Sydney White je dcera instalatéra, která od svých devíti let, kdy zemřela její matka, vyrůstala mezi stavebními dělníky. Získá stipendium na stejnou univerzitu, kde kdysi studovala její matka, a jak jí kdysi slíbila, jako nováček se pokusí vstoupit do stejného spolku, jehož byla kdysi ona členkou. Jenže časy se změnily a kdysi respektovaná a důstojná Kappa Phi Nu je dnes elitářským, povýšeným spolkem, který ovládá despotická blonďatá kráska Rachel Witchburn… (TV Prima)

Rathalos

Tak tato komedia patri k mojim oblubenym,Amanda Bynes je roztomila a Matt Long je sympatak,take filmy ja mozem a mam rad...:-) ()

vendy63

Né každé teenagerovských stupidní slaďárny jsou stupidní. Mně osobně se zrovna tohleto moc líbilo i když konec se mi zdál takový moc pocukrovaný. V poslední době je moda točit filmy ze střední školy ,takzvaně vždycky vyhrávají ti co jsou podceňování. A proč ne? Amanda Bynes je toho příkladem ,většinou ji vídám v takových snímcích jako třeba -Co ta holka chce- a mužu říct že jsem ji ještě neviděla v něčem co by mě šokovalo.Jo houfujou se v k.ročníku blondýny to jo :-D ale pořád ještě nad vším vyhrává rozum a to je potom hapyend :-) ()

Pingu

Tahle variace na Sněhurku měla k pohádce z divákova hlediska velice, ale velice daleko..... Bohužel ani herecké výkony nedosahovaly byť jen průměru a jestli Amanda Bynes bude i nadále pokračovat v podobných propadácích jako byly poslední 4 z 5 ti filmů, prosviští z mé oblíbené desítky do propadliště dějin. Film zachraňuje pár slušných a dva vtipné okamžiky, jinak bych tohle dílko nasměroval mezi odpad a jednu jedinou hvězdičku :o)) ()

Yancl

Příjemné překvapení ve formě stokrát viděného .. typická povídačka ze školního prostředí ve stylu 'klasicky-americky'. Jenže tahle ptákovina má šmrnc a nepostrádá ani příjemný humor, ani legrační scénky. Pěkně z lehounka komicky, přitom svižně a srandovně, okořeněné jemnou romantikou a happyendem jako z pohádky. K tomu příjemná atmosféra poskládaná především z krásných slečen a partou odpadlíků, kteří jsou hlavním vtipným tahounem celého filmu. [73%] ()

Alice02

Velmi příjemná, vtipná a zajímavá komedie do nepohody. Jestli hodíte za hlavu všechny předsudky o "amerických filmech pro teenagery" a necháte se bavit všemi těmi "mimoni" určitě vás film nezklame ;-) ()

tranquill

Ohrané téma jako v Domácím mazlíčkovi. Ale zde byli mnohem vyraznější herci, chyběly trapné gagy a prostě jsem se dobře bavil. No a mám slabost pro Amandu Bynes... :-) ()

Vabr

Typická vysokoškolská komedie, bohužel s docela málo vtipy a přehnaně veselým koncem. Párkrát jsem se zasmál, ale to moc nebylo. Žebříček se posouval příliš rychle. Bejt tou vedoucí Kappy, bych ji podezříval z hackování. Bohužel, kdyby to zašlo do více extrémní komedie, tak by se to lidem nelíbilo, ale mně ano, proto to zůstalo jako komediální drama, aby to mělo aspoň větší počet procent. Bylo to hodně normální. VYHODNOCENÍ: Z 200. MÍSTA NA 21. ZA VTEŘINU? ()

matt85

Královna ročníku je takový ten ok film u kterého se parkrát zasmějete, ale víc vám to nedá. Odpůrcům Amandy Bynes bych to ale nedoporučoval. ()

High.Hopes

Film sice následuje příběhovou linii typických amerických teenagerovských komedií, narozdíl od většiny z nich se ale naštěstí nebere vůbec vážně, naopak si z podobných filmů mírně utahuje. Když tak ale koukám na další komentáře tady, přijde mi, že většina lidí asi tu jemnou parodii tvůrců ve filmu neobjevila. Pro mě to ale byla ta největší přednost, která udělala film koukatelným. ()

Scharra

Snaha o tak trochu jinou a hlavně moderně pojatou Sněhurku, kterou místo macechy dusí předsedkyně dívčího spolku. Jak jsme už napsala, snaha by byla, ale nakonec to dopadlo stejně jako mnoho dalších romantických komedií ze střední/vysoké školy. Parta potrhlých spolubydlících byla zábavná,ale to jest ke kladům filmu taky vše. ()

Oonika

V základu to byla klasická středoškolská komedie, ale parta mimoňů to povýšila na další level, takže jsem se i dost upřímně zasmála. :) ()

KdG

Jak už tu někdo napsal, je jemnější verze pomsty šprtů. Do originálu to má celkem daleko, ale koukat se na to dá. I když ty konec je fakt přehnanej. Slabší *** ()

godspeed odpad!

film, který dává slovům špatný, nevkusný, dementní blábol úplně nový rozměr. takhle si představuji brodění se v hovnech. ()

Evushe

Klasická pohádka pro děti se vším všudy.. Jen mě zklamalo, že "hodná" se nakonec nesmířila se "zlou" :)) ()

DadysGirl

Já vím, je to hovadinka s teenage hvězdičkou, ale když mě to dojímá, líbí se mi to, miluju její spolubidlící a taťku vysvětlujícího menstruační cyklus a Matt Long, o kterým se mi snad bude zdát... ()