Naivní Leo neuspěje ve snaze stát se hercem, jako na zavolanou se však objeví strýc Ivan s lákavou nabídkou. Hodlá kandidovat do europarlamentu a potřebuje do své úspěšně rozjeté reklamní agentury náhradu za ředitelku, která ho podrazila a odešla ke konkurenci. Leo zpočátku netuší, že strýc chce nechat firmu zkrachovat, a proto najal neschopné outsidery - účetní v důchodu Karličku, pubertálního textaře Mikiho, grafika Kamila a mladou manažerku. Ti vůbec nemají tušení, jak to v takové reklamce vlastně chodí. Jejich snažení se sice projevuje vytrvalým odlivem zákazníků, potom však má jedna z hloupých kampaní nečekaný úspěch a zakázky se jen hrnou. Když navíc Leo s ostatními zjistí, oč strýci opravdu jde, rozhodnou se převzít iniciativu, a to s pomocí nečekaného spojence... (TV Nova)

Python

Prekvapive to nebylo hrozne, vetsina hercu vyborne vybranych. Langmarej,Vydra vynikajici a vtipni i pres minimum prostoru. Skvela Iva Janzurova bohuzel spis jen do poctu (nebo spis promo na "novou komedii s Ivou Janzurovou" :o/ ). Par desetinek pridavam za Ondru Ladka .) Celkove 5.5/10 ()

donkocicak

Film, od kterého jsem čekal rozhodně víc. Má to být komedie, ale já se moc nezasmál. Bylo tám jen pár úsměvných scén. Lidově řečeno "slabota". ()

MRPitivier

Hodně moc špatný, úplně vedle, pane režisére! Hledat pointu, smysl nebo jak tomu ostatní říkáte v této rádoby komedii je marné až nadlidské. Film o ničem, který jestli dokoukáte, tak jste buď velice odvážný nebo tak znuděný, že je Vám jedno na co se to vlastně díváte! Obsazení nesympatické, příběh jsem již zmínil, hudba skoro žádná... Člověk si říká v půlce, dobře někomu se nepovedl začátek nebo to netrefil a čekáte, že ke konci se to nějak rozhoupe a překvapí. Bohužel, jste naivní, film to na plné čáře ještě více upadá až skončí a ptáte se: "Co to mělo být?! A je to možný?!" Prostě nikdy víc! ()

Bumlaa

Hloupoučký scénář doplněný stupidní hudbou. Seriáloví herci mě opět přesvědčili, že můžou hrát jenom v seriálech typu Ordinace v růžové zahradě, na film prostě nemají. ()

recor

Film je dobréj pro spestření zábavy, když se sedí s přáteli. U pár scének jsem se docela pobavil, některé nápady na reklamy byly dost dobré :-) ()

hero_bk

Tenhle film (37%) jsem viděl po Tarkovského 'Majstrštychózním' eposu Solaris (83%). Můžete hádat, který z těch dvou filmů se mi líbil víc. ()

DadysGirl

Martin Kotlík nepatří mezi dobré režiséry, ale tohle je zatím nejlepčí z jeho výplodů... Je to blbost, ale koukatelná, tajně doufám, že natočená schválně s veškerou absurditou a výkony, no, prostě takovými výkony, lokacemi a kamerou... ()

Don82 odpad!

Málo kdy hodnotím film, bez toho, aniž bych jej viděl dokonce, ale v tomto případě jsem musel, protože po 15 minutách neuvěřitelně debilního a herecky plochého dialogu, kde Vydra akorát pořád něco plácal, to ani jinak nešlo. Po přečtení, o co, že jsem to přišel, jsem akorát pokýval hlavou, že to byl dobrý tah. Navíc, jak může nějaká stanice vysílat v pátek večer, v hlavním čase takové nesmysly nechápu. Jelikož to je poslední počin Martina Kotíka, zřejmě dostal rozum a peřestal točit bezduché filmy. Pro dobro všech ()

ANTYCHRYST

Tak tomuhle se říká silně křečovitej biják. Všechno působí uměle, utahaně ale hlavně Nudně! Těžko hledat nějaké klady. Nezajímavej film, kterej ti otrlejší dokoukají do konce a nikdy ho už nebudou chtít vidět znovu. Hvězdička za pěknou Sandru Novákovou a druhá z lítosti. 30 % ()

