Grindhouse: Don't

všechny plakáty
Celý film

Krátka vtipná "inštruktáž" o tom, čo by ste nemali robiť ak sa nechcete ocitnúť v situáciách ako vystrihnutých z hororových filmov. (ethos)

JohnnyD

Štýlové ako všetky fake trailery v Grindhouse. Pri tomto oceňujem tu hororovosť a serióznosť, v ktorej sa to celé nesie. Nie je tu veľa prvoplánových vtipov, ale celý film vyznieva veľmi zábavne hlavne vďaka tomu, že by mohol byť skutočne trailer na skutočne nakrútený skutočný film. ()

Madsbender

DONˇT WATCH THIS VIDEO!!! Vtipný fake trailer ukazujúci, čo by sme naozaj nemali robiť (a napriek tomu to väčšina postáv v hororoch robí), ale čakal som niečo viac. 68% ()

Kusko.t2

Atmosféra 70tych rokov sála výborne. Pri tomto Don't som si spomenul aj konkrétne na trailer The Last House on the Left a to práve kvôli tomu opakujúcemu sa názvu. To boli časy, škoda že sú už nenávratne preč. Aspoň, že sa sem tam vyskytne nejaký cool trailer ako je tento. ()

Deimos

YouTube/// Obsazení 8/10 Děj 4/10 Hudba 3/10 Efekty 4/10/// +mihne se tam spousta herců -ale opravdu jen mihne, je to krátké, je to rychlé, navíc ve špatné kvalitě/// No tak tohle má sice určitou výpovědní hodnotu, možná že se u toho někdo ušklíbne, ale mě to nenadchlo./// Celkem 46%/// ()

HAL

Velice vtipný parody trailer střílející se z klasických hororových filmů. Jsem rád že Edgar Wright jako jediný pojal svůj kousek Grindhousu ne jako skutečný trailer snažící se zachovat iluzi že po "tomhle" přijde i celovečerní verze, ale udělal v podstatě jen krátký film dotýkající se daného tématu. ()

JosefGruber

Don't!!! Minutové shrnutí o tom, co všechno bychom neměli dělat, abychom se nedostali do klasických hororových patálií. 3*, 16.7.2014, pc ()

Frajer42

Je mi záhadou, co může během té minutky člověka tak strašně nadchnout, že se tu potom ohání maximálním hodnocením. První tři DON´T bych ještě vzal, ale jakmile to začne zrychlovat tempo, tak je to sestříháno z celkem bezvýznamných záběrů. Pokud by mě něco takového mělo navnadit ke zhlédnutí celého filmu, tak se přiznám, že bych film rád vynechal. Nic moc. Hvězdu za nápad. ()

swamp

Fake trailer z projektu Grindhouse. Edgar Wright natočil naučné video o tom, co všechno byste neměli dělat. :) ()