Superbad je varujícím příběhem dvou dospívajících chlapců, které čeká maturita. Jsou na sobě obrovským způsobem závislí, ale teď by měl každý z nich jít na jinou vysokou školu a čeká je odloučení. Evan (Michael Cera) je milý, chytrý a stydlivý. Seth (Jonah Hill) je drzý, náladový a posedlý děvčaty. Ve filmu sledujeme jejich zoufalé pokusy zapůsobit během jedné bláznivé noci na osoby, po kterých touží... během jediné příšerné, potupné noci, na kterou po zbytek života vděčně vzpomínáte. (oficiální text distributora)

skyfire

Na jednu stranu až absurdní situace, které mám rád a u kterých se dokážu nasmát a na druhé straně se film nějak táhne až nudí. Chybí tomu děj, je to pořád dokola. Jinak velké plus jsou herci. Ti poldové a hlavně fógl, to byl mega úlet. Navíc fógl má v češtině boží dabing. ()

joker211

konecne nejaka dobra komedia na ktorej sa dalo zasmiat ... na apatowa sa da spolahnut. aj ked jeho snimok get him to the greek je ovela lepsi aj tak sa tento film radi k tym vydarenejsim ()

P@\/EL

Docela dobrá komedie, která obsahuje několik opravdu povedených scének a trefných hlášek, jimž se člověk s chutí zasměje. Bláznivá a dobrodružná jízda jednoho z mladíků s párem policajtů po městě mě pobavila asi nejvíce. Konec filmu mě trochu zklamal, protože jsem od toho očekával prostě víc, nicméně i tak se bylo na co dívat. ()

S.t.e.v.e

Tuhle komedii mám spojenou s prvákem.. S odstupem to už neni tak intenzivní jak to bylo, ale pořád baví.. Tlustej Jonah Hill a hubenej Michael Cera postupně budujou svuj humor, McLovin je klasika a středoškolačka Emma Stone je neskutečná)) ()

solver odpad!

Chvíli jsem váhal jestli nedat *, protože to bylo o trochu lepší než Ace Ventura Junior, ale nejde to. Je to fakt trapná slátanina, kterou už nechci nikdy vidět. ()

Hexorzz

Ohledně Superbad mám dost smíšené pocity. Zápletka je tradiční, tedy že dvěma a více teenagerům těsně před koncem posledního ročníku začne vadit jejich (ne)zkušenost na poli vztahů. Bylo to v Prcičkách, je to i zde a nebojím se, že by nebyla natočena spousta dalších filmů s podobnou tématikou. Bohužel v případě Superbad vtipy vydrží nějakých třicet minut a poté už se film jen zbytečně natahuje. To, co by jiní sfoukli za devadesát minut, se Mottolovi povedlo natáhnout na sto třináct. V druhé třetině filmu děj trochu vázne a i krize dvou hlavních hrdinů se vyřeší sama a rychle. Na druhou stranu první půlhodinu jsou vtipy opravdu vydařené a vše nasvědčuje tomu, že tenhle film by mohl změnit zavedená pravidla. To se ale nakonec nepovedlo a proto jen průměrné tři hvězdy. ()

pogoman77

Naprosto skvělá komedie, která trhá bránice. Mintz-Please by se mohl přejmenovat na McLovina, protože nijak jinak mu už nikdo neřekne. ()

Pythonator

Nemůžu si pomoct, ale já se bavil jako málokdy. Čekal jsem další americkou teen prasárnu se stupidním humorem a dostal jsem něco mnohem víc. Ono to mělo dokonce i inteligentní humor a něco jako dobrý scénář. Připomínalo mi to Clerks 2 převedený na malé puberťáky. Bohužel právě ti malí puberťáci mi tam docela vadili. Tři nesympatičtí až odporně slizcí hrdinové, to už je vážně moc. Možná jsem zaujatý, protože každý puberťák mluvící o šukání mi příjde slizký. Přesto se mi film líbil a přijal jsem i ty hlavni looserhrdiny. Člověk si musí na ty xichty a špeky zvyknout, aby se mohl v klidu nechat unášet dějem. Naštěstí to vyvažovaly sličné děvy a dva svérázní poldové, na jejichž pochůzkovou techniku divák jen tak rychle nezapomene. ()

Klika

Zbytečně natahovaná středně dobrá komedie. Hafo vtipných situací a dialogů.. Každý se tam někde najde.. aspoň myslím :) ()

flouny8

Pěkná hovadina, asi jako skoro všechno, v čem Jonah Hill hraje. K čemu je komedie, u který se člověk nesměje? ()

zeromen

Čekal jsem od filmu mnohém víc, takové suché bez humoru. Nevím nějak se jim to prostě nepovedlo nebo to nechápu. Obsazení super, to je to jediné kladné v celém filmu a díky tomu dávám tři hvězdy. Jinak typická americká kultura (chlast, party a děvky) nejubožejší národ na světě. ()

Sonny

Naprostá paráda. Jeden z mala filmů, kdy mám pocit, že ty dialogy jsou věrný a nepsala je nějaká holka, jakože takhle si představuje, že se klucí baví. Parádní. ()

Gamine

Hlavně v první půlce jsem se hodně nasmála, některé hlášky stály za to. McLovin nepotřebuje komentář :) ()

Larikazka

Stává se mi čím dál častěji, že americké komedie tohoro typu jsou fakt stupidní. Jonah Hill se moc nepředvedl spíše naopak.Filmů na podobnou tématiku jsem už viděla mraky a tento se za mě teda moc nepovedl. Scény s popos byly ty nejlepší. ()

Logicomix

Ze začátku to vypadalo jen na další trapnou puberťáckou komedii, ale když jsem přetrpěl začátek a naladil se na úroveň ujetosti tohoto snímku, docela jsem se bavil. Christopher Mintz-Plasse byl super a scéna, kdy se ta nejhorší policejní hlídka na světě (ne)snaží zeptat na barvu pleti útočníka, svou aktuálnost tak snadno neztratí. Varování: Připravte se na nulové standardy zacházení se střelnou zbraní. ()

Pátá Past, čtvrtý Blade, nové Prcičky...

Pátá Past, čtvrtý Blade, nové Prcičky...

25.02.2010

...a spousta dalších pokračování v dnešní novince. Neztrácejme čas: Bruce Willis po fiasku s Náhradníky ví, že jeho kariéru už zachrání jen návrat k nejslavnější postavě a tak si představuje, že by… (více)

Násilí na ženách?

Násilí na ženách?

13.04.2009

To už k dnešku tak nějak patří ;-). A tak tady máme protest radikální feministické organizace WomanAndHollywood, která sokolím okem dohlíží na to, jestli američtí filmaři zobrazují něžnou polovinu… (více)

Náš kámoš Marťan

Náš kámoš Marťan

15.11.2008

Simon Pegg a Nick Frost jsou zpátky. Po hororech (Soumrak mrtvých) a akčních kriminálkách (Jednotka příliš rychlého nasazení) si chtějí utahovat (samozřejmě láskyplně) z žánru science-fiction.… (více)