Danny a Wheeler se živí reklamou na energetický nápoj Minotaur. Wheeler je velký sukničkář a nechce se vázat, Danny je znechucený životem. Myslí si, že když požádá svoji přítelkyni Beth o ruku, jeho život nabere jiný směr. Ona ho ale odmítne. Danny pak schválně nabourá služebním vozem do sochy před školou. Za to mají jít oba na 30 dní do vězení. Mají na výběr, buď nastoupí do vězení, nebo odpracují 150 hodin prospěšných prací jako dobrovolníci, kteří se věnují dětem s problémy. Wheeler dostává na starost desetiletého Ronnieho, který používá nejostřejší vulgární výrazy a miluje ženské poprsí. Danny bude mít na starost Augieho, který je posedlý středověkem. Zprvu se zdá, že to bude peklo pro všechny... (TV Nova)

klima777

Paul Rudd tohle nemá zapotřebí. LARP, zpívánky a střih Erica Kissacka. Takovou stylovost je nutno ocenit druhou, protekční hvězdou... ()

Jaro.Krafcik

Tak trapné že to bolo miestami aj dosť vtipné. Spojenie s kapelou Kiss sa podarilo. Aj Stifler nesklamal. Ale bohužial len priemerná komédia 3* ()

P1tr

Příjemné překvapení, které se po nevýrazných ukázkách vypracovalo na vtipnou komedii se spoustou peprných dialogů. Ačkoliv se Role Models nedají označit za třeskutě vtipnou komedii, po celou stopáž si drží vyrovnané tempo bez kvalitativnáích výkyvů, což v kombinaci s dobrými herci a skvělými dialogy stačí na 4 hvězdy. Pochválit musím především ústřední dvojici, ve které září hlavně Sean William Scott aka Wheeler. Je to prostě borec. Role Models jsou příjemným společníkem, který uteče rychleji, než byste čekali. ()

U.Tarare

Co sem motáte Sex drive? To je jak kdyby ste srovnávali Babičku s Terminátorem. Vždyť tohle je něco úplně jinýho. Jiný příběh, jiný styl humoru, jiní herci atd. Jinak Role Models byl pro mě průměr. ()

BuryGol

Mít nudnou práci, nic neznamenat a hned na to udělat průšvih? Lepší starat se o haranty, než si nechat v kriminálu protáhnout kaďák, co myslíte? Komedie plná vtipu, hlášek, dřeváren, starání se o děti, soudu, rozchodech lásce a tak nějak všeho co komedie obsahovat má. Potěšila mě zmínka o KISS, samozřejmě můj oblíbenec S.W. Scott i nepřetažená stopáž. Malej Ronnie moh bejt sice..ehm....spíš honky a nemusel mít tu klasickou černošskou anglinu. No ale co nadělám. Jinak jsem se bavil a pár hlášek bylo fakt zapamatováníhodnejch. Jinak dřevárny nebo jak se těm srazům středověkofilů řiká, mě nikdy nebraly..ale tenhle film mi ukázal, že to možná je i sranda. ()

HomeAlone

Moj klasicky zaner na oddych bez rozmyslania a na pobavenie . Som rad ze stale su taketo komedie v ktorych je Seann W.S. ako doma a sadnu mu na mieru ()

Čtec

Dovolím si lehce nadhodnotit, ale fakt jen lehce. Jakože jsem dosud opravdu neměl rád Paula Rudda a rozjezd filmu se mi zdál (dost dlouho) nic moc, tak to mocné finále stálo za to. Tam bylo úplně všechno a já se smál ještě dlouho po skončení filmu. A třešnička na dortu byli Kissáci a obzvláště brýlatý Pete Šelma... Jen dodatek: věřili byste, že za - dnes tak roztomilou kapelu - se u nás v Michli vyhazovalo (ano opravdu, čtete dobře - vyhazovalo) ze studia na gymplu? (Prý zvrácené "umění" a nacistická symbolika.) Až tak v prdeli byla u nás 70. léta. ()

Thunair

Náhodou sem se k filmu dostal v televizi, protože mě v upoutávce zaujal malej černoušek a nelitoval sem ani minutu. parádní komedie se vším všudy. Vtipy, hlášky hepy end, všechno kvituju na výborný 4 hvězdy. ()

