Komentáře uživatelů k TV seriálu (139)

nechápu, proč je takovej rozdíl v hodnocení seriálu a filmu. Seriál začíná nevinnými žerty a normálními situacemi, ale postupem času se stává více a více nechutným a nějaký scény jsou vážně až za hranicí. Nicméně jsem se u seriálu skvěle u téhle retardované bandy bavil. Neil je největší blb, ale jeho tanec je luxusní. Škoda, že nebudou další série, dost mě to chytlo. Jejich narážky na Neilovýho tátu byli někdy až moc a bejt Neilem, tak je asi zabiju. Takovýhle kamarády bych asi nechtěl. Poslední díl se stanováním je dokonalej, ale zbytek je na těch 80%.(19.7.2013)

• sefa

Možná to je mým vysokým očekáváním způsobeným zdejším hodnocením, možná špatným castingem, či scénářem, ale Inbetweeners mě zrovna dvakrát nechytli. Přirovnání k prcičkám se asi nabízí, ale na rozdíl od této kultovní série (nepočítám díly 4-7), jsou zde hlavní postavy extrémně nesympatické, sexbomby školy tuctové, dialogy nijaké a zápletky bez nápadu. Přirovnávat tuhle věc k How Not to Live Your Life už je fakt velká drzost... Inbetweeners jsou ve všech směrech o pár levelů níž. Chtěl bych ale dodat, že jsem se sledováním skončil v půlce 2. série a tak je kldně možné, že se z tohoto průměrného počinu v druhé polovině vyklube záležitost plná parádního humoru a podpořená nápaditým scénářem. Sám tomu neveřím a nejspíš už to nikdy nezjistím.(26.7.2012)

Veľmi vtipný komediálny teen seriál z britskej produkcie o štyroch kamarátoch, s príjemným hereckým obsadením. Ten typ humoru, ktorý si rád pozriem stále. Mám rád teen komédie, ale vzhľadom nato, akým odpadom nás posledné roky kŕmi USA ma tento snímok veľmi potešil. Za poslednú dobu, to najlepšie čo som z teen komédii videl a takisto sa aj film veľmi vydaril. Perfektné scény a nezabudnuteľné hlášky. " Ooh, friends, football friends". Škoda len, že nenatočili viac sérii.(10.8.2014)

Rozhodně lepší než Skins, o malinko horší než Zmetci... A o vlak lepší než filmy...(3.8.2015)

Po prvej serii to musim hodnotit velmi kladne, jeden z mojich najoblubenejsich serialov. Neustala sranda, vyborne hlavne postavy, humor ovela lepsi ako v americkych Prcickach, len dufam ze druha seria tu prvu este prekona a bude to stale lepsie a zabavnejsie.(4.2.2012)

Nějak takto si představuju britskou mládež z maloměst. Hlášku střídá hláška (hlavně Jay a Neil) a váš život je smíchem prodloužen o několik dnů. Navíc je u Inbetweeners krásně vidět, že i v komerčních britských televizích lze stvořit nemainstreamový seriál, který se nakonec stane světovým hitem.(27.6.2012)

Geniální seriál o partě 4 školáků, kteří jsou tak nechutní, nesympatičtí a trapní, že si nikdy nezasunou. V životě jsem se za televizí nestyděl tak, jako při sledování tohohle seriálu. Ač to zní možná jako paradox, rozhodně jsem se u The Inbetweeners nenudil.(7.10.2013)

Fucking twats.(19.1.2017)

Po prvom diely som si povedal, že takto úchylny, trápny pubertálny seriál nebudem ani pozerať. No a teraz, po pozretí všetkých troch sérií... Som sa nemohol viac pliesť. Narozdiel od filmov 20 minút stíhajú scenáristi udržať svižné tempo humoru a možno aj pre túto stopáž sa mi vtípky s "telesnými tekutinami" nezdali tak otravné a v príliš veľkom množstve ako vo filmoch. Ak niekomu nevadí nasprostastý humor a chce si zaspomínať na niektoré boliestky dospievania v komickej forme, je toto správna voľba.(4.9.2017)

1. série - 100%, 2. série - 100%, 3. série - 80%(15.9.2017)

Fakt asi nejsem na takzvanej britskej humor, nebo jsem ho tu neviděl, možná hodně málo. U některej scén se mi chtělo zvracet a to mi nějaký drobný uchylarny neva. Párkat jsem se zasmal. Seriál je lepší než film.(11.9.2018)

Super, super, super.(5.9.2011)

• Jamall

Bohužel se nemůžu přidat k místnímu nadšení. I když britský humor miluju, tak tady jsem se hodně nudil. Pouze silou vůle jsem dokoukal první sérii. Postavy mi přišli otravné a znechutili mi ostrovní angličtinu. Možná jsem měl vysoká očekávání. V souboji VB vs. USA (Inbetweeners vs. Blue Mountain State) vítězi USA drtivě, to jsem nečekal.(24.12.2011)

Bavil jsem se každým dílem. Vtipné scénky, sympatické obsazení, skvělý děj celého seriálu = pobavilo. 100%(28.3.2012)

Hodne neprijemne na tomto serialu pro me je, ze jsem si kazdou vterinu musel tlouct do hlavy, ze je britsky a ne americky. A bylo to hodne, hodne tezke :( Jinak se jedna o hodne podarenou zalezitost, hodne dela britska anglictina, o neco mene je tam pak typicky anglickeho humoru.(5.9.2012)

Tak tohle je britský až to bolí. Proto jsem se divila, že se pokusili udělat americkou verzi. To snad ani nejde, ne? Množství trapných situací bylo trošku přehnaný ale díl ve kterém parta vyrazí na koncert a tam se zhulí je k nezaplacení. Speciálně u scény s Willem jsem se smála v kuse asi 5 minut bez přestání.(25.6.2013)

Britský seriál o čtyřech pubertálních zoufalcích, kteří jsou od začátku silně trapní, tak trapní, že vám to s postupem času přijde docela i vtipné. Komu se líbí prcičky a chce seriál, nad kterým nemusí moc přemýšlet, Inbetweeners bude to pravé.(16.1.2015)

Partička looserů k pohledání.....každý je jiný, má své "problémy" a svůj svět, všichni jsou sympatičtí jak hrom a zároveň byste je do jednoho většinou nejraději vyfackovali, jak jsou trapní. Považuji se spíš za konzervativní typ, minimálně co se týče fórkování o sexu a pohlavních orgánech:-), Prcičky, ke kterým je tenhle seriál v komentářích přirovnáván, jsem neviděla, protože po deseti minutách jsem se cítila spíš pohoršená, než pobavená, ale tohle mi nevadilo. Inbetweeners je neškodná zábava v podání čtyř neškodných, ale supervtipných zoufalců.(26.5.2015)

skvělej seriál u kterého jsem se nadmíru všeho hrozne zasmal a konečne po dlouhé době to byl smích upřímnosti :) takže děkuji(4.7.2015)

Nejsem zrovna seriálový fanda, ale The Inbetweeners řádím mezi ty hodně povedené. Docela jsem se nasmála. Obzvlášť při scénkách s "shitty yellow car".(18.6.2010)

1. a 2. sezóna na 5* je to vtipné je to vesměs i chytré. Jak už bylo několikrát řečeno jsou to Prcičky po britsku. Postavy jsou svým způsobem sympatické tedy pro mě až na Jaye ten mě vyloženě iritoval ale to je podle mě snaha autorů. Zato 3. sezóna je pro mě zklamáním z hlavních postav se stávají debilové, jejich chování je až moc extrémní. Prostě už to není ono.(20.12.2011)