Mr. GS je zábavná talk show, pořadem provází známá moderátorská dvojice Michal Suchánek a Richard Genzer. Moderátoři se nebudou snažit vyřešit spolu s hostem nějaké předem dané téma. Talk show má za cíl pouze pobavit diváky. Jako třetí vystupuje Václav Kopta, který natačí spolu se Suchánkem i druhý díl komedie Sneženky a machři. Václav Kopta nebude pouze zastupovat v Mr.GS kapelu, ale bude moci vstupovat do pořadu a hovořit s hosty. Talk show, kde hovoří dva moderátoři s hostem je v České Republice unikátní, ale Geňa se Suchošem k sobě patří a jeden bez druhého by bez sebe neudělali ani ránu. (oficiální text distributora)

premeq

Řekl bych že tento pořad je spíše pro mladší lidi, tedy i pro mě a tak mě to baví víc než "Uvolněte se, prosím". ()

yarghoul

Asi jsem divná, ale já se na to občas i kouknu a ve většině případů mě klucí rozesmějou. je jedno, jestli setřením hosta, nebo svojí "hloupostí", ale rozesmějou, tudíž 3* ()

kolly13

Nic nečekám, nic nedostávám, čas plyne a sem tam něco stojí za to. Některé díly fajn, některé nefajn jak cyp. Kluci mají navíc. ()

Aidina

Rozhodně bych to nesrovnávala s Krausem, tento druh show je o něčem jiném, nejde v něm o mentorování a občasném zesměšování hostů ale o normállní legraci. A taky záleží na "kvalitě" pozvaného hosta. Díl, kde byl šef Menzy Tomáš Blumenstein, mě velice pobavil. Ten protiklad tam byl a stálo to za vidění. Jasně, že když pozvou modelku, je to téměř jistá nuda. Rozhodně více pobaví hosté, co jsou úplně normální a nevyskakují ze seznamu nejrůznějších pidihvězdiček a celebrit. Oceňuji, že Géňa si dělá velmi často srandu sám ze sebe a ještě se tomu od srdce pořádně zasměje. ()

MorraEddie

Mr. GS jsou vážně cool. Někteří hosté jsou geniální a otázky,které kladou Géňa se Suchošem dělají z pořadu výbornou zábavu. ()

0linA

Určitě ne napodobenina, ale skvělá parodie seriózní talkshow Uvolněte se prosím. Netvrdím, že každý díl je 100% zábava, ale humor GS je mi velice blízký. No a po obou dílech s Františkem R. Čechem ani nic jiného dát nemohu. Od TV jsem odcházel s namoženou bránicí a hubou od ucha k uchu. :D ()

Kašák

Proč proboha tak nízké hodnocení? Podle mě je Mr. Gs. mnohem sympatyčtější než arogantí Kraus a jeho Uvolněte se prosím. ()

MariusDee odpad!

Ubohý pokus napodobit talk show Uvolněte se, prosím a svézt se na její vlně úspěšnosti. Pánové Genzer a Suchánek však přestali být vtipní již dávno, a proto je jejich pořad pouhou přehlídkou trapností. ()

Jartian odpad!

Chápu, že jsou mezi námi jednodušší lidé a tento druh zábavy je pro ně dostačující. Co jsem viděl, pozvaní hosté byli vesměs zajímaví lidé(Čermák,Okamura), kteří měli o svém životě co říct, to by, ale za stolem nesměli sedět dva s prominutím idioti. Po celou dobu plkali na adresu pozvaných rádoby vtipné hlášky. Bylo mi hostů upřímně líto, s jakou lůzou měli tu čest. Dvakrát podtrženej pachnoucí odpad! ()

Kubiiiczeek odpad!

Stupidní, trapné, nudné, Novácké .. hosta nepustí ke slovu a neustále ho přerušují trapnými poznámkami, nehledě na nucený smích publika .. je to hnus ! Zlaté TeleTele ()