Královská hra

• Španělsko El rey de la montaña (více)

Teď se musí snažit o jediné: zůstat naživu. Na cestě za přítelkyní potkává Quim u benzinové pumpy atraktivní, vyzývavou Beu, a neodolá jejím svodům. Po kratičkém sexu však dívka využije jeho nepozornosti a zcizí mu peněženku i s doklady. Quim ji pronásleduje opuštěnou horskou krajinou. Jeho cestu náhle přeruší kulka vypálená z hlavně neznámého odstřelovače, který si ho znovu a znovu bere na mušku. Během útěku lesem narazí na Beu, která se rovněž stala cílem šíleného střelce. Oba teď musejí společně čelit nepochopitelnému nebezpečí a snažit se o jediné: zůstat naživu. Před smrtí je může zachránit pouze zběsilý útěk bez odpočinku... (oficiální text distributora)

Neaera

Klasická hra kočky s myší, kde kočka nedá myši ani na minutku vydechnout. Díky tomu film jede jak nůž máslem a proto na menší nedostatky ve scénáři ihned zapomínáte. Dobře jsou zde vyobrazeny myšlenkové pochody ústředních postav a jediná větší kaňka je pro mě konec filmu. Ten mohl být více napínavější, ale i tak spokojenost. ()

ales.he

Film mě docela zklamal. Čekal jsem avizovaný napínavý boj o přežití v divoké přírodě. Bohužel každý silnější moment přebila nějaké nelogičnost, či absence neokoukaných nápadů. Mnohem lépe v tomto směru dopadl tématicky příbuzný britský film Jezero smrti ( 2008 ). ()

limalama

Skvělý nářez od dvou lidí, kteří utíkají lesem před nevidetelnými střelci. Má to spád, i když více napětí by tomu neškodilo. Vše však napravý neočekávaný zvrat v závěru. Super podíváná ()

Nezbednice

Film plný napětí, skvěle natočený, super herecké výkony. Od začátku jsem s napětím sledovala a "držela palce" hlavním hrdinům, čekala jsem, jak to dopadne... ale ten konec??? Celý film je tak nápaditý, že jsem očekávala i nápaditou pointu. Bohužel, závěr filmu mu u mě ubral jednu hvězdu. Škoda! ()

F50Ferrari odpad!

Nechápu co se na tom komu mohlo líbit, krom teda té přírody, ale film naprostá sračka. 61% :-D Lidem fakt hrabe asi jako těm postavám co tam běhají po lese jak naprostý dementi, prostě chování těch postav, to se nedalo vydržet, se opravdu divim, že jsem to dokoukal. ()