• *Elfík*
  ***

  No, jako malá jsem to občas sledovala, hlavně kvůli Arabele, a taky proto, že jsem byla ranní ptáče (teď už fakt nejsem) bylo to takový hezky barevný, takže se na to dalo docela dobře koukat..... Časem jsem to ale začala strašně nenávidět (se nedivte, je to tak pro děti do devíti let a ani brácha se na to nechtěl v devíti koukat, horory jsou lepší, že jo?! :)) Takže před šesti rokama bych dala pět hvězdiček, ale teď asi jednu... Půl napůl no...(19.3.2010)

 • stration
  *

  Všichni zúčastnění se snaží, to jim nelze upřít. Ale spojování jednotlivých pohádek, dokumentů a bůhvíčeho je tragické. Scénář fakt ubohý. Copak nepamatujete Studio kamarád, Magion, Vegu? Na toto se vcelku moc dívat nedá. A navíc mě rozčílili uvedením večerníčků. Co má v osm ráno na obrazovce co dělat Mach a Šebestová? Na to jsme se přece těšili na Večerníček! Ale nejvíc mě irituje snaha zavděčit se všem a všem věkovým skupinám. Co mělo proboha znamenat S Jakubem na rybách? Co mají znamenat ekoligické a křesťanské agitky? Mám čtyřletýho synka, kterýho to prostě nebaví stejně jako mě. Paskvil a slepenec původně dobrých nápadů, který nedrží pohromadě ani Dejdar, ani Pernetová (ostaní vyhodit!).(18.12.2008)

 • TomasKotlant
  *

  Viděl jsem jeden díl, oproti některým jiným novodobým dětským pořadům to má jakžtakž hlavu a patu, ale násilí v Jů - Hele scénce jsem nepochopil, ono vůbec celá ta Jů - Hele scéna vypadala v novém zpracování divně až trapně. Nějaká ponaučení tam zůstala, ale jsou vnucována dost násilně nebo si je tam člověk musí hledat.(4.4.2010)

 • tančísvlky
  ***

  V dnešnej dobe kedy deti travia život väčšinou u pc je ťažko robiť takýto program a zaujať ešte naviac .Dejdar myslím nie je príliš vhodný na tento typ programu . Lucie Pernetová je vhodnejšia kandidátka ,tak ako ňou určite bola v minulosti aj hudobne nadaná Markéta Plánková.Obsahovo je to však zaujimavo zložené aj pre deti a ich rodičov. /Ovečka SHAUN .../(9.2.2009)

 • KHkomiks
  *

  Když venku prší a vám nechce jet internet,je mizerný signál a funguje jen čt 1 a 2, máte zlomenou nohu a cucáte snídani, oběd i večeři brčkem podobným,jako měl náš milovaný superman, když ho přestalo bavit chodit a přešel na motorový vozík. Pak nezoufejte je tu studio kamarád nebo planeta jou, které vás zaručeně donutí vstát zase na nohy a na nějakou dobu opustit tak kvalitní programy naší české televize.(13.11.2012)