Je to šest let, co se Kumar s Haroldem přestali přátelit. Z Harolda se stal úspěšný podnikatel, přestal kouřit trávu a oženil se s přítelkyní Marií. Kumar pořád žije ve svém zanedbaném bytě a jeho těhotná přítelkyně Vanessa ho opustila. Maria a Harold mezitím chystají vánoční oslavy a dozvědí se, že Mariin otec Perez i s dalšími příbuznými zůstanou na celé svátky. Pan Perez nemá Harolda rád, přináší i přes jeho protesty vánoční stromek a začne mu vyprávět, jak ho osm let pěstoval. Rodina odchází do kostela poté, co Harold slíbí, že stromek nazdobí. Mezitím ale přináší pošťák do Kumarova bytu balíček, jehož adresátem je Harold. A tak se Kumar rozhodne balíček doručit. (TV Nova)

marcelita

No tak je tu trojka noooo.............jen mě vlastně mrzelo,že harold je uprděný sráč skoro po celý film-myslela jsem si,že se to změní po pár chvílích s kumarem :-)Jinak zápletka s kamarádem co má zrovna otcovskou chvilku s dítětem byla maskar...........první zhulit,skokainovat a pak eště narvat éčkem..............smála jsem se jak malá.3D-estli to tak mám napsat bylo uplně zbytečné-spíš tomu ubíralo,ale kině to asi svůj efekt mělo.Jinak doporučuji-na večer s brkem ideálka! ()

los_kretenos

Film je vcelku good zvladnuty, humor sa neuchyluje k fekalii a pod. a kedze este nie som tými vianocnymi filmami zatial otraveny tak to dokazalo zaujat.... s tym 3D je vidno ze to uz az prehanaju - vela scen ked nieco vybuchne a letí k oku kamery, je to skôr otravne... Ináč oproti míšovi menom Ted pekné prekvapenie... ()

final2

Totální ujetá ptákovina, ostatně jako i minulédíly, ale mé očekávání bylo mnohem větší. Kdyby jsme si dali asi taky špeka a pominuli zdravý rozum, možná by se nám koukalo lépe :) Žádný Vánoční zázrak se nekonal 2/5* ()

misiacik

Nebralo ma to, ale vôbec od prvého dielu to ide mimo mňa, ale nebolo čo tak reku hoďme na to bulvu. Naozaj sa snažili, sem tam som sa aj pousmial a tuším raz, alebo aj dva krát zasmial. Myslím, že na "komédiu" z prostredia marjánky by sa z toho dalo urobiť veledílo hodné rastlinky ktorú tu propagujú. ()

sara93

Super opět mě nesklamal :) Nejlepší trojka ze všech trojek co jsem videla :) Jestli někdo znáte komedii , ktrerá má už 3 pokračování a furt je to tak super jako tohla tam mi dejte vědět :) Harold a Kumar I love you :) ()

Jean_Calid

Nemá to na jedničku, nemá to ani na dvojku. Pustil jsem si toto dílko na štědrý den a i tak mě nějak neoslovilo. Sorry, průměr tomu dávám jenom proto, že je to Harold a Kumar. ()

Martineq15

S napětím jsem očekával co přinese třetí díl Zahulíme uvidíme, nicméně musím konstatovat, že jsem byl lehce zklamán. Moc velké prvky fantasy zde byly zařazeny. Ať to bylo zhulené dítě běhající po stropě nebo Santa Klaus střelený brokovnicí do hlavy až po akčního Waflbotta, pro mě až moc fantasy, a k této komedii se mi to nelíbilo. Každopádně pro fandy Harolda a Kumara, kteří je chtějí vidět v jakémkoliv filmu, tak si přijdou na své. Mé hodnocení slušné dvě hvězdy. ()

BigMen

Je to dobrý. Měl jsem obavu, že trojka bude, ostatně, jak tomu bejvá, nudná, nezáživná až trapná. Ale není to tak. Jednoduchý příběh, který neurazí a je rozveden do celého filmu přiměřeně a důstojně. Nechybí hlášky, které rozesmějí, dobrá kamera a úplně nejvíce mě dostalo děcko, které se parádně sjelo. Trejo ve svetru v roli tatíka mě potěšil. Furt lepší, než v Mačetě. ()

Jakeify

Co jsem očekával to jsem dostal, no i když. Co se týče očekávání zábavy o to žádná, smál jsem se od konce do začátku. Ovše co se týče průběhu, jsem byl překvapen. Ze začátku jsem byl dost zaražený, když najednou Cho je kravaťák a Kal pořád ten samej "vocas". Ale nakonec se to rozjelo v parádním stylu. ()

lahvi

Na to, že je to trojka a v porovnanim s dnešníma trapnejma komediema, se jim to povedlo. Docela dobře jsem se zasmál. Spokojenost. Trhák to neni, ale špatný taky ne. ()

Joe1998

Nelíbilo se mi na tomto filmu, že jsou v něm nerealistické scény. Mám namysli třeba to sestřelení Santy a nebo toho wafflebota, jak je zachránil. Nebylo to špatné, ale když takové věci nebyli v předchozích dílech, tak proč tady? Ale samozřejmě je tu i spoustu dobrých scén. Myslím si, že předchozí dva díly byly mnohem lepší. ()

Krastom

Zahulíme, uvidíme je jedna z mých oblíbených komedií. Líbily se mi všechny tři díly, které se od sebe příliš neliší. V prvním díle Harold s Kumarem dostali žravou a tak vyrazili na jídlo do hamburgrárny White Castel. Ve druhém díle se vydali na dovolenou do Amsterdamu, hlavního města marihuany. Ve třetím, vánočním díle sháněli vánoční stromek, aby se Harold zavděčil svému tchánovi. Všechny díly jsou si svým způsobem podobné, ve všech mají nějaký cíl, který kvůli nečekaným nástrahám nemohou lehce zdolat. V tom je ale ten vtip, protože ty nástrahy jsou kolikrát naprosto bizarní. Komedie o trávě mám rád a Harold s Kumarem mě několikrát výborně pobavili. Rád se podívám znovu na kterýkoli díl, protože nejsou náročné na koukání a dobře se u nich člověk odreaguje. ()

Va33ek

Zasazení do Vánočního období USA byl supr nápad, ale odloučení hlavních protagonistů už zas tak ne. Hlavní dějová linka se začne rozdělovat mezi Kumara,Herolda a dva kryplíky v šatníku, kteří mě vůbec nezajímali. Danny v této crazy komedii působí komicky hned jak se objeví v hledáčku kamery, škoda že je tam tak málo. Tato předimenzovaná komedie počítačovými triky na předchozí 2 dílečky nedosáhne. ()