Na cestě

Česko, (2006–2022), 255 h 19 min (Minutáž: 25–30 min)

Režie:

Jaromír Marek, Jiří Diarmaid Novák, Otto Kallus, Jana Počtová, Mojmír Kučera, Jana Boršková (více)

Série(24) / Epizody(587)

Na cestě s Jiřím Bartoškou a Miroslavem Donutilem. (Česká televize)

Recenze uživatele heyda k tomuto seriálu (2)

Na cestě (2006)

Na cestě po Vitorazsku je nejlepší díl, páč je tam můj česko-rakouskej orchestr a moje kámošky a celý je to strašně fajn. A taky mám rád Na cestě po Jindřichohradecku, protože tu bydlím a miluju to tady. ()

Na cestě po Karlovarském kraji (2010) (S09E03)

A teď budu hodně chválit. A to nejsem místní. Pocházím z Jindřichohradecka, které je mimochodem taky nádherné. Každopádně Karlovarský kraj jsem měl možnost procestovat s naší fakultou na dějepisné exkurzi a drtivou většinu míst, které se v pořadu vyskytly, jsem tehdá navštívil, takže pro mě to byla filmová procházka po místech, které už trochu znám a opět jsem byl očarovaný... Loket, Karlovy Vary, Mariánky, Cheb, Teplá nad Bečvou, Kynžvart a mnoho dalších nádherných míst plus Ohře, kterou jsem sjížděl s kámošema na kánoích až do Kadaně vytváří opravdu krásné prostředí plné historie a divoké přírody. Samotnému pořadu není moc co vytknout. Snaha byla pojmout co největší prostor, sice se nedočkáte žádných detailnějších informací, ale to se nedá nic dělat. Určitě doporučuji navštívit tento úžasný kraj a alespoň si sjet tu Ohři :-))) ()