B.I.G. je pro něj vskutku dokonale padnoucím pseudonymem. A Biggie si za svou práci takovouto prezentaci určitě zaslouží. Ale to, že je Biggie pětihvězdičkový umělec, nedělá stejně hodnotným i samotný film. Vše je příliš umělé, jednoduché, uhlazené, pouze nastiňuje situaci, ale bez smyslu pro detail. Tvůrci se snažili obsáhnout příliš a to této biografii ubírá na kvalitě. Vyzdvihnout ale musím výjimečně výborné herecké obsazení a hudbu, která ani nepotřebuje přívlastky. Holt méně je někdy více… R.I.P(2.5.2011)

"WHAT KIND OF MAN, GROWN-ASS MAN, CALLS HIMSELF "PUFFY"? THAT IS JUST ABSOLUTELY RIDICULOUS!" ------------ Bolo to za tri, stále je to za tri. Skutočne podarená a detailná biografia. Povinnosť nie len pre fanúšikov Biggieho, ale aj rapu ako takého. Za pokus o sfilmovanie tej slávnej fotografie z biliardového klubu som skoro nastrelil štyri hviezdy. Keby len nebola tak nepresná.(17.6.2018)

• nascendi

Je pre mňa ťažké dať tomuto filmu viac ako dve hviezdičky. Rap ako hudobný štýl poznám iba povrchne a nepáči sa mi. Potom ostáva hodnotiť videné ako životopisný film. A tam ma tiež nič nezaujalo. Útechou pre ľudí opačného názoru môže byť počet fanúšikov, pre ktorých to bolo stretnutie s legendou a ich štedré hodnotenie vyváži moje dve hviezdičky.(8.10.2014)

Verdikt: Pro mě osobně zklamání, potenciál tady byl ohromný a o to víc bolí zjištění, že ne všechno funguje. Většina hereckých představitelů je zkrátka otřesná (Anthony Mackie jako Tupac -> na casting musely přijít stovky podobnějších herců; Marc John Jefferies jako Lil Cease -> dítě hraje dospělého gangsta rappera malého vzrůstu, opravdu 'přesvědčivě a nekomicky'; Derek Luke jako Puff Daddy -> LOL), první třetina až polovina filmu je hodně rozpačitá, jako by tvůrci nevěděli, co všechno nám chtějí sdělit, přitom základ a náhrobní kamen byl jasně vytesán a rámován Biggieho životopisem. Ohledně vztahu Biggie/Bad Boys/East a Tupac/Suge/West panují do dnešního dne velké nejasnosti, ale film nám předkládá jasná fakta, vyznívající ve 100% prospěch Biggieho - Biggie byl dealer prodávající crack těhotným, tvrdý gangsta motherfucker bez smyslu o zodpovědnost, s každou druhou lezl do postele, velký Tupacův kamarád, který s jeho postřelením/smrtí neměl nic společného (ten překvapený výraz ve tváři by nedokázal ani Derek Zoolander) který si prostě jen tak pro radost zpíval a rapoval, ale co čert nechtěl, zrovna, když se trochu měnil k lepšímu, tak ho nějaké svině bezdůvodně zatřelili? Ať jenom nekritizuji - hlavní představitel hraje dobře, stejně tak takřka všechny představitelky ženských postav v Biggieho životě a od poloviny filmu to celé chytne spád. 'Pouhý' dokument Tupac: Ressurection stojí kvalitativně o hodně ČSFD procent výše.(21.5.2009)

Biggieho jsem slyšel poprvé asi před pěti lety. Samozřejmě jsem v té době neměl ani páru, kdo tento člověk byl. Shlédnutím tohoto, můžu říct dokumentu, jsem to zjistil. Film mi hodně zpracováním připomíná "Zbohatni nebo chcípni". Také začíná tím nejhorším a ke konci, po odvyprávění věcí minulých, se k tomu zase vrací. Tato záležitost jistě nadchne fanoušky žánru rap a hiphop, ale rozhodně neurazí ani člověka nezasvěceného. Doporučuji.(21.6.2010)

• - Film se natáčel v New Yorku, Los Angeles a v studiích 20th Century Fox. (henrycruel)

• - Když sedmnáctiletý Biggie rapuje na ulici proti Primovi, v pozadí je vidět plakát k filmu Juice, ve kterém hrál hlavní roli Tupac Shakur. Je to malý odkaz na tohoto rapera, který byl také ve filmu stvárněn Anthony Mackiem. V této scéně je podle všeho Biggiemu sedmnáct let, film Juice byl ale natočen až v roce 1992, kdy bylo Biggiemu zhruba 19-20 let. (Gatz)

• - Chlapec, který hraje dětskou roli Biggieho, je skutečným synem Christophera Wallace. (oLí)