Připoutejte se a připravte se na divoké, necenzurované pokračování nervy drásajícího kasovního trháku Joy Ride! S “dvojitou porcí napětí a akce oproti originálu” posouvá Joy Ride 2: Dead Ahead “hrůzu na silnici na zcela novou úroveň!” (DreadCentral.com) Když se čtyři přátelé vydávají do Las Vegas za zábavou a trochou levného vzrušení, nemají ani tušení, že na ně místo toho čeká hrůza, utrpení a ryzí strach nasáklý krví! Když se jim uprostřed pustiny porouchá auto, přátelé chtějí co nejdříve nalézt cestu zpět do civilizace. Ale jejich plány brzy neujdou pozornosti nebezpečného řidiče kamionu jménem Rusty Nail. Tohle vraždící a pomstychtivé monstrum, které je ovládáno neukojitelnou touhou po mrzačení a způsobování bolesti, je odhodláno od každého z nich vybrat krutou daň… (oficiální text distributora)

kubal18

Solidní, průměrný thriller. Náklaďák, v něm psychouš a partička lidí vyznávajících třetí vlnu emo punku:). ()

Alexandre

Film už nemá ten originální děj, ale i přesto jsem se bavil od začátku až do konce. Začátek byl docela nudný, ale začalo se to parádně rozjíždět. Nechybělo napětí, akce, dramatická hudba, ani mrazivá atmosféra. Dvojka byla rozhodně o něco drsnější - možná některé scény nemusely být tak drastické - ale i tak se mi dvojka líbila. Docela povedený horor - dávám 75%. ()

messi@h

Na jedno shlédnutí to není úplně špatné, ale důvody, proč se podívat na tenhle film podruhé, se hledají velmi těžko. A opět mi vadilo staré známé americké puritánství a pokrytectví - rozbíjet lidem kolena na kusy a prorážet jim hlavy trubkou je OK, to do filmu klidně dát můžou, ale když chce hlavní antihrdina ponížit jednu z hlavních hrdinek a jinému řidičovi kamionu slíbí prima podívanou, tak jí přikáže svléknout se do spodního prádla. A řidič kamionu je z toho na větvi... Neškodilo by minimálně tuhle scénu udělat víc realistickou a nechat milou slečnu svléknout donaha. Vždyť když je dobrý kameraman, tak tam stejně nemusí být nic vidět, jestli šlo o tohle. ()

cinemaboy7

Spíš slabší pokračování vyvražďovačky na silnici, ale tentokrát profesionální řidič kamionu zamíří i mimo ní. Dva, možná i tři povedené nápady /prst, transka a hra s kostkami/ nestačí na zábavnější jedničku. Chybí tu alspoň trochu inteligentní hrdina, kterému by se dalo fandit. ()

Likan7

Po shlédnutí druhého dílu série bych měl asi přehodnotit názor na první díl a napálit mu plnou palbu. Tohle peklíčko se totiž skoro nedalo přežít, jenže to bylo absolutní nudou a prázdnotou scénáře. Těch 90 minut se skoro nedá zvládnout. Scénář je tupej, herci na zabití, k ničemu a úmrtí nejsou nějak vynalézavá. Nudil jsem se od začátku do konce. ()

DjMetal

Celkom v pohode film,az na ten retardovany koniec.....esteze to je film, lebo v realite by to bolo asi perpetum mobile...nejaka blondinka dokaze nastartovat Truck a este aj s nim ist?? alebo take zihadlo co mali a on ich na tom kamione bural...boze na co myslel Louis Morneau, ked to tocil?? asi na tu zensku na zaciatku, co sa podobala na chlapa, alebo na toho buzika falosne EMO.a este k tomu prezil ten pad,vybuch,horenie. toto vazeni bude asi druhy FREDDY KRUGER. ()

beso74

Príručka prežitia v krutom svete kamiónistov alebo Desatoro normálneho motoristu zostavené podľa filmu: 1. Ja som auto tvoje, na druhé ani nepozeraj. 2. Nevezmeš slovo kamión a jeho odvodeniny do huby. 3. Natankuj. 4. Skontroluj auto pred jazdou. 5. neber zo . sebou žiadnych hajzlov, ani keď sa tvária ako kámoši. 6. Neprovokuj 7. Nechoď na WC sám. 8. S nikým nehraj žiadne hry, ani keď ťa nútia. 9. Nepodvádzaj a nekradni. 10. Najlepšie bude ak ostaneš doma a pustíš si... A môžeš aj telku... A môj verdikt? Horšie ako Stopár (pôvodný) a lepšie ako Odpočívadlo (Obe dokopy). Za dva, pánové. ()

migele

Film mě překvapil, myslel jsem že to bude horší. Jinak se jedná o primitivní, tuctový příběh, kterých tu už bylo nespočítaje. Velmi zajímavý konec, nechápu jak mohl přežít spadnutí kamionu ze skály. ()

habertek

Dost propadák oproti jedničce. Stratilo to nějak svoji úroveň. Jednička fungovala jen na hře s Candy Cane a stačilo to bohatě. Tady měl film zapotřebí mučení, probodnutí hlavy, řezání prstu mrtvole a můžu pokračovat. Navíc nebyl kamioňák už tak záhadný jako v jedničce což ji dělalo o to lepší...tohle ne-e. ()

AlexUnited

Objektívne by to bolo za jednoznačné 4*, ale nemôžem si pomôcť - nasralo ma, že postava, ktorej som fandil, bola zamordovaná ako prvá. A celkovo ani tento horor nedokázal prekročiť svoj tieň a tým je príliš šablónovité vyvražďovanie a určovanie ktorá z postáv prežije a ktorá nie. ()

radys.v odpad!

Musím uznat, že větší píčovinu jsem jak živ neviděl. Jestli tento "film" si zaslouží tak vysoké hodnocení 52%, tak Ordinace v růžové zahradě je špičkový seriál. Jestli někoho můj komentář pobuřuje, tak se omlouvám, ale jinak to popsat neumím! Nejhůř strávená 3/4 hodina v životě. Radši bych uklízel veřejný záchod, než se na to dívat znovu. ()

Pitryx

Rozhodně dynamičtější nežli první film. Zase nejde o čertví co světového, jde o pouhý průměr, ale něco málo za kostky a občas kapánek toho gore. 201205108348/8724 ()

Brano

Tu už je dosť citeľný nízky rozpočet. Ešte horšie ako nudná jednotka, ktorá prináša ešte väčšie množstvo nelogických vecí. Na konci keď nastupuje do kamiónu hlavne, že zatvorí predné dvere a kufor, ale auto nezamkne. Nudil som sa skoro celý film a takisto, ako jednotka od hororu to má dosť ďaleko. V prvej časti bola aspoň trocha napínavá atmosféra a dobrý herci, narozdiel od tohto pokračovania. /35%/ ()

Simo16

Niesom fanúšiokom takýchto hororov, lacných bez akejkoľvek rozumnej pointy na konci, ale tento ma dostal, ako hercami tak aj samostatným dejom, ktorý ma upútal asi najviac.Za menej ako za štyri to u mňa nie je. ()

Cechyno4

Jednička je podle mě lepší i originálnější. I když někteří se budou jistě v brutálních záběrech (stylu Hostel) vyžívat. ()

george16

Slušné pokračování a na video film docela dobrý počin... Akorát mě štvalo přemísťování osob a slabý začátek... ()