Grindhouse: Don't

všechny plakáty
Celý film

Krátka vtipná "inštruktáž" o tom, čo by ste nemali robiť ak sa nechcete ocitnúť v situáciách ako vystrihnutých z hororových filmov. (ethos)

korbitch22

Jo tak tohle fuckt don't! :-) Pár záběrů nevypadalo zle,ale od Wrighta bych čekal víc a hlavně to chtělo míň zběsilého střihu a stopáž aspoň 3 minuty,takhle je to takový fofr,že nic nevidíte a vlastně se celou minutu nudíte,divný :-D ()

jojinecko

Vtipno- úchylný fiktívny trailer. Nepochybujem o tom, že v prípade realizácie celého filmu by to pri súčasnej forme Edgara Wrighta stálo za to! ()

Stanislaus

O něco lepší než Werewolf Women of the S. S, ale i tak dost slabé. Děsivých scén je tu sice požehnaně stejně jako věcí, které se nesmí ... ale mě to celkově neoslovilo. ()

SOLOM.

Minutový fiktivní trailer a dokázal mě pobavit víc, než některé celovečerní filmy. Edgar Wright a jeho představa o strašidelných domech nebyla vůbec špatná a dokonce i některé použité efekty stály za zvýšenou pozornost. Jeho smysl pro černý humor by mě určitě dokázal upoutat, kdyby z toho vznikl celovečerní kousek – určitě bych se na něho mrkl. Leč takhle můžeme jenom ostrouhat. ()

murakamigirl

Do something! :-) Pridávam sa k názoru, prvýkrát nahnáno, zato opakovania sú ovenčené (zaslúženým) smiechom. Myslíte si, že ste bystrí? Better don`t. ()

hous.enka

Desatero pro účastníky snímků, které se zvrhnou v horor. Hodně povedená záležitost a fakt: don't look up, don't look down, don't look anywhere. Proč to v žádnym hororu nikdo nechápe? :D ()

mysiak

Don´t but you must see this trailer...niečo na spôsob možno House of Vax zabalené do typicky britského štýlu, tento by som najviac chcel na plátne vidieť, lebo Edgar Wright a Simon Pegg to je ideálne kombinácia...skúste s tým niečo spraviť...but please don´t ()