Je to šest let, co se Kumar s Haroldem přestali přátelit. Z Harolda se stal úspěšný podnikatel, přestal kouřit trávu a oženil se s přítelkyní Marií. Kumar pořád žije ve svém zanedbaném bytě a jeho těhotná přítelkyně Vanessa ho opustila. Maria a Harold mezitím chystají vánoční oslavy a dozvědí se, že Mariin otec Perez i s dalšími příbuznými zůstanou na celé svátky. Pan Perez nemá Harolda rád, přináší i přes jeho protesty vánoční stromek a začne mu vyprávět, jak ho osm let pěstoval. Rodina odchází do kostela poté, co Harold slíbí, že stromek nazdobí. Mezitím ale přináší pošťák do Kumarova bytu balíček, jehož adresátem je Harold. A tak se Kumar rozhodne balíček doručit. (TV Nova)

vygamba

Jen mě mrzí, že jsem to neviděl ve 3D... to jak si z toho tvůrci dělají neuvěřitelnou prdel, by stálo za to vidět. ()

LolopelS

Harold & Kumar v 3D? Kidding me? Huličská komédia má zostať huličskou a nie 3D sračkou.. 1 hviezdička za to, že tvorcovia nezmenili aspoň hlavné postavy, keď už to jednoduché posolstvo degradovalo rizoťákov do komédií s podtitulom "nepodarená dráma". ()

Shredder

Neviem ako tie 3D efekty vyzerali v kine, ale sledovat ich v 2D je neskutocne otravne. Co sa tyka samotneho filmu je rovnako sialeny ako prve dve casti a presne tento typ zhuleneckej buddy komedie mi tu dlhsie chybal. Humor je ladeny stale rovnako, takze pokial sa vam pacili prve dve casti, pravdepodobne sa zabavite aj na tretej, ale ak nie tak sa filmu radsej vyhnite oblukom. Z viacerych scen ako kostol ci Danny Trejo strieka by totiz puritani mohli dostat infarkt. Ako "upgrade" su do filmu dosadene dve nove postavy, mlady zhulenec Adrian a slusnacky otec malej dcerky Todd. Upgrade som dal do uvodzoviek, pretoze ich prinos pre film je takmer nulovy a najzabavnejsou postavou je opat Kumar. Pobavilo ma viacero scen, ale nemozem povedat, zeby treti diel bol niaka komicka bomba. Kratka stopaz a davka blazniveho humoru vsak robia z filmu idealnu komediu na prakticky hociktoru dobu a aj ked ide len o priemerny film, z tej zaplavy zufalo nevtipnych komedii, ktorymi nas zaplavili kina v roku 2011 vychadzaju Harold & Kumar velmi dobre. ()

Armageddon

Úprimne musím povedať, že som z toho sklamaný. Tešil som sa na pokračovanie jednotky a dvojky, ale podľa mňa to zaostalo za očakávaním. Trailer sľuboval výbornú zábavu, no tej tu bolo minimum. A to 3D. Už v polke filmu som mal nervy na to, ako sa silou mocou snažili nadháňať 3D scény. Niektoré im vyšli, niektoré otras. Jediným svetlým momentov filmu bol asi záver, hlavne NPH, ten dokáže vždy pobaviť. Len jednu vec by som chcel ešte vedieť, čo do pekla tu robí Danny Trejo? ()

johhny007

Tenhle film nemá totálně nic společného s trailerem.Když jsem viděl trailer tak jsem si řekl ok budou rozdávat dárky se Santou a potkají v nesnází NPH.Ne! Tohle dosáhlo všeho co jsem chtěl.Mělo to šmrnc,rychle to ubýhalo a ani nebylo proti srsti udělat ze Santy , který je hrdina Vánoc v USA zhulence.Tento díl se hodně lyšil od ostatních hlavně tím , že to na sebe nenavazovalo jako 1 s 2 , ale začalo to totálně jinak.Z těch 3 dílů rozhodně nemám vítěze.1 a 2 jsem viděl naposled asi před ccs 1 rokem , takže co bylo lepší nehodnotím určitě by to mělo jiný spád s dabingem.Kdybych mohl tak bych na to šel do kina 100% na 3D bohužel v Čr kde nic tu nic +Dany Trejo se tam výborně hodil a byl takovou třešničkou na dortu.Tuhle sérii mám rád a jako skalní fanda dávám 4 hvězdy. 73% ()

VvV14

První díl ušel jako oddych. Druhý díl ušel o něco méně, ale přece. Třetí díl už není nic moc, ale pořád to nějakou záhadou funguje. I když se jedná o naprosto tupou sérii vtipných a trapných momentů, není k zahození jednou prostě vypnout. ()

Lilien

Harold a Kumar sú už o niečo starší ich život sa trošku posunúl,ale i tak si nájdu čas na poriadnu žúrku s kopou drog a bizarných situácii ktoré sú pre nich tak typické. A prinesú nám netradičnú predzvesť Vianoc. N.P. Harris v nebi je jednoducho Boží. ()

Zajija

Klasická střeštěná, né-li naprosto ujetá noc v podání oblíbené dvojice Harold a Kumar, jejich neméně ujetý, sjetý a samozřejmě tradiční kamarád Neil Patrick Harris. Je to k neuvěření, ale pořád to funguje a baví. ()

Meev

Pro mě po delší době oddychová, vtipná komedie. Délka je slušná a film má rozhodně co nabídnout, nudit se nebudete. ()

Shitonit

Jeden z nejparádnějších komediálně laděných filmů alá Marrry Christmas. Bílé vánoce, sestřelenej Santa, megaporce romantiky smíchaný s neskutečnou dávkou super hlášek, a k tomu Harold a Kumar, který už asi nemaj kam posunout hranice sebe sama. Jestli je trojka poslední, tak jako ukončení trilogie se to povedlo. ()

ppolda

Bylo to dobrý. Ale to je za 3... Jednička byla typická huličská komedie, dvojka solidní road movie v high stylu a trojka? Ta na mě působí jako nějaký Sandlerův film, na který kdosi uměle narouboval nějakého toho špeka. Pár vtipů na usmání, téměř žádnej na zasmání. Plus za Harrise, narážky na předchozí díly a politickou nekorektnost zfetované holčičky. :) Mínus za celkovou atmosféru, Penna a Cho a bohužel i Treja, kterému komediální role prostě nepatří... Co se týče 3D, je tam zapracované asi jako to huličství. SPOILER: Když Harris sliboval čtvrtý díl, doufám, že to od něj byl jen mnou nepochopený vtip. :) ()

vieriX

Vánoce v podáni těchto dvou zhulenců jsou sakra mazec. Máme tu kromě zhulené dvojice ještě děcko co si omylem šlehne koksu pak Santu co ho omylem sestřelí Harold brokovnici a mnoho a mnoho forečků, která tato dvojice zažije. Tak si užíjte opožděné vánoce. 3D verze mohla být fakt maso. ()

Fungore

Chvílemi s vyskytne něco vtipného, ale více je tam trapností...např. několikrát zdrogované dítě, to mi přišlo nejvíc trapný...3D efektů je tam spousta, ale kdyby místo toho radši zmizely ty trapnosti, dal bych o hvězdičku víc. Už to není co bývalo..podle mě je to ještě o stupeň horší než druhý díl, ale nechtěl sem tomu dávat jen jednu hvězdičku. ()

Prcos

Tenhle film je docela těžký hodnotit,buď se ti libí nebo ne.A já jsem se královsky bavil.Jen to mohlo být delší hrozně rychle mě to uteklo.Neil Patrick Harris je zase vynikající. ()