Marty Bronson kdysi vlastnil malý rodinný hotel. Jeho dcera Wendy i syn Skeeter mu v něm pomáhaly a on jim vždy večer vyprávěl pohádky. Hotelu se moc nevedlo, a tak ho Marty prodal Barrymu Nottinghamovi. Ten mu slíbil, že až bude jeho syn velký, nechá ho hotel řídit. Svůj slib však nesplnil a Skeeter v hotelu dělá jen údržbáře. Jednoho dne ho požádá sestra, zda by mohl několik dní pohlídat její dvě děti. Tak jako to dělal jeho otec, začne dětem vyprávět pohádky na dobrou noc, v nichž hraje hlavní roli. S překvapením zjistí, že se příští den jeho příběhy splní. Přesněji řečeno, splní se ty jejich části, které vyprávěly děti. Zdá se, že by Skeeter přece jen mohl dostat šanci vládnout "svému" hotelu. A možná přitom získá i tu nejspanilejší dívku? (TV Nova)

corpsy

Typické Sandlerove pitvorenie sadlo na prekvapenie aj do ´´rozprávkového´´ rodinného filmu. Rozhodne nie podcenený, ale nedocenený. ()

F.man

Kupodivu nemám s Bedtime Stories žádný závažný problém. Jasně, je to jen plochá rodinná komedie, s lehkou a předvídatelnou linkou, která toho nemá moc co nabídnout, nicméně na odreagování... Proč ne? Sandler se snaží, fóry vycházejí z realných odkazů (a člověk si je musí hledat popřípadě mít přehled), pohádky jsou vtipné, Bulva mi nevadil... Tři pohodové hvězdy. Haven't you heard? Goofy is the new handsome. ()

Marsik

HBO HD - Nebylo to zas tak hrozné. Sem tam jsem na sobě zaznamenal menší pousmání :) Těch 90 minut se dalo přežít. Bohužel se mi opět potvrdilo, že Adamovy filmy jsou stále méně vtipné. Tak snad se pochlapí a další jeho snímky budou už opět jiná liga. Pohádky na dobrou noc vidím jako čistý průměr. 50% // (11.1.2020) NOVA HD - Po téměř 10 letech jsem se k filmu dostal znovu. Tentokrát jsme se se synkem dobře bavili. Na tohle se dospeli musi koukat výhradně s dětmi, pak máte o mnoho větší zazitek. 75% (with A.) ()

ConanVJ

Pěkná rodinná fantasy komedie u který jsem se příjemně bavil. Filmek má svižné tempo, občas přijde parádní vtipná scéna, parádní morče Bulvu a pěknej příběh. A. Sandler tyhle role prostě umí a je radost se na to koukat (Hlavně jeho závěrečnej projev mě dostal do kolen) Za mě 85% :) ()

Kryton

Celé mi to připadá jako Sandlerova verze Noci v Muzeu. Jenže...Není to vůbec vtipné a zábavné. Povětšinu zábavy nedělá Sandler , ale jedno hypermodernímorče. Je vidět jak nad tím bděl Disney. Je to totiž hodně dětské a Sandlerovi fory chvílema infantilní a nudné. Opravdu chudé na Sandlera a opravdu chudé na dobrý námět. Dalo se ztoho vytřískat více a ani Rob Schneider tu nebyl vtipný. A co ten strašně na přes hubu Guy Pearce. Minulý rok byl Sandler skvělý Zohan , ale pak to zazdí takovýmhle nedodělkem pro děti. ()

Paxxx.cz

Nepatřím do věkové skupiny, pro kterou je tento film určený... přesto si ale myslím, že tento film bude patřit mezi ty, na které se rodiče rádi podívají se svými dětmi, kterým se film bude určitě líbit- 50%. ()

SaNcHeZ_cz

Tohle už je trochu moc. Sandler ačkoliv patří mezi mé oblíbence, zde mířil opravdu nízko a film tak ve výsledku má zábavní charakter jen a pouze pro ty nejmenší. ()

