Je to šest let, co se Kumar s Haroldem přestali přátelit. Z Harolda se stal úspěšný podnikatel, přestal kouřit trávu a oženil se s přítelkyní Marií. Kumar pořád žije ve svém zanedbaném bytě a jeho těhotná přítelkyně Vanessa ho opustila. Maria a Harold mezitím chystají vánoční oslavy a dozvědí se, že Mariin otec Perez i s dalšími příbuznými zůstanou na celé svátky. Pan Perez nemá Harolda rád, přináší i přes jeho protesty vánoční stromek a začne mu vyprávět, jak ho osm let pěstoval. Rodina odchází do kostela poté, co Harold slíbí, že stromek nazdobí. Mezitím ale přináší pošťák do Kumarova bytu balíček, jehož adresátem je Harold. A tak se Kumar rozhodne balíček doručit. (TV Nova)

necisty

Chtěl jsem napsat, že pokud pánové hulí, tak si tímto filmem splnily svůj sen:D. Trošku jsem se lekl, když jsem zjistil, že žezlo na režisérském křesle jim přebral někdo jiný. Ale musím uznat, že na takovou vyhulenou oddechovku je to fakt v pohodě. Je mi až líto, že jsem to neviděl v kině jako 3D a to jsem si vždy říkal, že po tom budu toužit jen u nějakého akčňáku. Dokonce to sedlo do vánoční nálady, prostě tomu musím dát 4. Tak budu doufat, že mi to na příští vánoce dají zase v kině, zahulím si a uvidíme:). ... Tak moment, nikdo se nesjede, když si zahulí poprvé, copak si nic nepamatuješ? ... Ser na Savidge, ten fet je můj dej ho sem. Ale no tak Davide, dej mi to, dej mi cukříček. ... Zazpíváš na dceřiných patnáctinách. Dobře zazpívám. Ale nesmíš s ní píchat. To ti nemůžu slíbit. ... Neuděláme něco? Já nevím, chci vědět, co bude dál. ()

WolfR

Třetí shledání dvou huličů, Harolda a Kumara. Po vizuální stránce perfektní bláznivina, avšak nelze to brát jinak než jako jednohubku na odpoledne. I když byl nápad s vánočními huliči dobrý, dalo se z toho vyždímat mnohem více, klišé tam bylo teda požehnaně a oproti prvním dvěma dílům prostě nebylo to pravé ořechové, co bych od Harolda s Kumarem čekal. Přemýšlel jsem nad tím, a nebyl jsem nijak zklamán, jen jsem si nějak nevzpomínal na takovou kupu vtípků jako v jedničce či dvojce, 2 hvězdy. ()

fars

Pokud mate radi prvni dobrodruzstvi Harolda a Kumara, a porad tezce nesete srackoidni dvojku, tohle pro vas bude pecka. Prijemne absurdni humor, waflebot co zabiji lidi, 3D vychytavky co do jiste miry vlastne funguji i ve 2D, bozi Neil Patrick Harris a hlavne navrat ke korenum pratelstvi mezi Haroldem a Kumarem. Popravde moje ctyr hvezdickove hodnoceni je hodne benevolentni, samozrejme to zdaleka neni tak bezchybne, jsou tam i nejake nadbytecne sceny s fekaliemi a zfetovane decko taky bylo moc, ale i pres to jsem si film uzil a po delsi dobe se opravdu pobavil, prijemna uletacka oddychovka. ()

mortak

Vánoční pohádka o tom, jak se Harold a Kumar ctihodnými měšťáky stali. Většina dobrých fórů byla v traileru,a co hlavně zamrzí, je absence finále (tedy pokud nepočítáte to přeslazené "říci to jediné správné slovo"). Čekal jsem, že si to Trejovic rodinka pořádně rozdá s ruskými mafiány, a ono shit. Kde jsou ty časy, kdy Spencer a Hill končili ve svých filmech bez floka v kapse, ready pro další dobrodružství. Harold a Kumar jim nesahají ani po malíčky. ()

SHI-SHA

(SPOILER ALERT) Jestliže druhé díly mají tendenci přehánět a vše dělat 2x velkolepější, zábavnější, ulítlejší a "lepší", v případě třetího dílu Herolda a Kumára je tenhle příměr na entou. Zfetovaný dítě, postřelenej santa, kouzelnej joint, pinďour přilepenej k zábradlí, mluvící toustovač... to mě moc nenadchlo... Nejhorší přestřel však vidím v opravdu přehnaném ždímání formátu 3D - každou čtvrthodinu je aspoň jedna opravdu kýčovitá scéna beze smyslu, jen abyste mohli... "slintat blahem". Přesto jsem se několikrát opravdu od srdce zasmál - například když se objevila postava Neila Patricka Harrise, nebo tchán Danny Trejo, nemluvě o skečích "black ice" nebo "wu-tang clan". ()

Nivenx

Styl prvního dílu se nám vrátil a třetí díl je o mnohem lepší jak díl druhý, jen nechápu to horší celkové hodnocení. Já se bavil a schánění stromku takovým stylem se mi prostě zamlouvá a za mě je to krásných 65%. Ubírám hodnocení za kolikrát trapné scénky, kterému se ani tento díl nevyhnul. ()

Madlenka26

A to možná ještě přeháním, když tomu dám 1*. Tak nevkusné a trapné vtípky jsem dlouho nezažila! Naprostá ztráta času. ()

alchac odpad!

