Grindhouse: Don't

všechny plakáty
Celý film

Krátka vtipná "inštruktáž" o tom, čo by ste nemali robiť ak sa nechcete ocitnúť v situáciách ako vystrihnutých z hororových filmov. (ethos)

Radiq

Ale tak jako neni to špatné, ale je to moc krátké, aby to mohlo nějak víc zaujmout. Takhle je to jenom taková blbůstka, docela vtipná... ()

Doudis19

Od takových jmen se čekají zázraky i při minutové stopáži. Ty se bohužel nedějí a tak potěší alespoň Nick Frost jako dement baštící novorozeňata. ()

Honzíno

Docela sranda s dobrým nápadem, Lucy Punch jsem zaznamenal, ale Simona Pegga jsem už nějak nerozeznal, bohužel minuta dvacet tři s takovýmto obsahem asi z mé strany nelze ohodnoti lépe a tak nějak mě nutí přemýšlet, zda to vubec má smysl zavádět do databáze? Ale asi ano, jen je to prostě zvláštní. Nechci nikoho rozhořčit. ()

Sfinkter

Horor jako cíl vtipů Edgara Wrighta. Proč ne, srandu si dělá ve všech svých filmech, takže je dobře že se toho držel i zde. Pro mě kraťoučká zábava. ()

dANo

Jeden z trailerov vo filme Grindhouse... Neviem, či sa niekedy natočí nejaký celovečerný film Don't, ale obávam sa, že kvalitu a originalitu krátkometrážneho traileru asi neprekoná. Akokoľvek, rád si niečo také pozriem, ak to fakt vznikne... ;o) ()

Mihail123

If you thinking of going into this house...Don't! If you thinking of opening this door... Don't! If you thinking of checking out...Don't! Don't look behind. Don't scream! Don't even breath. Don't! Don't! Don't! Don't! Don't! Don't! Don't! Don't! Don't! Don't! Don't! Don't! Don't! Don't! Don't! If you are thinking of seeing this film alone. Don't! ()

VanTom

Trošku "psycho" trailer by mě (ne)kvalitou materiálu nepřesvědčil, paroduje však především dikci a obsah dramatického "voiceoveru", což samo o sobě celkem humorné je. ()

Ichabod

Dobre natoceny a i relativne vtipny trailer, skoda poslednich par vterin kdy tam jen litaji napisy Don´t ale musim rict ze celkove povedeny. ()