Nastala chyba při přehrávání videa.
 • nash.
  ***

  Úvodní akce navnadila na pořádnou akční řezničinu říznutou atraktivním dnes již poněkud opuštěným tématem ninjů. Jenže se z ní vyklubalo jen takové standardní a přes všechnu akci a krev i poměrně nezáživné béčko, kterému chybělo to správné napětí a drajv. Ani ten guláš lásky, podsvětí, dávné historie, hi-tech současnosti, vnitřních pocitů, celosvětového spiknutí, šurikenů a samopalů, ani emoce, které to všechno měly držet pohromadě a dávat do pohybu, mě tentokrát nějak moc nebraly. Když přimhouřím oko, a neusnu přitom, tak prostě takový standardní žánrový průměr.(16.8.2013)

 • Shit
  ***

  O něco lepší než Ninja s Adkinsem, ale přesto pro mě obrovský zklamání, protože sem se na tenhle film těšil asi půl roku a nakonec z toho vylezla pořádná naivní americká holomajzna, kde se asiati za každou cenu snaží mluvit anglicky, i když to zní děsně trapně a kde souboje a celá akce rozhodně neni tak hustě natočená, jak to vypadalo z traileru, i když i tak to jsou docela solidní jatka a nějaká ta useknutá končetina a půlka hlavy se vzduchem často proletí, ale to zase trochu sráží dost často používaná zbytečná digitální krev, nicméně i přesto to všechno a i přesto, že Ninjové tu jsou schopný vypátrat kde koho podle čichu na kilometry, ale vrtulník a auta příjíždět neslyšej, tak se to nakonec vybičuje k hodně solidním posledním 20ti minutám, který toho mnoho, co bylo zesráno v předchozím trošku hloupočce odvyprávěným ději, napravý.(13.2.2010)

 • Psema
  ***

  V akčních scénách vynikající a zábavné, ve všech ostatních směrech únavné béčko, jehož klidnější pasáže měly skončit na podlaze střižny ve prospěch ultimátního martial art proma, které by při hodinové stopáži nakopávalo zadky ve velkém stylu. Velká škoda, že McTeigue občas nechal "herce" mluvit a pokusil se vyprávět extrémně dementní příběh, který by spíchnul i žák základní školy, před jehož očima se alespoň jednou prohnal Michael Dudikoff. Dokud stříká digitální malinovka a končetiny létají zleva doprava a nazpátek, je index zábavnosti sakra vysoko. Všechno ostatní ho zbytečně sráží do míst, kde slunce (ani žárovky) nesvítí. P.S.: Těším se na film, v němž budou digitální cákance krve nejen létat, ale i dopadat. A je mi jedno jestli na něčí údy nebo na podlahu. Není nic blbějšího než když kolem vrchního řezníka poletují hektolitry rudých jedniček a nul a on je přitom až na trochu prachu a popela čistý jako čerstvě umytá dětská prdelka. 5/10(27.2.2010)

 • kitano
  **

  James Mc Teigue zbabral čo sa dalo. Zápletka by aj mohla fungovať keby režisér nerozprával neúnosne slimačím tempom s kopou nevhodne povkladaných flashbackov. Kvalitnú akciu zasa kazia prehnáné efekty a hektolitre neprirodzene posobiacej umelej krvi. Veľká škoda pretože niektoré scény (nahánačka cez dopravnú premávku) sú skutočne špičkovo prevedené. Pritom stačilo trochu zjednodušiť naráciu (trening v detstve, konflikt, útek, nejaky rundown a vyúčtovanie) a malo by to omnoho vačši spád. Takto mám z toho pocit že sa proste posralo čo sa dalo posrať. (5/10)(24.3.2010)

 • teutates
  **

  Najslabší čin James-a McTeigue-a... v podstate od začiatku mi to pripadalo strašne smiešne... celé to prevedenie, to ninja boom, taktiež ninja konšpirácia, kde ninja sú v podstate všade navôkol, ale nik o nich nevie... (myslím, že táto časť sa dala rozhodne previesť a upraviť oveľa lepšie). Film pôsobi naivne a ani tie potoky krve, o ktoré nie je núdza nestačia na priemerný dojem filmu. Z mojej strany veľké sklamanie... potešilo pár scén z ninja "campu" - toť vše 4/10 Len dodám, že scénar je príšerný a Naomie Harris radšej nekomentujem (len ma rozbolela hlava).(12.2.2010)

 • - Bratry Wachowské natolik zaujal Rainův výkon ve filmu Speed Racer (2008), že se rozhodli vytvořit tento projekt právě pro něj. (KucC)

 • - Film měl být původně uveden v roce 2008. (KucC)

 • - Zbraň, kterou Raizo (Rain) používá nejčastěji, je zmodernizovaná verze tzv. kyoketsu-shoge, oboustranného ostří připevněného řetězem nebo vlascem ke kruhu nebo závaží. (Ficik)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace