Satirické komediální drama, v němž Robert De Niro hraje upadajícího hollywoodského producenta,který se snaží ubránit ponížení ze strany Hollywoodu.Při natáčení svého nového filmu prochází doslova peklem.

Film je natočen podle knihy What Just Happened? Bitter Hollywood Tales from the Front Line od Arta Linsona, ve které autor popisuje své zkušenosti jako producent v Hollywoodu. (Worissek)

c.tucker

Satiry Hollywoodu mám rád a tahle je povedená. Konec neupadl do žádného klišé a celý ansábl skvělích a známích hvězd, které se zde otočili ukázali své. Brucův plnovou je skvělá záležitost. Dobrá hudba, která je zároveň soundtrackem k Fiercely, který si De Niro pouští v autě. ()

dr.fish

BARRY LEVINSON UŽ V BRANŽI DĚLÁ NĚJAKÝ TEN PÁTEK A TAK VÍ, ŽE VÝROBA FILMŮ JE VELMI TVRDÝ SPORT. ROZHODNĚ ŽÁDNÁ ROMANTIKA. UMĚNÍ- TO JE AŽ TÉMĚŘ NA POSLEDNÍM MÍSTĚ. V PRVNÍ ŘADĚ JDE O PRACHY A PAK HODNĚ DLOUHO NIC. Má dost zkušeností a schopností nám tu honbu za penězi popsat a když si do hlavní role vezme de Nira, nemůže se to podělat. Mnoho dalších hvězd si v té židovské čtvrti zvané Hollywood také přihřálo svou polívčičku. Tak nám pan Levinson prostě jen předestřel, jak to v těch studiích vlastně chodí. Mě se to líbilo. 80% ()

KatanaCZ

Co se vlastně stalo? Tuhle jedinou otázku si ze snímku odnesu, neumím si to vysvětlit, možná nejsem dosti intelektuální, ale co to sakra bylo! Našlo se pár vtipných pasáží, De Niro je pan herec, stejně tak Bruce, který opravdu perlil, ale jinak film postrádá cokoli, co by dokázalo diváka připoutat do křesla. Celých 100 minut jsem čekal, že se děj někam zvrtne, nestalo se...Subjektivní názor - tohle nestojí ani za několik desítek korun, za které si jistě budeme moci koupit DVD s tímto skvostem u nějakého časopisu. ()

sir-dave

Celkem úplně zbytečný film. Stále jen dohady o tom snímku, jak se jim rozprskl na kameře pes a "kdy už si Bruce Willis oholí vousy". Kristen Stewart, kvůli které jsem to shlédnul, tam byla úplně zbytečná, stejně jako manželka De Nira. Za Willise jedna hvězda, jinak nehorázná nuda :-( ()

tom88

Prikláňam sa k vyššiemu hodnoteniu, pretože sa mi páčil námet a prostredie, v ktorom sa film odohráva. De Niro ako filmový producent je super. Nenudil som sa vôbec, no pre bežných divákov nemusí byť film stráviteľný, skôr ničnehovoriaca nuda. Ja som si film užil, aj keď ako komédia mi to vôbec neprišlo. 70% ()

Kjůkíí

I když se Robert De Niro snaží, role je prostě strašná a co může jiného dělat než přehrávat a snažit se vykřesat z hrozného scénáře aspoň něco, co by se dalo považovat za určitý úspěch. Jediný Bruce dělá svému jménu čest, hraje zde sám sebe, a je po čertech dobrý. Doufejme společně, že takhle nějak se chová i ve skutečnosti. Nechtěl bych ho potkat. Producent v Hollywoodu, to není jednoduchý job a je zde velká producentská úmrtnost. Ve filmové branži to tak zkrátka chodí. Kdo není dobrý, jde rychle dolů a i když se tonoucí stébla chytá, tak jako tak skončí na dně. Přesně jako tenhle brak. ()

st.jim

Producenti a režiséři mají hold strašně těžký život......ach, vy chudáčkové........tohle nežeru. A není to komedie, spíše nudné "drama". ()

arbitr

Na poprvé jsem nedokoukal...no s hodnocením ještě počkám, herecky nadprůměrné, ale jinak ničím nezaujme. ()

ecceHOMMO

...Prišlo mi to akosi príliš zvláštne...bez toho aby to urobilo niejaký závratný dojem....Áno, áno je pravda, že Hollywood dostal svoje a že výstrely doň boli dosť presné...ale nemôžem si pomôcť tento satirický robený snímok ma nijak za srdce nechytil a ja už zajtra nebudem ani vedieť o čom vlastne bol. A to nesmiem zabudnúť na jeho predvídateľnosť....**/*** ()

