poster

Lucky Louie (TV seriál)

 • USA

  Lucky Louie

Komedie

USA, 2006 - 2007, 13x25 min

 • Hrabka
  *****

  Masakr nejvyššího kalibru. Komu se nelíbí humor z velké části postavený na sprostých slovech a prasárnách, tak by se tomu měl vyhnout velkým obloukem, protože tady je podobných věcí hafo. O zábavu je postaráno především díky skvělým hláškám a konfrontacím mezi dobře zvolenými herci. Nejlepší díl je asi ten desátý a největší vrchol je když se v tomto díle Louie zpovídá a vypráví o svých "pekelných snech". :-D A následná debata v bufetu o existenci Boha taky stojí za to. Ale jinak tam je v každým díle horda jiných povedených gagů. Všechny ty hlášky, kecy, poznámky a především sprostá slova vyzní nejlépe v jazyce, který je divákovi nejbližší, takže si pochvalu zaslouží také povedený český dabing. Velká škoda že je jen 13 epizod...(13.6.2011)

 • Perverz
  *****

  Soustrast se všemi kteří nemají vnitřní prostor pro "Fucker" vnímání: všechno stojí za PIČU, a proto se zasmějem tak sarkasticky jak to jen jde, neboť jestli se můžete zasmát i tomuhle, máte k opravdové vnitřní svobodě mnohem blíže, než okolní PSEUDOCHYTRÁLCI, povědajíc, fekální humor stojí za hovno. Tenhle seriál má mnohem větší hloubku než se komu může zdát. ˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇI LOVE ITˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇ(24.2.2014)

 • Masrii
  *****

  Tento třináctidílný seriál komika Louise C.K. se bez smíchu nejspíš shlédnout nedá. Všechny postavy jsou sice naprosto divné a pošahané, ale pasuje to dohromady a to velmi dobře. Ať už líný a nevrlý Louie, nevychovaná dcera Lucy, hyperaktivní Jerry nebo Louieho kámoši spolu vytváří mix úplně všech možných povah a osobností. Některé scénky jsou podle mě opravdu legendární, třeba o koupi pizzy nebo diskuze na téma Bůh. 95%(25.1.2014)

 • playboxguest
  ***

  Solidní otočka za humorem Louise C.K., mého stand-upového hrdiny. Problém samotného sitcomu je obdobný jako u takového Shit! my dad says, bez ústředního komika nefunguje tak dobře a cenzura je sviňa. Louis se sice pohybuje po obrazovce skoro furt, ale ikdyž je velmi často cítit sám sebou, je cítit, že byl televizí přilepen ke zdi a nemohl popustit uzdu tomu brutálnímu humoru, s nímž exceluje ve svých stand-upech. I tak se ale některé scény a hlášky trefily do černého a Louisovo rodinka byla taky dobře vybrána, ačkoli nějaké to hluché místo má snad každá epizoda. Nejlepší díl - 07) Trest - malá Lucy prostě nemá chybu, dokážu si jí představit jako toho čtyřletého ratlíka, co na něj Luis ve stand-upech furt s takovou láskou a zároveň brutalitou nadává :-) Plusové body za Emmu Stone (s08) v roli přisprostlé puberťačky, jejíž nejoblíbenější slovo začíná na F.(29.12.2012)

 • sskrblik
  ***

  Lucky Louie je rozporuplný seriál. Hlava rodiny je Loui je nevybouřený hovado, zřeštěná manželka a dcerka o kterou tihle dva pečují s rodičovskou láskou. Je tu plno dobrých hlášek a postřehů avšak přesto bych si tenhle seriál jako špičku nepředstavoval. Svou bezstarostností mě Lucky Louie připomíná v lecčem Californication. Na osudech hrdinů seriálu jako by nezáleželo. Buď jak buď. Lehce nadprůměrná zábava 3,5*(13.9.2010)

 • - Keď sa Louie (Louis C.K.) v siedmej epizóde seriálu dostáva do bytu cez okno, Lucy (Kelly Gould) uteká do komory so zmrzlinou v ruke. Keď ju Louie zachytí, zmrzlina je už položená no stole. (Gerdomila)

 • - První sitcom HBO nahrávaný před živým publikem. (D3VIL)

 • - Louis C.K. po škole pracoval jako automechanik, stejně jako jeho postava v seriálu. (boul)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace