Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Hřiště 7 je komponovaný pořad České televize. Je jakýmsi virtuálním hracím prostorem, místem pro zábavu všeho druhu, místem plným her, pohádek a báječných setkání, prostorem pro aktivní odpočinek. Narazíme také na zajímavé hosty. Na "hřišti" se potkávají kamarádi i jejich rodiče. (hippyman)

Recenze (20)

stration 

všechny recenze uživatele

Všichni zúčastnění se snaží, to jim nelze upřít. Ale spojování jednotlivých pohádek, dokumentů a bůhvíčeho je tragické. Scénář fakt ubohý. Copak nepamatujete Studio kamarád, Magion, Vegu? Na toto se vcelku moc dívat nedá. A navíc mě rozčílili uvedením večerníčků. Co má v osm ráno na obrazovce co dělat Mach a Šebestová? Na to jsme se přece těšili na Večerníček! Ale nejvíc mě irituje snaha zavděčit se všem a všem věkovým skupinám. Co mělo proboha znamenat S Jakubem na rybách? Co mají znamenat ekoligické a křesťanské agitky? Mám čtyřletýho synka, kterýho to prostě nebaví stejně jako mě. Paskvil a slepenec původně dobrých nápadů, který nedrží pohromadě ani Dejdar, ani Pernetová (ostaní vyhodit!). ()

KHkomiks 

všechny recenze uživatele

Když venku prší a vám nechce jet internet,je mizerný signál a funguje jen čt 1 a 2, máte zlomenou nohu a cucáte snídani, oběd i večeři brčkem podobným,jako měl náš milovaný superman, když ho přestalo bavit chodit a přešel na motorový vozík. Pak nezoufejte je tu studio kamarád nebo planeta jou, které vás zaručeně donutí vstát zase na nohy a na nějakou dobu opustit tak kvalitní programy naší české televize. ()

Reklama

tančísvlky 

všechny recenze uživatele

V dnešnej dobe kedy deti travia život väčšinou u pc je ťažko robiť takýto program a zaujať ešte naviac .Dejdar myslím nie je príliš vhodný na tento typ programu . Lucie Pernetová je vhodnejšia kandidátka ,tak ako ňou určite bola v minulosti aj hudobne nadaná Markéta Plánková.Obsahovo je to však zaujimavo zložené aj pre deti a ich rodičov. /Ovečka SHAUN .../ ()

igi B. odpad!

všechny recenze uživatele

... 8:o . . . To snad ani není možný!!! . . . Já se na tenhle dětskou mysl dlouhodobě masírující >veřejnoprávní< hnus podíval zase jednou jen tak ráno - KONKRÉTNĚ NA NOVÝ ROK 2010 - zrovna když napapaní paraziti (...sráč Dejdar plus nějací ti další celebřitní nýmandi z pražských análů - mmj. rockerka (sic!) Lenka D. a jacísi >bojovníci< z "Člověka v tísni"... - no na tuhle >instituci< , její >elitní zaměstnance< a peněžní toky by se taky už někdy mohl podívat nějaký ten nezávislý a statečný novinář, že...!) fňukali nad bídou tohoto světa - a málem jsem se z toho všeho zase jednou poblil... .-((( . . . Víc se mi tohle čudlácké parazitování na penězích dańových poplatníků a nevinných dětských duších (natož těch OPRAVDU TRPÍCÍCH! kdekoli na světě) ani nechce komentovat! . . . Hovna! Sračky!! Hajzlové!!! . . . Dělejte si zmrdi co chcete, ale NEBERTE SI ZA RUKOJMÍ TĚCH SVÝCH KŠEFTŮ HLOUPOUČKÉ A NEVINNÉ DĚTI!!! . . . Resumé(?!): Dle sloganu "ČT - BEZPEČNÝ PROSTOR PRO VAŠE DĚTI" (Sic!) . . . Ve skutečnosti jen další manipulátorský bliják za peníze daňových poplatníků! A klidně mě za tenhle názor vy ČURÁCI A PIZDY z takzvané >televize veřejné služby< zažalujte! - - - P.S. Jen tak by mě zajímalo - takhle splácí kašpar Dejdar svoje DLUHY??? - - - - - (Lehce nahlédnuto ixkráte jen tak k ránu na ČT1, hodnocení 260., novoročně definitivně nasraný komentář zde jako párkrátý - 1.1. roku X - ...a to mě opravdu děsí, že jak na nový rok, tak po celý rok... To tu NAŠI společnost už opravdu ovládla bezskrupulozní prasata a jejich všehoschopní mediální mrdiální lokajové?) ()

TomasKotlant 

všechny recenze uživatele

Viděl jsem jeden díl, oproti některým jiným novodobým dětským pořadům to má jakžtakž hlavu a patu, ale násilí v Jů - Hele scénce jsem nepochopil, ono vůbec celá ta Jů - Hele scéna vypadala v novém zpracování divně až trapně. Nějaká ponaučení tam zůstala, ale jsou vnucována dost násilně nebo si je tam člověk musí hledat. ()

Galerie (7)

Reklama

Reklama