MartinezZ

Asi jsem vážně na "silnější" snímky, takže tohle mě nějak neoslovilo, škoda. Občas je tam dobrý nápad a vtip, který je ale vzápětí sražen trapnou scénkou či výkonem. Na druhou stranu, je to mnohem víc film pro děti a těm se to možná bude líbit, i když je to takové "nějak divně sestříhané". Sandler si spíš měl střihnout něco dalšího ála "Reign Over Me". ()

mysiak

Pri tomto filme som nečakal nič..a dostala sa mi celkom podarená komédia, ale to hlavne vďaka Sandlerovi, ktorého grimasy spokojne funguju, film je ináč tak pre deti do 12 rokov, ale účasť Russella Branda, ktorý mimochdom opäť svetový ma donútila pridať aj tu 3 hviezdičku...ja som si oddýchol ()

Ferry

Bohužel, Sandlar trošku zklamal, čekal jsem od toho podle traileru více, ale dostal jsem méně. Děj se strašně vleče, je takový nespojitý, film má hodinu a půl, ale vypadá to, že má hodiny tři. ()

kaylin

Adam Sandler ve své slabší formě, kdy imaginárnost příběhu zachraňuje to, co chybí na vtipu. Sandler j umírněnější, protože příběh je určen dětem, což ale znamená, že dospělý si zase tolik neužije. Pořád ale lepší než "Jack a Jill". Skvělé jsou vedlejší postavy a postavičky, které dokreslují děj. Problém je v tom, že film je schéma, které zase končí nějakým tím morálním ponaučením. Navíc hodně času je nastaveno tím, že sledujeme stejné scény, pokaždé jinak provedené. jak říkám, hlavně imaginace pohádek je hezká, ale pokud vám Sandler vadí, tohle vás nepřesvědčí o tom, že byste jej měli vyhledávat. Více: http://www.filmovy-denik.cz/2012/04/diar-milovnika-filmu-c-0004-hugo-buh.html ()

rt12

Trailery mě nalákaly a pak zklamání. Vše vyznělo plytce a jediné vtipné chvíle byli obsaženy v trailerech co jsem viděla.. ()

MATADOR

Pohádky na dobrou noc jsou velmi slušnou podívanou. Ovšem nevím čím to, ale není v nich něco, co bych si zapamatoval, nebo co by mě nějak vytrhlo. Jistě, skvělých scének je tu hodně, ale žádná taková ta "převratná" (i když velká pozornost je věnovaná morčeti, na které tvůrci vsadili opravdu mnoho). Ano, je to rodinný film, který se snaží pobavit všechny bez rozdílu věku a daří se, ale Adam SANDLER zde spíše irituje někoho, koho viděl v televizi, jelikož se mi jeho role moc nesedla, prostě jsem od něj zvyklý na jiný druh humoru. I když se snaží, není to ono. Originální pohádky na dobrou noc, které pobaví, ale nevytrhnou. ()

Thomassi

Adama Sandlera mám hodně rád, protože mě v jeho filmech vždy dokáže pobavit a vždy mě něčím překvapí. Tato rodinná komedie, která si pohrává se úžasnými a mnohdy nesplnitelnými sny, které má určitě každý, mě pobavila, ale že by mě nadchla nějak obzvlášť, to ne. A popravdě si myslím, že právě k tomuto účelu byla natočena. Aby lidi pobavila a aby se na hodinku a půl vrátili zpět do dětských let. A jako takový příběh je to úžasné. Místami až kýčovité, ale pro děti to bude určo zážitek. Ale jinak nic jiného se o tohoto filmu čekat nedá. Adam jako vždy nezklamal, on táhl celý děj a to se mu v mém případě dařilo skvěle. Je to jen zábava a já se bavil vrchovatě. ()

beran-ek

Námět pro rodinný filmek jako dělaný.. Jen kdyby se lépe využil! Sem, tam jsem se sice zasmál, ale u komedie se Sandlerem jsem čekal víc. Slabší třetí hvězdička je "jen" za Bulvu :) ()

Sindibád pluje do Číny

Sindibád pluje do Číny

20.12.2008

Už to vypadalo, že proslulý orientální mořeplavec šel nadobro ke dnu. Projekt s názvem The 8th Voyage of Sinbad měl režírovat Rob Cohen, který chtěl do hlavní role Keanu Reevese. Dokonce ukecal k… (více)

Sandlerovy báchorky na dobrou noc

Sandlerovy báchorky na dobrou noc

05.12.2007

Jistý významný filmový kritik jednou prohlásil, že hvězdný status Adama Sandlera je pro něj jednou z největších záhad naší doby. Pro někoho nesnesitelný nýmand, pro jiné kultovní komik však stále… (více)