Je to šest let, co se Kumar s Haroldem přestali přátelit. Z Harolda se stal úspěšný podnikatel, přestal kouřit trávu a oženil se s přítelkyní Marií. Kumar pořád žije ve svém zanedbaném bytě a jeho těhotná přítelkyně Vanessa ho opustila. Maria a Harold mezitím chystají vánoční oslavy a dozvědí se, že Mariin otec Perez i s dalšími příbuznými zůstanou na celé svátky. Pan Perez nemá Harolda rád, přináší i přes jeho protesty vánoční stromek a začne mu vyprávět, jak ho osm let pěstoval. Rodina odchází do kostela poté, co Harold slíbí, že stromek nazdobí. Mezitím ale přináší pošťák do Kumarova bytu balíček, jehož adresátem je Harold. A tak se Kumar rozhodne balíček doručit. (TV Nova)

Don Maty

Tretí diel. Ak do toho idete s partiou pripitých a prihlúplych kamarátov, ktorí dokazujú, že sú dementnejší ako samotní predstavitelia svojimi komentmi...Musí sa vám to páčiť. Nevedel som sa dosmiať, vďaka tomu, že som bol ožratý. Za Neil Patrick Harrisa, ktorý bol božííííí...3* ()

lobo87

Bolo zaujímavé sledovať, ako sa po rokoch stretli starí známi priatelia a ako sa ich životy zmenili. Ešte lepšie bolo sledovať Dannyho Treja v slušivom vianočnom svetríku. Ale autori až príliš vsádzali na humor toho najhrubšieho zrna. Tretia hviezda len z nostalgie na Haroldove a Kumarove zlaté časy... 50% ()

Dexter666

Tak trocha nepochopiteľne lacná zlátanina, ktorá by mala na viac, ako len na hnusný 3D vianočný "nápad". Herci tu sú, blbiny tiež ale aj hodne trápnosti a tak zostáva potenciál nevyužitý. Tak aspoň že je stopáž ok. slabučké 2* (hlavne z nostalgie) ()

Jamall

Kouzlo jedničky se ztratilo už ve dvojce a tady se znova nenahazuje. Nebýt části z NPH, asi bych dal dvě, ale ten úsek je v podstatě geniální. Rychle to celé vyšumí do prázdna. ()

Lougle

Chvílemi s vyskytne něco vtipného, ale více je tam trapností...např. několikrát zdrogované dítě, to mi přišlo nejvíc trapný...3D efektů je tam spousta, ale kdyby místo toho radši zmizely ty trapnosti, dal bych o hvězdičku víc. Už to není co bývalo..podle mě je to ještě o stupeň horší než druhý díl, ale nechtěl sem tomu dávat jen jednu hvězdičku. ()

oSiSko

Niektoré filmy, ktoré sú uplne retardované, sa pozerať nedajú a človek pri nich nevydrží, napríklad Johhny English je pre mňa nepozeratelná blbosť, tento film je samozrejme totálne tupý, ALE nenudil som sa a to je pri takomto filme podstatné, takže splnilo účel. ()

Steve5cz

Bláznivé, ujeté a hlavně hodně vtipné. Bavil jsem se královsky. Ač je to chvílemi trochu hloupé, nezapomínejme na to, že je to vánoční vyhulenecká komedie. Svůj účel film splnil a klasický vstup oblíbence NPH osobně byl více než Boží! Tentokrát se do toho přidal i jeho homo-kámoš (a nebo ne? ;) ) David Burtka a jejich společná scénka byla to nejlepší z celého filmu! Přidejme k tomu ještě ukrajinské zabijáky, malou holčičku závislou na drogách a v neposlední řadě hrůzostrašného Dannyho "Machetu tchána" Treja a máme komedii jako řemen! ()

Apaachee

Známá dvojka po třetí, ale bohužel se slabším scénářem. Sem tam jsem se pobavil, ale nic extra to nepřineslo. Velice příjemně mě překvapil NPH, který nejenom umí skvělé hrát, ale také zpívat a moje letošní nejoblíbenější vánoční píseň je právě ta, kterou zaspíval zde. ()

rodier

Jeste vetsi picovina nez vsecky predchozi. Huleni uz moc neni, celkove se vytraci mladicka akce.. ale celkem je to dobre. Jen mi tam vadilo par extra uletu jako strelit santu, nebo ze NPH umi cist myslenky .. to uz bylo moc ;-DDD ()

Ondrew

No neviem, neviem. Mam dojem, ze celkova uroven Harolda a Kumara ide s kvalitou z kopca. Osobne som sa naposledy aspon ako-tak zabavil pri prvom dieli, zopar fajn momentov sa, samozrejme, naslo aj v dvojke... a v zasade cosi podobne by sa dalo povedat aj o trojke -- aspon co sa obcasnych forov tyka. Lenze problem je, ze pocas sledovania som sa v podstate pousmial mozno dva-tri krat. Co sa zvysku tyka, to mi akosi v konecnom dosledku splynulo len do uplne beznej hulicskej komedie a tipujem, ze po Vianociach si uz ani riadne nespomeniem, o com to, hernajs, vlastne bolo. 50%. ()

panWallace

k odpadu to nemá moc daleko..takzvané WTF:?? mě provázelo celým filmem,až se sám sobě divím, že jsem to vůbec dokoukal do konce, za zmínku stojí, akorát scéna s Ježíšem a Neilem, která to zachraňuje alespoň na jednu hvězdu. ()

MUNRO

Jedničku jsem neviděl,dvojka byla hodně dobrá a trojka je hodně průměrná.První polovina která se tentokrát udává po několika letech o vánocích je ještě slušně nadupaná,ale druhá půle obsahuje až příliš nesmyslných a hloupých rádobyvtipných scén,až jsem si místy klepal na čelo,jak moc se dá pokazit slušně našlápnutá komedie.Harrold a Kumar najednou létají se Santa Clausem na saních,máme zde holčičku,která se po pár dávkách extáze promění v Jackieho Chana,nebo se na scénu dostaví Vaflobot,který vyřídí dvojici ukrajinských zabijáků.Na druhou stranu jsem se párkrát opravdu pobavil,takže resume zní:Zpočátku slibná vánoční jízda pokažená slaboučkým a prostoduchým závěrem. ()

denyny

Jasně, žádná intelektuální zábava to není, ale to od toho snad ani nemůže nikdo očekávat. Účel pobavit splnilo, alespoň u mě. Za vše snad hovoří, že jsem Zahulíme, uvidíme 3 původně zapnula jen na chvilku než začne jiný film. Hádáte správně, na původně plánovaný film už nedošlo a já se záchvaty smíchu dokoukala tento. Odreagovačka, u které člověk vypne a kde nechybí můj oblíbený Neil Patrick Harris. ()

CaptainBlaf

Určitě to má něco do sebe, ale už to prostě není jako oba předešlý díly. Neříkám tím, že jsem se u toho nudil, ale nezasmál jsem se tak, jako u jedničky a dvojky a to i po příběhový stránce byly někde jinde. Tenhle mi přišel tak trochu suchej, ale i tak jsem se rád se na to podíval. Lepší 3* ()