Plně vyzbrojená bitevní loď Missouri se vrací z poslední plavby, aby byla slavnostně vyřazena z provozu a proměněna ve vojenské muzeum. Na palubě se chystají na slavnost, které se má zúčastnit i prezident. Kapitán Adams vyčte podřízenému Krillovi, že nehlásil přílet vrtulníku, důstojník se však vymluví na chystané překvapení k oslavě jeho narozenin. Na palubě helikoptéry jsou totiž rockový zpěvák, striptérka Jordan, číšníci, kuchaři a členové prezidentovy ochranky. Pohoda a dobrá nálada se nečekaně změní v drama, když rocker, ve skutečnosti terorista William Strannix, zastřelí dva důstojníky a obsadí s Krillem loď. Zmocní se disket v sejfu a raketou sestřelí americkou stíhačku. V Pentagonu je vyhlášen poplach. Paranoidní Strannix, který vyhrožuje vládě odpálením jaderných střel Tomahawk, byl totiž kdysi špičkovým agentem a akce je součástí jeho pomsty… (TV Nova)

klerik

Nečakane dobrá variácia na Die Hard. Skvelý záporák, veľa projektilov, nožov, drsných hlášok... a máte pocit, že je to áčkový film... ()

Chrustyn

Nejlepší ze Seagalových filmů. Neohrožený kuchař likviduje bastardy, kteří přepadli bitevní loď. Povedené akční scény a slušný záporák Tommy Lee Jones. A navíc Erika Eleniak nahoře bez:)) P.S. jediný Seagalův film nominovaný na 2 Oskary :) ()

SeBig

Něco jako Smrtonosná Past akorát že na moři! Banda "teroristů" pod velením šíleného a výborného záporáka Tommy Lee Jonese přepadne vojenskou loď a Seagal jakožto "kuchař" a veterán má vše zachránit! Akce parádní, napětí velké, Seagal ve svích nejlepších letech jeden z jeho nejlepších filmu! ()

LaciLC

Prepadnutie v Pacifiku je považované za jeden z najlepších Seagalových filmov, možno aj za najlepší, paradoxne som sa pri jeho iných filmoch bavil o veľa viac. Nie žeby v ňom chýbala akcia alebo tradičné Seagalove bojové umenie, to nie, to všetko tam je, možno aj v dvojnásobnej dávke. No ja som sa pri tom dosť nudil a tak stále jeho najlepším filmom zostáva Muž zo znakom smrti.**a 1/2 ()

korbitch22

Jsem jenom kuchař...bože mi tady zemřeme. Naprostý paradox, Seagalův naprosto nejvýdělečnější film, všeobecně kritiky i diváky hodnocený nejlépe já považuji za nejslabší z celého jeho zlatého období. Když se na to opakovaně koukám, slyším naprosto debilní dialogy, mdlou akci, stupidní scény a příšerný nelogičnosti. Ten film doslova křičí "jsem hloupý béčko". 50%. ()

Hellblazer

Neuveritelné....nikdy by som nepovedal že sa mi bude páčiť film so Stevenom Segalom. Nejde síce o nič výnimočné ale na poli akčných b-čiek patrí rozhodne k tomu najlepšiemu a z filmov Stevena je rozhodne najlepší. Za zmienku stojí aj pekná scénka s Erikou :) ()

heyda

Jeden z filmů se Segalem, který nadchne. Alespoň já byl docela potěšenej. Když je dobrá nálada na akčňák, tak tohle je pravá volba. Do maxima však má ještě nějaký ten krůček vzdálený. ()

sharky

vrchol akčního filmu začátku devadesátých let, finální souboj mého oblíbeného dětského hrdiny seagala se skvěle vybraným charizmatickým padouchem jonesem na nože nemá chybu. Nejvíc mě dostal generál z pentagonu se svojí hláškou: "Když budou problémy, svedem to na kuchaře." ()

Jinny

Nejlepší role Stevena Segala v řachandě, kde všechny principy akčních filmů opravdu fungují. A to už je dost dobrý důvod to vidět. ()

