Nečekaná setkání, usmíření po letech, nalezení dávné lásky, splnění tajných přání a snů. To vše před zraky diváků, kteří se stávají svědky opravdových emocí. Uvádí Ester Janečková (dříve Barbora Kodetová). (oficiální text distributora)

akisha odpad!

Blbost, ale proč se u toho trochu nepobavit, ne? Jsou díly, kdy se děje asi tak následující: ženská si pozve svýho syna a to pozvání mu dá jako dárek k narozeninám. Ale pak jsou díly mnohem zajímavější, například super magor, co si pozval bejvalku, a ta na něj práskla, že jí psychicky terorizoval, je největší debil co zná a že ho nenávidí nebo babka, co prokleje svou dceru i její děti a pak se uteče schovat za gauč. Navrch k tomu pošťák Ondra kterej s neutuchajícím nadšením opakuje neúnavně svůj skvělej vtip, kdy se jakože tváří, že ten či onen nepřijel, aby pak mohl šokujícně odhalit, že to všechno byl jenom jeho vytříbenej smysl pro humor a pan Jarda samozřejmě přijel. Pak se ho ujme konejšivá světice Esterka, která mu všechno odkejve + záběry na zjihlý důchodce v hledišti. Pořad pro inteligentní lidi. ()

castor

Taste kapesníky, začínáme.. na druhou stranu, zda-li to má (i přes formu, jakou je to podáváno) pomoci byť jedinému zpřetrhanému vztahu, tak to své opodstatnění má!! Navíc lidi jsou prazvláštní tvorové, takže pár dílů bylo naprosto "úchvatných" (stále zamilovaný týpek z Kutné Hory, za kterého orodovala maminka / „Jirko, dej mi nitrák.“ - „Promiňte, maminka potřebuje lék!“ / Silvestr á la Liška a řada dalších).. ()

Rogue odpad!

Kde to skončilo? No skončilo to tim že sem tady... Veřejnoprávní zvrácenost, která je místy dost vtipná a místy nechutná (což je ve výsledku ještě vtipnější). Citová prostituce pro hlupou lúzu někde mezi kozami a chápavostí Ester Janečkové. Už z té hudby je mi na blití. Omfg ()

MM_Ramone

Nemám nič proti samotnému nápadu, kde je možné prostredníctvom televíznej relácie obnoviť staré priateľstvá, lásky, nájsť stratenú rodinu, či verejne poďakovať svojim blízkym. Dokážem pochopiť aj obľúbenosť, sledovanosť takéhoto typu projektu. No nie som si celkom istý tým, či toto emocionálne vydieranie diváka patrí na obrazovky verejnoprávnej televízie. Každopádne česká verzia tohoto programu vysoko prevyšuje tú, ktorá sa vysiela na Slovensku. Hlavne vďaka sympatickej, empatickej moderátorke Ester Janečkovej. Tá sa do "Pošty pro tebe" hodí znamenito. A pošťák Ondra je tiež v pohode. * ()

kulyk

Paní Jaruna si před lety švihla s anonymem za nonstopáčem - prostě jenom tak, z nudy. A že nebyl zrovna hlad, pohltila bezďákův produkt oním k tomu původně určeným otvorem. A tak ses narodil ty, Jozífku. Pak přišla porevoluční krize, v níž tvá mamuška odmítla investovat do kolébky, neboť zajisté tušíš, co náhle stál rum. Jen tak tak, že jí v době těhotenství vystačila státní renta na litřík denně. Díky tomu jsi také tak krásný a geniální, metr a půl vytáhlý retard, poněvadž a jelikož držela vcelku disciplínu. A proto též dostala tvá osoba do vínku tolik šarmu, fkusu a ftipu, až se z toho Janečková chvěje a Ondráškovi padá uhrovitá sanice. Netuším, Pepčo, kdo ti poradil oblažit národ pohledem na tvé mongoloidní čelo a rozplakat ovčany s rozbitým ovladačem tím žůžo životním příběhem, ale zajisté to s tebou myslel móóc dobře. Konečně všichni tušíme, jak hezky se žije dětem v různých bubučechy přeplněných ústavech. Škoda jen, že na natáčení nedorazila ani mamča, ani žádný z tvých jedenácti sourozenců, protože jsou dílem zlití, dílem v krimu a zbytek neumí číst. Neva, alespoň jsi poznal ve vlaku mnoho zajímavých a stále zvracejících lidí. Nebyla to ztráta času, i stěna byla odstraněna, když jsi při odchodu od unylé zasloužilé rodičky Éterky omylem penetroval onu zídku hlavou. Tak zase příště, třeba v Superstar. ()

freddy

Možná teď někoho překvapím, možná i někoho zklamu, ale chci být upřímný a upřímný v tomto případě budu. Byl bych pokrytec, kdybych tvrdil, že se mi tento pořad nelíbí. Styděl bych se sám za sebe, kdybych tento pořad neohodnotil dle toho, jak to cítím já a nechal se ovlivnit hodnocením davu. Ale já jsem neovlivnitelný a vždy hodnotím podle svého vnímání a cítění. A pravdou je, že tento pořad, který sleduji teprve od ledna 2008 s tím, že jsem tam měl asi dva měsíce přestávku, se mi velice líbí. Jistě, mnohdy je to kýčovité a je mi trapně za některé účinkující. Někteří účinkující se tam znemožní, jiní naopak prožijí nejšťastnější chvíle při opětovném setkání s někým dávno ztraceným či dokonce dosud neviděným. A já se na to dívám a dojímám se. Skutečně musím přiznat, že Pošta pro tebe už ze mne vyloudila nejednu slzu a mnoho emocí. Dokonce jsem se dostal tak daleko, že si jednotlivé díly nahrávám na DVD, abych až jednou Poštu vysílat nebudou měl nějakou pěknou vzpomínku na tento pořad. Takže já za sebe upřímně říkám, že tento pořad se mi líbí a je v současnosti jedním z mála pořadů, na které se dívám pravidelně. Jediné, co mi tam vadí, je pošťák Ondra, který mi je mnohdy krajně nesympatický. Každopádně tedy svůj komentář končím konstatováním, že zatímco mnozí zdejší "intelektuální" uživatelé vidí v tomto pořadu jen trapný a odporný pořad, já v něm vidím pořad, na který se rád vždy znovu kouknu. Dávám čtyři hvězdičky. ()