ZkuKol

Rudd a Scott jsou velmi sympatiční konzumátoři bezstarostného a nezodpovědného života, kteří se musí vyrovnat s tím, čemu se nejvíc vyhýbají, se starostmi a zodpovědností. Zápletka je průměrná, děj je předvídatelný a gagy šedivé. Jenže dva hlavní hrdinové a jejich "malí" buddies jsou suprově obsazení a zahraní, až je vám líto, že se nedočkali nápaditějšího scénáře i režie. Nebojte se je to zábavné, ale tenhle tým by si zasloužil dvojku s lepším scénáristou a kormidelníkem... 70% ()

ArdathBay

Pár vtipů bylo povedených, ale že bych se válel, to ani náhodou. Co mě zklamalo byla obří klišoidnost a ještě mnohokrát viděná. Pozitivum vidím v absenci fekálního humoru. Herci se snaží, ale scénář jim hází klacky pod nohy. ()

Mr.Jackass

Místy vtipné, ale děsně předvídatelné a občas trapné, ale rozhodně nezklamalo a lehce pobavilo...taková relaxáda za 3 ()

BMAJTZ

Naprosto klasická komedie s naprosto ohranou zápletkou. Co na plat tyhle vody jsou už vyčpělejší než včerejší pivo. Tím ale nechci říci, že bych se nebavil, přesně tohle jsem totiž čekal, ale musím pochválít neskutečnou hromadu hlášek a vypilovaných dialogů. Každopádně jediné co mi opravdu ale opravdu vadilo, byl poměrně přehnaný závěr, jinak paráda. ()

slovan1

Čistý průměr. Vidět Williama Scotta jako někoho jiného než Stiflera je celkem težké. Ale i tak se s tim celkem dobře popral a s Paulem Ruddem vytvořil dynamický pár třicátníku, kteří se najdou až ve hrách dětí. Dětští herci dobře sekundovali, pár hezkých slečen, dobrých hlášek a toť vše. ()

sedm.1

Obrovské překvapení,nejlepší komedie od...prostě za poslední měsíce,né-li roky.Seann Wlliam Scott a Paul Rudd jsou zde neskuteční hlásiči(u Seanna jsme na to zvyklý,to je můj komediální mazel :),ale že se takhle odváže i jinak vždy "sešněrovaný" a slušňácký Paul,to vážně potěší),oba jsou sympaťáci,jejich začlenění do programu Velký bratr jsem jim vážně nezáviděl a oni se s tím vypořádali doslova fantasticky.Chvílemi až maniakální spád hlášek,narážek,hlodů a neskutečně zábavných scén mě doslova rozválcoval a ani konečné happyendové finále,kde většině komedií dojde dech a přeladí na vážnou notu,se zde neobešlo bez výtečného a excelentího humoru.Že jde o hodně hrubozrnou komedii je sice fakt a občas zašli autoři až do extrému,ale nikdy to nespackali,nesklouzli k nudě či snad trapnosti a po celou dobu film udrželi v nadprůměrných vodách vtipu a zábavnosti.Prakticky všechny postavy byli až neskutečně fajn a vtipné,Velcí bratři jsou prostě nehoráznou jízdou,nad kterou "znalci filmu" ohrnou sice nos,ale divák co má jen trochu víc hroší kůži si tuto grandiózní zábavu musí 100% užít. ()

The Viper

Svým komentářem bych chtěl oponovat zde nejviditelnějšímu komentáři od Cervenaka. Už jen zmínění Tropické bouře mě mělo varovat před tím, jak moc špatné to bude, jelikož Tropická nevtipná bouře byla opravdu špatná ''komedie''. Tady je škoda, že Scott a Rudd jsou sympatická dvojice, popis filmu zde je tak špatný, že jsem byl překvapen o čem to vůbec je. Scott a malej nevychovanej negr, naproti Rudd a mimoňovskej panic. Za nějakou hodinu a půl u této tak dobře kritizované komedie se objeví cca 3 hlášky, což je opravdu málo. Závěrem jen dodám, že zdejší smetánka zřejmě nemá moc dobrý smysl pro humor a měla by zůstat u svého druhu blockbusterů. PS: Jane Lynch jsem měl možnost vidět v posledním týdnu 2x a v obou případech byla neskutečně trapná. ()

rozbris

Super komedie se super herci (Seann William Scott a Paul Rudd), kteří Vás nezklamou a znovu Vás pobaví svým výkonem a hlavně hláškami, se kterýma se v této komedii určitě nešetří. Přeji dobrou zábavu. ()