyřletého ratlíka, co na něj Luis ve stand-upech furt s takovou láskou a zároveň brutalitou nadává :-) Plusové body za Emmu Stone (s08) v roli přisprostlé puberťačky, jejíž nejoblíbenější slovo začíná na F.(29.12.2012)

Lucky Louie je rozporuplný seriál. Hlava rodiny je Loui je nevybouřený hovado, zřeštěná manželka a dcerka o kterou tihle dva pečují s rodičovskou láskou. Je tu plno dobrých hlášek a postřehů avšak přesto bych si tenhle seriál jako špičku nepředstavoval. Svou bezstarostností mě Lucky Louie připomíná v lecčem Californication. Na osudech hrdinů seriálu jako by nezáleželo. Buď jak buď. Lehce nadprůměrná zábava 3,5*(13.9.2010)

• - Keď sa Louie (Louis C.K.) v siedmej epizóde seriálu dostáva do bytu cez okno, Lucy (Kelly Gould) uteká do komory so zmrzlinou v ruke. Keď ju Louie zachytí, zmrzlina je už položená no stole. (Gerdomila)

• - První sitcom HBO nahrávaný před živým publikem. (D3VIL)

• - Louis C.K. po škole pracoval jako automechanik, stejně jako jeho postava v seriálu. (boul)