Program "SA naslepo" opět nezklamal. A přitom ze začátku (asi prvních 5 minut) to vypadalo sice jako hodně debilní, ale ještě pořád snesitelná emerická kravina. Jenže i ten lehký, mírně znuděný úsměv se z mých rtů odporoučel velmi záhy kamsi do hajzlu, jelikož stejným směrem si to nasměroval i "humor" tohoto snímku - ten se bohužel svou entiligencí pohybuje někde na úrovni prvního stupně základní pomocné školy pro děti s vrozenými mentálními poruchami. Zkrátka sledovat tuhle übertrapnou taškařici rejžojedsko-cikánské dvojice přátel v jointu je v autobuse fakt o život, protože pokušení oběsit se v sedě na bezpečnostním pásu je opravdu vysoké. Doufám, že Mačeta tu vzal roli jen proto, že naprosto akutně potřeboval chechtáky na kauci, nebo mu producent slíbil doživotní přísun heroinu zdarma (po zhlédnutí téhle hrůzy bych si i já trochu dal). ()

URBAN

Dobrý !!! Jen to 3D bylo až moc 3D jako kdyby si z toho chtěli udělat srandu jinak báječné zakončení série nebo ne ? Upřímě řečeno chci další díl !!! ( 12.5.13/MAC ) ()

otík

Pohodová vánoční alternativa pro všechny, kteří mají rádi trošku ujeté a praštěné komedie. Humor je samozřejmě trochu více hrubozrnný, sem tam je to i maličko nechutné, ale v globále to není tak špatné. Jednička s dvojkou možná byly o maličko lepší, ale i trojka si udržuje sériový standard. Mně osobně to potěšilo. Hudba: William Ross ()

Khumbac

Tak to byla ujetina prvního stupně. Pár sekund nádherný obraz s jeptiškama. Chlípný záběr Haroldového pyje přilepeného ke stožáru. Patrick Harris to rozjíždí. Postřelený Santa a soucitný Mačeta(co nepíše SMS) jsou jen střípky z této psychojízdy. ()

Doudis19

Harold a Kumar jsou snad jediní, od kterých mi fekální humor nepříjde až tak ubohý. Do takhle střeštěné komedie se dokonce hodí, stejně jako plno dalších přestřelených momentů na samé hranici vkusu. Jako celek se film sice neubrání několika výrazným poklesům kvality, ale všechno jako obvykle vynahradí tentokrát poměrně obšírnější cameo Neil Patrick Harrise. Krom tradičních zvrhlých hlášek, grimas a zpěvu se vyjádří i ke své sexuální orientaci :-). Ten chlap je zkrátka "boží". ()

chelseaman22

Opravdu jediným zjištěním pro vás bude krutá skutečnost, že vrchní kameraman je poněkud ujetý na "precizní" zpomalený shoty. Jinak pokuď patříte k fanouškům Kůmara a Herolda, tak bude (dle očekávání) zklamání. Krátkometrážní nic ani zdaleka nepřipomíná (v rámci možností) vydařenou prvotinu. Marná snaha Todda vyústila ve veletrh s drogami, fekálním pornem a většinovou zbytečností scén. Raději se podívejte na LOL (2012) s Hannou Montanou, tam se alespoň kulturně vzděláte v prosředí Paříže! 14% Celosvětový výdělek k 4. 1. 2013: $35,387,212, což je 1,86 násobek budgetu ()

kinghome

Fakt jsem chtěl, aby se mi to líbilo. jednička a dvojka byla úžasná ale co bylo tohle? 3D bylo k hovnu a už to nebylo ani moc vtipné ale spíše trapný. Fakt mě to zklamalo a doufám, že už čtyřka nevznikne. Jedinej kdo je pořád vtipnej je Kal Penn z toho pořád nemůžu. Je to úžasnej herec a na roli zhulence se nehorázně líbí. Ale jináč podprůměrná komedie. ()

Johnny.ARN

Verné názvu. Zahúlili na Vianoce, zostrelili Santu, nadrogovali dieťa a zháňali štvormetrovú jedľu pre Dannyho Treja. A Harris zase raz hviezdil. 3 z 5 ()

ywo666

Trochu to prehnali. A už nemajú také nápady ako predtým. A trailer je strašný spoiler. Ale zabaví to a z nostalgie dám 70% a hlavne som si omylom zmazal obsiahlejší koment takže tentokrát len takto stručne. ()