Phobia

Doják pro důchodce... Třeba za nějakých 35 let přihodím čtyři hvězdičky, ale zatím se (po shlédnutí několika minut slovenské verze pořadu) vyhýbám "Slzopudné poště" jak upír slunečnímu svitu. 20% za to, že to třeba některým lidem skutečně pomohlo, osobně se toho štítím jak prosraných gatí bezdomovce. ()

-bad-mad-wolf-

"Proklínám tebe i tvý děti!" - jedna hvězdička. Fotbalista s absolutní zálibou ve stalkingu - druhá hvězdička. Ano, v těchto případech jsem (vzlyk) propadl citovému vydírání. Dokonce tak moc, že jsem si je s přetrvávajícím úsměvem několikrát pouštěl na Youtube. Vzhledem k tomu, že to patrně vypovídá o mé pokřivené morálce, se raději dalších poznatků k Poště zdržím. Na jednu stranu jde totiž o panoptikum různých povah a jistě krásných setkání, ale na tu druhou, kdo chce ze svých emocí dělat divadlo, nechť je připraven na reakce všeho druhu... ()

A_FISH odpad!

proklínám tě! je sice na pět, ale jinak pořad esterky zdaleka nedosahuje kvalit železného muže, takže tady ten odpad dáme... ()

cheyene

Nemohu dát odpad, jde přece o příběhy, které napsal sám život! Strastné pohledy Ester mě mnohdy dovádí k šílenosti a občas mě rozčiluje i podobnost jednotlivých příběhů...v zásadě to ale není špatný počin ČT a některé lidské osudy jsou opravdu velmi zajímavé a poutavé...ovšem nijak systematicky nezhlížím epizody tohoto pořadu, spíše někdy výjimečně některou zachytím... ()

Hrabka

Heh. Tak tohohle nářezu jsem kousky viděl. Někdy je to masakr, co jsem koukal na youtube. Jinak je to jen pořad pro důchodce a zlomené spoluobčany. Nothing for me. ()

paascha odpad!

debilita hodná primy, jen mě překvapuje, že to točí Goreček. jako člověk je to sice kretén, ale jako režisér mě celkem baví, a tohle mi k němu moc nesedí. Ale asi přišla bída na kozáka a věčné zneuznání kapsy nenaplní:-)) ()

Pepinec odpad!

Je smutné, jaký osud některé lidi potkává. Ale ještě smutnější je, že se rozhodnou své trable řešit veřejnou cestou. Ne, počkejte; nejsmutnější je možná skutečnost, že se na to nemalý počet jedinců dívá. Jeden si u toho říká "tvoje starosti na mou hlavu", druhý zase "uf, nejsem největší nebožák pod Sluncem." Máme neustálou potřebu srovnávat se s druhými lidmi, pozorovat jejich životní cesty, máme sklon přát jim smůlu a závidět štěstí. Hodnotíme pořady, jako je tento, odpady nebo jednou hvězdou, a přitom jsme se všichni alespoň na jeden celý díl podívali. Tak o co tady jde? O hledání ztracených lidí? Spolupracuje snad pošťák Ondra s federály, že jediný on dokáže dohledat pohřešovanou osobu? Cožpak fenomén facebook nevznikl proto, aby si všichni lidi byli mocinky blizoučko a mohli do sebe kdykoli šťouchnout? Tak na co Poštu pro tebe? Kdepak, jsou věci mezi nebem a zemí... ()

Hromino

Božínku. Já si div u každého dílu nevyliju své emoce. Myšleno pochopitelně v ironii. 1* a díl s Prokletím nezapomenutelný. --- "Proklínám tě a proklínám tvoji rodinu! A Jirko, dej mi nitrák..." - "Promiňte, potřebuje lék!" ()

Stegr

20% - Martin Kavan je sympaťák, vše ostatní je, až na pár legendárních momentů, brakovitého charakteru... ()

salahadin odpad!

Výborně...jen tak dál, skvost, u kterého se jen a jen brečí...ne dojetím, ale hrůzou. Uvádí to nějakej černohlavej polyESTER, pošťák SLONdra s ušima francouzského buldočka a ti účinkující...jen pro masofajnšmekry. A pak že nelze dosáhnout dna močálu, Pošta má tu výhodu, že níž už klesnout nemůže. Zajímalo by mě, jak pošták Ondra přesvědčuje budoucí aktéry celonárodního zesměšnění, aby si přišli historicky znemožnit do TV. Asi když natáčí kamera, tak brnká na lidskou zvědavost (vy nechcete vědět, kdo vás pozval?). Jakmile se kamera vypne, tak Ondra: "Ty vole, jako nebud blbej, vole přijd a vysomrujem ti vod Dvořáka nějaký love. Dostaneš párek, jo, k tomu dva točený škopky, Estrerka ti ukáže tangáče a budem jak bratři." Joo ke mně, kdyby přišel tenhle "střihač" ušima, tak ho doručím ve stavu jako LEGO - po kouskách a s návodem na sestavení. ()