Filmová série těžící z našich nejhlouběji ukrytých strachů přidává novou, podivuhodnou kapitolu, která přináší to, co očekáváte – ovšem velmi napínavým a neočekávaným způsobem! Podivná předtucha donutí partu přátel, aby odešli z automobilových závodů krátce před tím, než děsivá hromadná srážka vozů rozmetá auta až mezi přihlížející diváky a rozpoutá ohnivé peklo. Podvedli Smrt, ale Smrt se teprve rozjíždí.... Režisér Hadů v letadle přichází s děsivým a vynalézavým příběhem zoufalého boje, který přátelé svádí, aby oni i ostatní zůstali naživu. (Magic Box)

DonShark

Nemůžu si pomoct, opět jsem na něm byl v kině a shlédl ho ve 3D a naprosto jsem se bavil ! Nejde už jen o to vidět film ve "třidéčku" ale o to pobavit se, a to tenhle film splňoval. Líbila se mi jednička, dvojka i trojka. A čtvrka za nimi nezaostává. Je to to samý dokola, od jedničky až po čtverku, někdo se vyhne smrti a ta ho pak stíhá. Chápu že někoho to nudí, ale mě to baví a i když bude Nezvratný osud 20 tak na něj určitě zajdu se stejným nadšením jako doposud :) Tento žánr mě baví ! ()

Fortius

Keď som videl jednotku, povedal som si proste pecka... páčilo sa mi to. dokonca aj dvojka a trojka sa celkom dali. ale toto? Bieda... Bieda biedna. Proste bolo to skôr na smiech ako thriller na smiech neboli až tak herecké výkony ale celý príbeh filmu. Prišlo mi to strašne nasilu vytĺcť ešte z tohto príbehu čo sa dá. Pravdupovediac som sa na ten film tešil keď som videl trailery a aj predošlé časti. No toto bolo slabé. Dve hviezdičky dávam z vizuálne efekty ktoré boli vážne dobré a pozerať to v 3D mohol byť zážitok z vizuálneho hľadiska, ale po stránke príbehu bolo vidieť že to je už nasilu robený film. Odporúčam skôr predošlé časti ako túto. ()

Napoleon78

Po čtvrté jako poprvé.Opět žádná změna oproti předchozím dílům.Jediné co by mohlo překvapit je jak nechají tvůrci zemřít skupinu zachráněných a ani to už není nic extra.Jen doufejme,že nebude pátý díl. ()

cmman

No už je z toho strašnej balast. Člověk se spíš směje, což je u hororu asi problém. Spousta logických chyb, naprosto stupidní dialogy. Tohle téma je už poněkud vyčpělé. 30% za to, že to nebylo moc dlouhé a celkem to uteklo. Páté pokračování už asi vidět nemusím... ()

Shtinky

Škoda, že nám táto séria už nič nové neponúkne, pretože podla mňa námet je fakt slušný. Chce sa to len zamyslieť a trochu to oživiť. V trojke sa ešte aspon dalo ľutovať postavy, polhodinu po dopozeraní štvorky si už ani nepamätám ako vyzerali. ()

papinak

Jestli je na tomto filmu něco nezvratného tak to, že už nikdy více. Trikové vyobrazení smrtí jak z 15 let starého kousku, dialogy opravdu na tak trapné úrovni, že to bylo k pláči a neskutečná nesympatyčnost hlavních hrdinů u kterých se modlíte, aby už konečně exli. Navíc nápaditost a shoda náhod, která vždy vedla k nějaké smrti opravdu ubohá. Opravdu nevím, proč nedávám odpad. ()

milatko81

jednoznacne najslabsia cast, ale da sa to pozriet aj ked efekty uz pokulhavaju a ani o originalnosti sa neda hovorit trosku scary movie ale ako vravim da sa na to juknut ... ()

JerryPilsen

Tohle by nezachránilo ani 4D.Tupé rozhovory,debilní konec a obrazovka potřísněná vnitřnostmi.Trapné i na parodii!Smrt se chová hodně nelogicky. ()

prcko

Po štvrtýkrát sa ocitáme tvári v tvár smrti spolu s našimi nevinnými americkými spoluobčanmi. Jednoznačne si dovolím povedať, že toto je film na oddych a výplach, plus nejakú tú napínavú chvíľku. Po všetkých troch dieloch to na mňa tak pôsobilo a nič viac ako oddychový thriller som od toho nečakal. Spravil som dobre, pobavil som sa a zase budem mať chvíľu ten pocit, že každý moment môže byť ten posledný...asi dokým padnem do postele :-D Tradične smrť za smrťou a zadarmo aj pár CSI kamerových X-ray efektov :-) 60 % ()

Smoldo56

Po štvrtýkrát a najhoršie ! Všetko čo ste v minulých častiach nenávideli si umocnite na druhú a dostanete dokonalú impotenciu kedysi celkom slušnej série, ktorá okrem stupidného scenára, škôlkarskeho hereckého umenia a smrtí, ktoré zaujmú hlavne skalných fanúšikov stránky rotten, neponúka nič čo by stálo minimálne na jedno pozretie. Absolútny brak, ktorý ťaží z 3D mánie. Malina roka a film s najhoršie natočenými úmrtiami. ()

BiKeRr

Velké sklamáni, první dva díly mě zaujaly, ale teď je to čímdál slabší.. škoda , ale asi už se tady nedá nic vymyslet.. smrt na tisíc způsobů je už nuda.. ()

deathgrab

Nepovedený horror je vždy vtipný! Tento film je tím příkladem herecké obsazení které je typické pro nezvratný osud (teenagry pro který byl nezvratný osud prvním větším filmem) ještě nebylo tak hrozné. Nýbrž děj a provedení ! Ne jenom že mi už na začátku bylo jasný o čem to bude ( Každej díl má pořad stejnou pointu) ale řetezové reakce které ve filmu byli kdy schodou několik náhod se stalo hlavnímu hrdinovi vždy nějaké neštestí. Ale zase si cením 3D efektu které byli vynikající takže dávám 3 hvězdy! Pro tento film je to Až Až! ()

pikovyeso

dal jsem si všechny 4 díly za sebou ale tenhle byl pro mě jednoznačně nejlepší, akorát mi tady chyběl takový nádech tajemna kdy v 1. dílu ta voda z hajzlu teče po zabití zase zpátky. A ty vraždy byly na moc vychytané, střelené a hlavně 3DÉ :D ()

Osud znovu udeří, Freddy a Jason ne

Osud znovu udeří, Freddy a Jason ne

02.02.2011

Pokračování úspěšných hororů je téma, které z nás dostane jen nešťastný povzdech. Když jsme se konečně zbavili Saw (na jak dlouho?), je tu Paranormal Activity – na podzim očekávejte trojku. Nezvratný… (více)

Raimi a horory pro celou rodinu

Raimi a horory pro celou rodinu