Grindhouse: Don't

všechny plakáty
Celý film

Krátka vtipná "inštruktáž" o tom, čo by ste nemali robiť ak sa nechcete ocitnúť v situáciách ako vystrihnutých z hororových filmov. (ethos)

vorheese

Že dokáže Edgar Wright vměstnat svůj typický (pro dost lidí nepochopitelný) humor do komedií jako Hot Fuzz, to je známá věc...ale že to dokáže i u několikavteřinového traileru...klobouk dolů. ()

Makky

Vzdá hold, pobaví a zároveň navnadí na jednoduché osemdesiatkové hororové no brainovky. Nič menej, nič viac. ()

Easykk

Prostě nesmíte asi vůbec nic, jinak se příštích narozenin v kuse nedožijete. (Možná pak ten každej kousek z vás je slavit bude, ale pro vás to asi už nebude to pravé oříškové) cheche :) ()

JohnMiller

Celkom slušný no s porovnaním ostatných Fake grindhouse trailerov je to podstatne slabšie málo gore originálnych nápadov a moc krát vyslovené slovo Don't na to že to má niečo cez minútu. ()

SallyZen

Velice poučné. Hned se mi bude lépe usínat. No to tam taky mohlo být, že by jsme se neměli koukat pod postel, jestli nechceme... . 75% ()

4daPeace

Verdikt: Stačilo jednou a dost...psát tady o nějakých dějových liniích, jak tomu dělají někteří uživatelé, u traileru, který netrvá ani dvě minuty mi přijde zvrácené. Relax, Don't Do It. ()

Ice123

Bezvadná instruktáž k tomu co nedělat když se chystáte jít či udělat něco v hororu ;) Dalo by se to shrnout jednou větou. Just DON'T do anything!!! Neboli: Prostě nedělejte vůbec nic!!! ()

SoolenJV

Atmoféra děsivého domu je skutečně pěkná, hypnotické opakování slůvka DON'T příjemně mrazivé. Pěkný Grindhouse by to mohl být. ()