Plně vyzbrojená bitevní loď Missouri se vrací z poslední plavby, aby byla slavnostně vyřazena z provozu a proměněna ve vojenské muzeum. Na palubě se chystají na slavnost, které se má zúčastnit i prezident. Kapitán Adams vyčte podřízenému Krillovi, že nehlásil přílet vrtulníku, důstojník se však vymluví na chystané překvapení k oslavě jeho narozenin. Na palubě helikoptéry jsou totiž rockový zpěvák, striptérka Jordan, číšníci, kuchaři a členové prezidentovy ochranky. Pohoda a dobrá nálada se nečekaně změní v drama, když rocker, ve skutečnosti terorista William Strannix, zastřelí dva důstojníky a obsadí s Krillem loď. Zmocní se disket v sejfu a raketou sestřelí americkou stíhačku. V Pentagonu je vyhlášen poplach. Paranoidní Strannix, který vyhrožuje vládě odpálením jaderných střel Tomahawk, byl totiž kdysi špičkovým agentem a akce je součástí jeho pomsty… (TV Nova)

Ejvi

Jeden asi z pěti Segalových filmů, na který se dá koukat od začátku, do samého konce. Ano, jeden proti všem je ohrané, ale čas od času shlédnout něco takového rozhodně neuškodí. ()

Tanakasan79

Bez ohledu na všechny klišé, které v tomhle filmu jsou a bez ohledu na to, že Steven Seagal je můj oblíbenec, musím říct o tomhle filmu, že je geniální ve všech směrech. Námět, scénář, hudba, herecké výkony, ničemu se nedá takřka nic vytknout. Kdyby nešlo o "bezduchou mlátičku" , ale o nervy drásající drama řadil by se do top 200. ()

bratr_jezek

Asi nejlepší film muže se smrtícím "břichem", jak ho kdesi nazval bulvární plátek. Klasická akce, přesto má Segal něco do sebe, záporáci v podobě Tommy Lee Jonese a Garyho Buseye vám nebudou ani chvíli sympatičtí, krásná dívka se z křehké tanečnice mění v drsňačku. Škoda, že druhý díl se zdaleka tak nevydařil ()

GiorgioB.

Docela se na to dalo i koukat. A taky důkaz, že není na škodu umět to dobře s nožem, můžete pak dělat třeba kuchaře na zaoceánské lodi! ()

insky

No jo, ešte starý dobrý Seagal, ako si ho pamätáme, škoda že sa nechal nahovoriť na tie dnešné filmy :-)) ()

onevoice

Toto bol jeden z ďalších filmov mojho detstva. Seagal a Lee Jones tu absolútne koncertujú. Pišta bol ešte vo veľkej forme a jeho akčné súboje sa dajú vychutnávať aj teraz. Neviem koľko musel Tommy cvičiť s nožami, ale bitka na konci nemá chybu. Dvojka už nie je taká dobrá. ()

nick.nz

Tak tohle je Seagalův jasně nejlepší film a Tommy Lee Jones tomu dává korunu. Škoda,že tyhle filmy se už dnes moc nedělají a Seagal přešel na ty nízkorozpočtové video filmy. tohle ale 80% ()

Profík

Skvělý výlet do áčkových vod mistra Seagala. Kromě tradičně tehdy dobrých akčních scén to má i zajímavé erce ve vedlejších rolích, v čele se skvělým TLJ. 85%. ()

Wazziip

Nejlepší film ze Spencerovi, tedy.... Seagalovi filmové knihovny. Celej film táhnou Jones s Buseym. Jako vždy otřesný Seagalův výkon. Jaké pak to máme štěstí, že ho do češtiny překládá Štěpnička. ()

cardic11

Kultovní akční film se Stevenem Seagalem patří mezi mé oblíbené filmy.Film vypráví o teroristech kteří se rozhodnou ukrást bitevní loď myslí si že to bude snadné ale udělali chybu že podcenili jednoho kuchaře který sloužil v protiteroristické jednotce a tak je začne likvidovat .Tommy Lee Jones byl hustej záporák a finální souboj byl perfektní. ()

Regeindy

Scénář, kulisy bitevní lodi a výborný záporáci Tommy Lee Jones a Gary Busey = nejlepší film Stevena Seagala neboli i pro diváky, kteří na Seagalovkách v mládí neujížděli koukatelný akční film se vším všudy. ()

neo101

Každopádně nejlepší film se Seagalem. Je to kuchař, umí to s noži ! hodně ale dělá fantastický Jones a Busey. flus do bujabézy , Jones předvádějící scénku s mořskými koníky a Casey Ryback v mrazáku , kdo by nepamatoval , že? ()

Dalajlada

Super akčňárna na kterou se opravdu rád podívám znova a znova. Nejen kvůli kapitálním kozám Eriky, ale hlavně kvůli tomu, že se mi styl Seagalova fimového boje líbí. Bomba v mikrovlnce, kudla v lebce :) ()

Jeff_Geiger

Stevie Seagal jako správňácký tvrďák, Gary Busey jako slizký záporák a Erika Eleniak vyskakující z dortu... Tak to fakt můžu ()

Chystá se reboot Přepadení v Pacifiku

Chystá se reboot Přepadení v Pacifiku

18.11.2021

Studio Warner Bros. se rozhodlo oprášit jednu ze svých osvědčených značek, nového rebootu se totiž má dočkat populární akční snímek z roku 1992, Přepadení v Pacifiku. Nová verze příběhu o kuchaři na… (více)

Hudba dostane na zadek...

Hudba dostane na zadek...

09.07.2006

Nezničitelný vicekrál béčkových akčňáků Steven Seagal je zpátky v úplně jiném řemesle, než jsme u něj zvyklí. Pistoli a pěsti zaměnil za kytaru a mikrofon. Z bijce Seagala se stal bluesman Seagal.… (více)