Tomik00

Miluji filmy s touto tématikou. Všechno se tady pěkně prolínalo a zapadalo to do sebe. Film nebyl nějak násilný a ani tam nebylo moc efektů. ()

lukas.barbuscak

Existuje nejaký film/seriál, kde by bola téma cestovania časom spracovaná logicky a bez dier? Asi nie, pretože sa to ani nedá, aj sám pán Stephen Hawking to tvrdí. V tomto filme vôbec nejde o cestovanie časom, je to príbeh (bez)nádeje, lásky, nevzdávania sa. Nie pri všetkých filmoch plačem, tento ma však úplne dostal. Za 5*. ()

kety85

Zajímavé téma, poutavý příběh, ale celou dobu čekáte, jak to skončí, jakou to bude mít pointu, jaký to bude mít smysl... a nedočkáte se. Ale možná o tom život je. Prožít vyměřený čas jak nejlépe svedeme a nelitovat ani vteřiny. ()

Leník

Velký nesmysl, logiku to nemá žádnou a hlavní hrdina se po většinu času tváří jako nyvý panák. Ale přes to všechno mě to na konci dojalo, takže účel to splnilo. Ale podruhé už to vidět nemusím. ()

pellicova

o cestovaní v čase som videl už aj lepšie filmy, hoci veľmi oceňujem, že pri presune časom sa presúva len telo bez oblečenia a že sa môže stretnúť cestovateľ v čase aj sám so sebou a vesmír tým nevybuchne... z pohľadu romantiky určite doják, kto má rád romantické zamilované filmy doporučujem. ()

tomas_j

Cestování časem mám rád a v tomto filmu to bylo takové nějakým způsobem originální. Myšlenka velice zajímavá, především druhá polovina filmu mě vtáhla. ()

allegria

Jak říká Sheldon Cooper v Teorii velkého třesku: "Cestování časem se nesnaž pochopit, je to tak složité, že tomu nemůžeš nikdy porozumět." Taky jsem hodně tápala a bloudila, ale viděla jsem pak film ještě jednou (protože se mi poprvé líbil i přes ty nepochopitelné skoky) a už jsem tomu rozuměla. Mám ráda, když se vezme za základ nějaká neskutečnost, fantazie, která běžně není možná, a pak se s tím dál už pracuje, jako by to bylo normální. Navíc - kdo ví, co všechno je nebo není možné (Comyjenvíme)? Byla to krásná ukázka fungujícího vztahu i přes překážky - a to, jak se měli hlavní protagonisté rádi, je pro mě taky tak trochu sci-fi - ale moc hezky se na to kouká a moc ráda věřím, že by to tak někde třeba mohlo být (ty vztahy). ()

Muf911

Musím uznat, že přes počáteční zmatečnost ten film svou logiku a řád má a skoky časem dávají smysl. I když celé je to fakt hodně fantaskní a ideový základ musel vzniknout po hodně silném matroši. Ale protože mám filmy o cestování v čase rád, docela mě to bavilo. 3,5 hvězdičky. ()

zigy

Romantika a emoce tady fungují na jedničku, hlavně díky skvělému ústřednímu páru McAdams - Bana. Cestování v čase je však zběsilé a nepřehledné, dr. Brownovi by se ježily hrůzou vlasy z těch kotrmelců. ()

tomino28

Tvůrci vsadili na originalitu příběhu a snažili se nám přiblížit lásku napříč časoprostorem. Jenže samotné zpracování pokulhává, nejsem sice žádný expert na paradoxy, které během cestování ručičkám hodin navzdory vznikají,ale celá řada věcí mě zarazila. A zdaleka se nejednalo jen o to, že při cestování musí být člověk nahý. Zkrátka se nejedná až o takový hit, jak tvůrci asi doufali. Pokud hledáte alternativy, stačí se podívat do herecké filmografie hlavní herečky - Rachel McAdams. ()

PTuranyi

V zásade romantický film okorenený myšlienkou časovej nestability jedného partnera. Henry je postihnutý záhadnou genetickou mutáciou, ktorá spôsobuje takmer nekontrolovateľné premiestňovanie v čase. Nebyť tejto anomálie bol by to v zásade nudný a banálny film. Tá však doňho vnáša množstvo vzťahových, ale aj filozofických podnetov. Film sa však sústreďuje na vývoj vzťahu medzi Clare a Henrym, všetko ostatné sú nitky, ktoré sa opäť zbiehajú k tomuto uzlu. Takže nepovšimnuté zostávajú problémy, ktoré Henry má po každom premiestnení s oblečením, čo sa častokrát rovná boju o život. Rovnako je opomenuté, že hrdinovia akoby žili v akejsi bubline, v ktorej všetci vedia o jeho probléme, ale novinárov a svet okolo to vôbec nezaujíma. Produkčne aj herecky je však film na vysokej úrovni. ()

kondomxxl

Po projekcii mám troška zmiešané pocity. Rozum mi hovorí že ten film nie je až tak dobrý, srdce ale vraví že je to veľmi príjemný príbeh o dvoch ľuďoch ktorým proste čas nepraje. Som príjemne prekvapený ako to všetko dopadlo, hlavne ma potešila Rachel McAdams, ktorá ukázala že vie hrať ale taktiež aj Eric Bana, ktorého teraz moc nevidíme. Škoda že sa nakoniec nepodarilo zatiahnuť Van Santa či Davida Finchera, určite by to dostalo nový dych. Tiahne ma to k 3* ale tá Rachel je taká zlatá a tak perfektne do filmu pasuje že dám 4* ;-) ()

Hadascz

Dům u jezera je na tom podstatně líp, tady se cestuje zprava zleva nikdo neví kam a proč a prostě mi to vůbec nesedělo. ()

Lucyane

Tak na tento snímek jsem se vážně moc těšila už z traileru:-) Pravdou je, že prvních dvacet minut bylo pro mě zbytečně komplikovaných a zmatených, ale postupně jsem se do příběhu vžila a na konci došlo i ke slzám...opravdu krásné, silné, citlivé s výbornou ústřední dvojicí:-) ()