Roman.Ticka

Kvalitní jízda, nejen na superrychlé lodi. Nezapomenutelná prsatice Erika Eleniak, zdařilá závěrečná akce, to vše si vybavuji i s odstupem času. Seagal ve své nezapomenutelné roli opět obstál na jedničku. Dodatek (3.3.12): Dívat se u bojových akcí na Stevenovu ohromnou schopnost koncentrace, je pohádka. Každý, kdo není jen figurka s plejádou kaskadérů za sebou, si obdiv zaslouží vždycky. Poučení? Uživatel, který má ve své režii 4219 laviC, a tím výsadní reprezentativní postavení na webu, by si měl příště vzít servítek, když obrazně seká poklony typu - nemám ho rád, ani jeho akce. V rámci zachování poslední špetky úrovně, ať se na podobné filmy nedívá a nekomentuje je. ()

MM11

Časy kdy Seagal natáčel podobné kousky už jsou nenávratně pryč, ale sluší se zavzpomínat. Pozdějším Seagalovým výtvorům chybí přesně to co je dáno ve filmu Přepadení v Pacifiku. Solidní akce, originální scénář, výborné herecké výkony, dokonce i Seagal hraje slušně, o fantastickém Tommy Lee Jonesovi ani nemluvě. Andrew Davis ukázal co bude za rok následovat. Seagal už stín filmu nepřekročil, ale sluší se zavzpomínat... ()

Ivoshek

Lámání končetin, házení nožem, lámání končetin, dloubání očí palcem, lámání končetin, střelba. Speciální superagent maskovaný jako lodní kuchař. Dialogy na úrovni přestávkových debat na Zvláštní škole. V souhrnu jeden z nejpovedenějších filmů Stevena Saegala. Což je vzhledem k obsahu dost smutné. Ale, abych nekřivdil, když mi bylo zhruba 11, moc jsem si ten film užil. ()

Xeelee

Nejlepší Segal, i když takovej zázrak to není. Mám ale pocit, že je tu víc povedenejch scén než ve zbytku jeho filmů. ()

eraserhead666

Seagal stále v dobré formě jako hláškující kuchař s mnoha specialitkami, který se bojí jehel. Seagal je v tomhle filmu hodně dobrej, jenže film samotný mi zase až tak extra dobrej nepřipadá, rozhodně to není jeho nejlepší film. Připadá mi, že rozdíl mezi tímto filmem a některými jeho současnými, jejichž letopočet již začíná dvojkou, je jen v tom, že tady hrajou známí herci a měl docela velkej rozpočet. Což znamená, že je buď tenhle film přeceňovanej, nebo jeho současnější filmy podceňovány. Ale jako akční střílečka to není špatný. ()

ArnoldJ

Rozhodně Seagalův nejlepší film. Vždy si vybavím pološíleného důstojníka Krilla a jeho plivnutí do bujabézy. ()

SOLOM.

V mých očích jde o asi nejlepší film se Seagalem, potažmo jeho nejlepší roli. Viděl jsem ho už mockrát, ale zatím mě ještě neomrzel. Hláškující a především nezastavitelný kuchař je prostě extratřída a je jen škoda, že Steven už dneska nedokáže nic pořádného natočit. Vím že je to věkem, ale měl by raději odejít se ctí, než se dále ztrapňovat. Jinak ovšem musím pochválit i skvělého Tommyho a natřásající se Eriku. Tu tedy především za její krátký taneček v dortíku. 80% ()

Chystá se reboot Přepadení v Pacifiku

Chystá se reboot Přepadení v Pacifiku

18.11.2021

Studio Warner Bros. se rozhodlo oprášit jednu ze svých osvědčených značek, nového rebootu se totiž má dočkat populární akční snímek z roku 1992, Přepadení v Pacifiku. Nová verze příběhu o kuchaři na… (více)

Hudba dostane na zadek...

Hudba dostane na zadek...

09.07.2006

Nezničitelný vicekrál béčkových akčňáků Steven Seagal je zpátky v úplně jiném řemesle, než jsme u něj zvyklí. Pistoli a pěsti zaměnil za kytaru a mikrofon. Z bijce Seagala se stal bluesman Seagal.… (více)