LadyPupu

Co se vlastně stalo? Vlastně se nestalo nic. Jen mě tenhle film připravil o téměř 100 minut mého života a to je sakra dost. ()

_DAVE_

Vcelku povedená satyra z prostředí Hollywoodu, kde si Willis a Penn zahráli sami sebe, a De Niro předvádí svůj standardně vysoký výkon. Aneb jak těžký život má filmový producent. :-) ()

Beky

Pohoda jazz cigáro, ale nic víc nečekejte, ke konci film už nudí a nakonec budete rádi, že to máte za sebou!! Na co nalákat? Možná na Willise, který nosí na ksichtě nehoráznýho bobra:) a který mu určitě absolutně nesluší a na konci filmu si z lidí udělá fajnovou prdel!! Ještě mě překvapila výrazná a v podstatě jedna z nejdůležitějších postav filmu role Michaela Wincotta, kterého tak často na plátně nevídáme, jeho frekvence je film ročně bez přicmrdáváků!! Barry Levinson nezklamal ani neoslnil, tak jako téměř vždycky!! Jednou větou: Producent je práce těžká, sehnat prachy a hvězdu k tomu...kde je vemu u sta hromů!!! ()

lennyd

Práce hollywoodského producenta není tak snadná, jak by se navenek mohlo zdát. Ben (Robert De Niro) by mohl vyprávět. Donutit excentrického režiséra (Michael Wincott) aby ze svého mistrovského díla odstranil morálně závadnou scénu je téměř nadlidský výkon. A ještě k tomu donutit hereckou hvězdu nového filmu (Bruce Willis), aby se vzdala svého plnovousu je už úplně nemožné. Není se čemu divit, že tím vším trpí i Benův osobní život .. Filmy Barryho Levinsona mám docela rád - asi jsme naladěni na podobnou vlnu, ale jeho mírná nadsázka (a v tomto filmu hodně kopající do vlastních řad) je naprosto úžasná. Když si člověk občas v novinách přečte, co všechno herecké či hudební hvězdy od svých producentů vyžadují (pozlacená záchodová prkénka a podobně), tak se pak lpění na úchylném plnovousu vůbec nedivím. I po herecké stránce se mi tento film líbil moc - od Roberta DeNira jsem nic než výborný herecký výkon nečekal, ale příjemně mne překvapili i ostatní - hlavně teda ale Michael Wincott. Takže i když jde v tomto filmu vcelku o kulový, stejně se na něj moc dobře kouká, a bavit se budete ať chcete nebo ne ... ()

neoBlast

Jak už jsme si asi u Barryho Levinsona zvykli, někdy holt nejede na plný plyn... a někdy vlastně nešlape na pedál ani z poloviny. Co se vlastně stalo mohlo být na pomezí komedie typu Entourage a Altmanova dramatu Hráč. Místo toho nesympatický De Niro pobíhá od jedné epizodky k druhé, slabě napsané postavy mají téměř nulovou chemii a hlavně žádnou motivaci. Alespoň Kanaďan Michael Wincott v roli nepřizpůsobivého režiséra dokáže pobavit. Ale neviděli jsme už tato neposedná hollywoodská dítka lépe a dříve právě ve Vincově partě v Entourage? 40 % ()

venison

I přes velmi přijatelné herecké obsazení mi bohužel film moc nesedl.. Pořád jsem čekala, že se v něm něco zásadního stane, ale vyklubala se z toho jen bezbřehá nuda.. Chjo.. Jedinou vtipnou roli měl snad jen Bruce Willis, který hrál sám sebe jako rozmazlenou primadonu.. ()

Tomesh

Mělo to svá hluchá místa, ale humor nebyl vůbec k zahození.. Přestože jsem v hodnocení skoupý, za zhlédnutí to rozhodně stojí. Už jenom kvůli tomu neskutečnému plnovousu! ()

Timak

Nebylo to vyloženě fiasko. Rozhodně ne komedie, to ani omylem. Myslím, že za poslední dobu hrál De Niro v daleko větších - odpusťte mi to slovo - sračkách, typu Jeho fotr je lotr apod. Každopádně tohle je pěkné nahlédnutí pod pokličku Hollywoodské práce a hlavně té špíny, která je zatím. Uvítal bych sondu i do herecké práce. Například jakým způsobem se vybírají herci a jaké úsilí to stojí, kdo všechno tahá za nitky apod. Tohle je takový pěkný předskokan. Nebál bych se toho. ()

demented

Oholí sa? Neoholí sa? Skape pes na konci filmu? Neskape? Sorry, ale týchto "vierohodných" pohľadov na to, ako funguje filmový biznis mám už vážne plné zuby. Áno, pri pozeraní som neskutočne trpel. ()

Robert De Niro ve Varech

Robert De Niro ve Varech