Nečekaná setkání, usmíření po letech, nalezení dávné lásky, splnění tajných přání a snů. To vše před zraky diváků, kteří se stávají svědky opravdových emocí. Uvádí Ester Janečková (dříve Barbora Kodetová). (oficiální text distributora)

Aky odpad!

Těžko hledat něco odporněji vyděračského. Kdyby na světě byla spravedlnost, všechny autory i úičnkující v tomhle pořadu by pohltil stud. ()

Ruut

Dyť je to celkem fajn, dokonce jsem byl na několika dílech naživo přímo ve studiu :-) )no sice jako placený komparz, ale i tak ... ) ()

S.Quentin QUALE odpad!

Jo to odpad, protože nedokážu identifikovat důvod, příležitost, ani své momentální rozpoložení ke sledování účelové citové vydíračky. Nerozumím tomu, proč má někdo potřebu si chodit vylívat srdíčko do televize. Hrůza všech hrůz, ze které vstávají vlasy na hlavě. ()

mzss1

Český pořad, který má velmi nízké hodnocení na CSFD. Je to možné ? No nic, nikomu názor neberu, pro mě je to strašně zajímavý pořad, kdy se mnohdy sejdou lidé po mnoha letech, takže tyto případy jsou i často dojemné. Někdy ovšem nastanou i případy, kdy se dotyčné - vyhledávané osoby nechtějí z nějakého důvodu setkat s těmi, kdo je do pořadu ( do televize) pozval. No, některé příběhy jsou třeba méně záživné, ale většina jich je zajímavá. A k záporům tohoto pořadu ? Moc jich nevidím, pátou hvězdu sice nedám, ale přesto mě pořad baví, tak není co řešit. Celkově hodnotím na 87% = **** ()

kingik odpad!

Čau, Alfonsi....To jsem já...ty si mě vážně nepoznal?! Před 50 lety jsme oba dostali průjem a parádně jsme se oba na cimře posrali. A já na to nemůžu zapomenout, a tak jsem tě nechal vyhledat prostřednictvím Pošty pro tebe. Opravdu vrcholem všeho je zkroušený pohled moderátorky, která si jistě o účastnících ve studiu myslí svoje. A já si myslím, že další stupid pořad je na světě. ()

Omnibus

Pořad sám je na odpad!, nápadem i formou zpracování. Je to komerčně slzopudné, neskutečně trapné, dojemné i k zblití - ostatně jako život sám. Vyvolávání duchů a dráždění hada minulosti bosou nohou, to vše nikoli decentně lékařsky, v soukromí na lehátku u cvokaře, ale vulgárně amatérsky a nestydatě veřejně, před televizními kamerami. Psychoterapie pro účinkující, live-tragedy pro voajérské publikum ve studiu, estrádní show pro požírače brambůrků u televizních obrazovek. Většinou jen člověk nevěřícně kroutí hlavou: „Jak to, že lidi nevidí věci zřejmé a proč stále znovu a znovu dělají v životě tak zbytečné, leč fatální chyby?“ ... Chřup! (brambůrek). Proč dávám tři hvězdy? Ohodnotit Poštu odpadem prý znamená (říkala máma Faidry), že člověk sám má nějakého pěkně vypečeného kostlivce ve skříni. Já jich mám plnou skříň, že ani dveře nejdou dovřít, ale přece to nepřiznám! ()

Kothy

Známý pořad ČT 1, který vám může, ale taky nemusí splnit vaše přání. Některé díly jsou vážně masakr... ()

Spinosaurus

Hrozný psycho!!! Byl pozdní večer na chalupě, kdy jsem z nudy zapnul 50 let starou televizi a čirou náhodou naladil Pošta pro tebe. Do té doby jsem žádný díl neviděl a nevím, jestli to byl osud, ale zrovna dávali v televizi příběh s nitrákem (lituji ty, kteří to neviděli celé - na internetu je z toho tak půlka). Od té doby se omezuji jen na top díly z youtube. ()

dex2man odpad!

Schopnost empatie je chvályhodná vlastnost, ale musí mít svou míru.. z "Esterčineččiných soucitných očíček" se mi chtělo vždy plakat dřív, než přivítala diváky... ()

WANDRWALL

Lidé, kteří se neviděli 10, 20 i více let se setkávají. Žák, který urazil svého učitele, ho pozve po mnoha letech do studia. Voják, co postřílel lidi na hranici se omlouvá po mnoha letech pozůstalým atd. Ale uživatelé csfd jsou proti. Ale útěkům z věznic, darebákům, kriminálníkům, tak těm fandí. IGORE G. Ještě, že na CSFD nechodíš. Ty jsi důkaz velké proměny zvířete v člověka. Asi proto jsi se stal režisérem v tomhle pořadu pro lidi dobré vůle a srdce. ()

korbitch22 odpad!

česká televize se rozhodla natočit odnoš pošty pro tebe,bude se to jmenovat kulka pro tebe a natočise pouze pilotní díl,protože pošťák ondra a ester janečková jsou jako první v hledáčku zaměřovače! :-) ()

triatlet

Poděkování za péči v dětských domovech, nebo za výchovu v adoptivní rodině není nikdy dost. Někdy se sice najdou exoti, kteří si vynucují návrat bývalého partnera, ale řada příběhů, jež jsem viděl, měla smysl. Nápadité prázdninové sledování vývoje nejzajímavějších příběhů; naopak menší zklamání z vánočního speciálu 2008 česko-slovenské propojení mohlo být výraznější. ()

heyda

Někdy fakt masakr!!! Nejradši bych dal ODPAD za to, jak to z člověka tahá slzy!!! Viděl jsem to asi 2x nebo 3x a stačilo mi to. Ale když to vezmu z jiného pohledu, tak jde o docela zajímavé a kruté lidské osudy, které jsou většinou opravdu k pláči a ta hvězdička patří právě těm lidem, kteří mají ten život chudší a smutnější a rozhodnou se oslovit skoro zapomenutýho příbuznýho. UPOZORNĚNÍ: BEZ DOSTATEČNÉHO MNOŽSTVÍ KAPESNÍKŮ NEPOUŠTĚT A DOPORUČUJU ZDRAVOU PSYCHIKU !!!!! ()