Je to šest let, co se Kumar s Haroldem přestali přátelit. Z Harolda se stal úspěšný podnikatel, přestal kouřit trávu a oženil se s přítelkyní Marií. Kumar pořád žije ve svém zanedbaném bytě a jeho těhotná přítelkyně Vanessa ho opustila. Maria a Harold mezitím chystají vánoční oslavy a dozvědí se, že Mariin otec Perez i s dalšími příbuznými zůstanou na celé svátky. Pan Perez nemá Harolda rád, přináší i přes jeho protesty vánoční stromek a začne mu vyprávět, jak ho osm let pěstoval. Rodina odchází do kostela poté, co Harold slíbí, že stromek nazdobí. Mezitím ale přináší pošťák do Kumarova bytu balíček, jehož adresátem je Harold. A tak se Kumar rozhodne balíček doručit. (TV Nova)

Nolanofil

Až nato klišé, ktoré je tu prítomné na meter štvorcový v rovnakom pomere, ako mariška a jointi zároveň, je to celkom fajn úlet. Ktorý obsahuje prestrelené, trefné, hnusné, vtipné, fekálne a ešte neviem aké fóry, ktoré držia film v peknom priemere. A na to že je NPH na plagátoch,j eho tu strašne málo. Aspoň že si urobil srandu zo svojej homosexuality... a humbuku ktorý to sprevádzal. ()

arcticsky

...a další film z dryáčnické série, při kterém jsem se výborně bavil. Tentokrát zpestřeno Dannym Trejem ve svetru s vánočním stromečkem, batoletem na koksu, žárlivým Ježíšem v nebi, nakonec i Santa Klausem s vodní dýmkou a dalšími vylomeninami... ()

Flopik

Dobre sa nato pozerá, príbeh je zase neskutočný úlet a občas sa aj zasmejete.To je ten problém na komédiu som sa zasmial iba málokedy . Pár scén bolo dosť nudných.A celkovo mi to prišlo ako keby tam chceli už len dať čo najviac nezmyslov a dúfať že to bude vtipné.Pár krát bolo to áno.Ale ako celok to bavilo , silnejší priemer. ()

Jaroslaf

Já jsem se brutálně bavil :-D Asi jediný film, kde uvidíte čtyřletou holčičku zfetovanou vším možným a ještě si to užijete :D ()

Snake.Charmer

Ale jo, i potřetí se tvůrcům povedlo obstát. Ty, pro které je film určen především, rozhodně pobaví, ty ostatní o trochu míň (míra zábavnosti je samozřejmě přímo úměrná počtu vyhulených jointů). Kdo se na film těší kvůli Trejovi, bude asi zklamaný, protože se jedná spíš o takové menší cameo. Hlavními hvězdami zůstávají Harold a Kumar, kteří jako dvojice fungují opět docela dobře. No a 3D? Já myslím že to většina komentujících špatně pochopila. Spíš než cokoliv jiného si tento film z 3D dělá srandu. Jinak si to vysvětlit nedokážu, protože to by ani tvůrci zhulenecké komedie nemohli myslet vážně. Já to beru jako takovou satiru na 3D a v tom případě film obstojí i v té trojrozměrné rovině, kde diváka zaplavují všemožné primitivně naanimované objekty a číňan demonstrativně vztahuje ruce k divákovi. ()

Mr.Hudson

Jsem mile překvapen. Původně jsem se obával třetího pokračování, ale mé obavy se po několika minutách ukázali jako naprosto zbytečné. Ve filmu můžeme vidět starou dobrou partu, která neztratila nic ze svého šarmu z předchozích dílů. Jsem rád za obsazení Dannyho Treja, který v roli otce Marie opravdu naháněl strach a Haroldovi bych takového tchána určitě nepřál. Dále jsem rád za krásné vánoční ukázky z New Yorku a dopřání nám té pravé vánoční atmosféry, některé scény jsou samozřejmě přehnané, ale v kombinaci s hulením není vlastně nic přehnaného. Klidně bych uvítal další pokračování a jak řekl ve filmu NPH "uvidíme se ve čtvrtém díle", tak se ho možná opravdu dočkáme. Budu doufat! ()

Chundys

No oproti jedničce a dvojce, že má přijít nadupané kule rvoucí 3D jako Harold and Kumar 3! Neeeee Bulshit! Hovadina! Dvě dobré věci- pastelíňáci a wafflebot. Jinak s prominutim sračka! ()

Košoun

Asi jsem divnej, ale nikdy jsem neviděl žádný film "Zahulíme, uvidíme". Až jednoho dne si takhle jedu do Bratislavy se Student Agency a ze všech filmů na výběr jsem zvolil docela omylem tento. Tak dlouho už jsem se nenasmál (tímto se omlouvám všem spolucestujícím)! Je to naprostá pitomost, u které nemusíte přemýšlet, která chrlí jeden gag za druhým. Scéna s NPH byla naprosto geniální... Škoda jen moralizujícího a trochu pohádkového konce, ale tím je asi onen kýč dokonalý. Fajn zhulená zábava, nic víc, nic míň! ()

mala_kea

Stejně takové, jako čekat od pařby ve Vegas něco jiného než alkohol. Tady je to opět samé hulení, drogy, sex, avšak i napotřetí tahle "trhlá" dvojice dokáže na 90 minut diváka poměrně slušně zabavit. NPH si svoji mini roli užil, ale nějaký závatný výkon nepředvedl. Danny Trejo se sice snaží hrát drsňáka, ale scénář mu tolik nepřeje. Je jasné, že většina scén je přitažených za vlasy, ale vše do sebe dokonale zapadá a hlavně nenudí. 3D provedení je však jen současnou mánií, které celkový dojem ani nezlepší ani nezhorší. Krásný průměr. ()

Filec

Zhúlený santa je proste paráda, joint ako darček na zblíženie Harolda a Kumara no predsa čo iné a nesmrteľný (NPH) Neil Patrick Harris ktorý to že je gay iba predstiera :-) no proste skvelý vianočný masaker. A nezabúdajme na trojročnú závisláčku.....Super zábava. ()

Gismo.kv

Harold & Kumar si stále drží ten svůj standart z předešlých dvou dílů, komedie neurazí, ale žádná bomba se taky nekoná... ()