• Euchrid

Nebyla to nějaká kulervoucí nuda, ale na můj vkus prostě moc stopáže o ničem, za což nejspíš mohly hlavně hip "černé" dialogy, které byly jenom hromady namachrovaných nesmyslů. Většinou se smysl každých deseti vykonverzovaných vět dal shrnout jedním slovem. Nechápu!! Ale jinak jenom nudnější životpisné drama. Objektivitu neřeším.(23.2.2010)

Jako velký fanoušek rapu a hlavně Biggieho je tenhle film pro mě naprosto perfektní práce. Super nemám slov jsem naprosto nadšenej. Rap je nejlepší hudební styl. Jsem moc rád že takovej film vznikl neboť i těm co o tom ví hovno by to mohlo něco o světě rapu ukázat. ps: Ne opravdu zde neni řeč o nějakým Rytmusovi a podobných hovnech :))))) tohle je NOTORIOUS B.I.G http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=6jN2fnMVAKI#! kopněte tam čas 0:48 a poslouchejte jak zní pravá muzika. Vy co nedáváte aspoň 4 hvězdy a plácáte tady něco o odpadu dejte si ty svoje buzerantský sračky jako je David Nugeta a neserte se do rapu.(6.6.2012)

Rap poslouchám! Rap mám rád! Filmy o rapu nemusím, ale tenhle příjemně překvapil. Pokud znáte život BIGa, víte jak BIG rapoval (mimochodem zatraceně dobře) a víte jak BIG zemřel, tak o to víc Vás film bude bavit. Kdo ho neslyšel rapovat doporučuji CD "Ready to die". Nicméně víc jak 4 hvězdy si nezaslouží - suma sumárum - 75%.(2.6.2009)

Velmi slušný životopisný snímek. Dost podobný 50 Centově Get Rich or Die Tryin'. Příběh Notorious B.I.G.a ale není natočený jen na motivy jeho života jako film 50 Centa, ale přesně podle jeho života, navíc se tam narozdíl od 50 Centova života několikrát objevuje silná příchuť smrti a o to to působí silnějším dojmem.(29.5.2011)

• Dudek

Vzhledem k tomu, že k žádné osobě o které tento film vypráví nemám citový vztah (nikdy jsem žádného ze zpěváků neposlouchal), se ani nedalo čekat, že díky tomu bude mít nějaký bod k dobru. Vlastně jsem sledoval životopisný příběh zpěváka, o kterém jsem nikdy předtím neslyšel. Prvních pár minut jsem byl velmi pozitivně překvapen a mé hodnocení se pohybovalo někde kolem 80%. Jenže nakonec se ukázalo, že Notorious přeci jen nebude solidní jízda s cool vizuálem a říznou hudbou. Celý snímek se postupně dostával do šedého průměru, klasický životopisný film, který není v ničem lepší než většina ostatních co jsem měl možnost vidět. Jak se dějová linie dostane za čtyřicet minut, začíná nepříjemně druhnout. Najednou se ke slovu začíná hrnout vata a není o co stát. Tempo je pryč. Postavy přestávají být zajímavé a čím dál více vychází najevo jejich černobílost a nulový vývoj. Fanoušci však budou nadšeni, těm ostatním snímek bohužel příliš (ano, pár slušných momentů se najde) zábavy neposkytne. Čistý průměr.(13.6.2009)

• Jamal Woolard

• - Když sedmnáctiletý Biggie rapuje na ulici proti Primovi, v pozadí je vidět plakát k filmu Juice, ve kterém hrál hlavní roli Tupac Shakur. Je to malý odkaz na tohoto rapera, který byl také ve filmu stvárněn Anthony Mackiem. V této scéně je podle všeho Biggiemu sedmnáct let, film Juice byl ale natočen až v roce 1992, kdy bylo Biggiemu zhruba 19-20 let. (Gatz)

• - Slovo "fuck" ve filmu zazní 154krát což je 1,25krát za 1 minutu. (Dixxx)

• - Jamal Woolard se na roli Biggieho připravoval několik měsíců. Jeho příprava zahrnovala poslech Biggieho písní, aby si pamatoval texty, přibírání na váze a lekce zpěvu na Juilliard School. (henrycruel)