Lucky Louie (TV seriál)

Lucky Louie

Komedie

USA, 2006, 13x25 min

Nejhorší je, že to tak ve skutečnosti doopravdy je. Ale proč se nezasmát "ne"štěstí druhého? :-)(30.12.2012)

Originálno-klišéovitá zábava pre dospelých, ktorá nepozná hraníc vo verbálnom, či neverbálnom humore. Ultimátne hlášky a sympatickí predstavitelia zaručia skvelú zábavu po celých tridsať minút. Škoda, že seriálov tohto formátu nie je viac a ešte väčšia škoda je, že tohto sa natočilo len trinásť dielov. 85%.(22.1.2010)

Ten, kdo má rád humor, kde se velmi často vyskytují velmi vulgární výrazy....bude u Louieho jako doma!(11.6.2008)

Asi jsem spíš na klasický podsaditý sitcomy, kde hlavní důraz je kladen na mládí. Přátelé, Himym a tak podobně. Lucky Louie totiž začíná s jedním dítětem na krku, s počáteční manželskou krizí, s chlapy, co sedí na lavičce s lahváčem a s černochy, kteří vyplňují mezeru rasismu. K takovému stádiu jsem asi ještě nedorostl. Zatím. Určitě tenhle seriál má ale hromadu nápadů a vůbec mi nevadí způsob humoru, kterej je spíš chlapskýho ražení, než jakéhokoliv jinýho. V rámci sitcomů pro mě ale průměr.(11.10.2016)

tak trochu hovado Louis C.K. v roli regulérního hovada Louieho, který vede naprosto všední a nezajímavý život (práce, jídlo, pivo a manželské či výchovné problémy), ale bere to s maximálně ironickým nadhledem, a právě proto je tento sitcom tak skvěle upřímně a přirozeně vtipný.. P.S.: pokud si úplně netykáte se slovem "píča" (btw dabing je super), budete mít u Lucky Louieho, vzhledem k jeho častému výskytu, možná trochu problém :)(4.12.2013)

• - Keď sa Louie (Louis C.K.) v siedmej epizóde seriálu dostáva do bytu cez okno, Lucy (Kelly Gould) uteká do komory so zmrzlinou v ruke. Keď ju Louie zachytí, zmrzlina je už položená no stole. (Gerdomila)

• - Louis C.K. po škole pracoval jako automechanik, stejně jako jeho postava v seriálu. (boul)

• - V pilotním díle je radiátor ústředního topení v kuchyni odlišný od radiátoru zobrazeného v následujících dílech. (DenisK)