SAJA

Film s velkým D !!! Dementní herci a hlavně ten hlavní herec Zadražil mi lezl neuvěřitelně na nervy... Dementní hudba, to jsem snad ještě nezažil, aby mě tak obtěžovala během celého filmu hudba a kdyby k tomu nahráli hudbu ročního dítěte, jak tříská vařečkou do všeho ve své blízkosti, tak by to bylo příjemnější na poslech... Dementní scénář a celkově námět filmu... zlatý Kolečko....Kotík už nikdy více a scenárista Nepovím by byl moc hodný kdyby si stál za svým jménem a opravdu se raději neprojevoval....no fuj fuj fuj a ještě jednou fuj ()

Dlo'h-osh

Moc jsem od tohoto filmu nečekal, než jsem šel do kina podíval jsem se na zdejší hodnocení. Velmi příjemně mě překvapil. Za poslední dobu jeden z nejzdařilejších českých filmů. Má zajímavý děj, vtip a ani ke konci neztrácí tempo. Doporučuji. Reklamy mi vůbec nevadili a je normální že tu jsou, když se film odehrává v reklamní agentuře. ()

Jara_II

Nakonec to nedopadlo tak zle jak jsem si myslel...jednoduchá komedie s krátkou stopáží, která jako oddechovka poslouží docela dobře..byť by těch připomínek bylo víc než dost.. ()

Bigfuckman

Slátanina vysokého kalibru, kde se na vás chrlí tuny komerční reklamy. Výkony herců nejsou zlé, jsou tragické. Vydra, Langoš i Janžurová zde nemuseli ani nemohli nic hrát. A zbytek rádoby herců posbíraných z béčkových castingových studií na mě budil nechápavý dojem, jaký že to pitomci již můžou hrát dneska ve filmu. Ono říkat tomuhle lejnu film je stejně absurdní jako věřit v politickou nestranost našeho profesora prezidenta. I když Venca Klausů již podniknul pár kroků vedoucím k separaci od jeho milované strany. Vy nám taky šéfe bych doporučil sledovat jen v případě máte-li na vašem WC LCD obrazovku s přehrávačem. Protože stylově tenhle hnůj nemůže zapadat jinam než do říše exkrementů! ()

monty.cl

No docela mě to pobavilo, je pravda, že z toho čouhají loga sponzorů v každých 5-ti minutách a že to není vůbec nic originálního, ale kdyby už nic jinýho, tak reklamy, co vytváří kolektiv agentury Mráz jsou fakt dost dobrý (Fuji,Burton) a vtipný. 45% ()

stone odpad!

Nechápu, proč má Iva Janžurová tohle zapotřebí..... A pro pana Kotíka snad bude platit "...třikrát a dost ". ()

Prubner

Asi neřeknu nic nového: Kotík vymýšlí docela dobré komediální příběhy, ze kterých lze mnoho vytěžit. Ale měl by je svěřit nějakému dobrému scenáristovi. Protože on sám těch příležitostí nikdy nevyužije a stalo se to i tady - promarněná příležitost. A jako režisér není o nic lepší. Umí sice vybrat herce, ale to je vše. Film je nudný, neobratně natočený, nemá švih, nemá tempo a vleče se. P.S. Janžurová a Langmajer by si měli lépe vybírat projekty, kterých se účastní. Totéž platí pro Polívkovou, Novotného a Klepla, ti snad takové štěky nemají zapotřebí. ()

Lennie

Další z důkazů upadající české kinematografie. Vy nám taky, šéfe! mi kvalitou i obsazením připomínal české seriály typu "vékávéčka", příběh by nebyl špatný, kdyby byl lépe zpracovaný a vtípky měly do vtipnosti trochu daleko. ()

LukKon

Moje nadpriemerné - vztiahnuté na percentuálne ohodnotenie filmu (toho času 38%) - hodnotenie filmu je spôsobené tým, že som to videl v dobrej spoločnosti a teda som sa dobre bavil. Najlepší bol pre mňa Jiří Langmajer a David Kraus mi spôsoboval bolenie brucha pri každom zábere, v ktorom sa vyskytol. Napriek tomu neľutujem čas strávený pri pozeraní tohto filmu. ()