poster

Hřiště 7 (TV pořad)

Rodinný

Česko, 2005, 130 min

 • TomasKotlant
  *

  Viděl jsem jeden díl, oproti některým jiným novodobým dětským pořadům to má jakžtakž hlavu a patu, ale násilí v Jů - Hele scénce jsem nepochopil, ono vůbec celá ta Jů - Hele scéna vypadala v novém zpracování divně až trapně. Nějaká ponaučení tam zůstala, ale jsou vnucována dost násilně nebo si je tam člověk musí hledat.(4.4.2010)

 • tančísvlky
  ***

  V dnešnej dobe kedy deti travia život väčšinou u pc je ťažko robiť takýto program a zaujať ešte naviac .Dejdar myslím nie je príliš vhodný na tento typ programu . Lucie Pernetová je vhodnejšia kandidátka ,tak ako ňou určite bola v minulosti aj hudobne nadaná Markéta Plánková.Obsahovo je to však zaujimavo zložené aj pre deti a ich rodičov. /Ovečka SHAUN .../(9.2.2009)

 • KHkomiks
  *

  Když venku prší a vám nechce jet internet,je mizerný signál a funguje jen čt 1 a 2, máte zlomenou nohu a cucáte snídani, oběd i večeři brčkem podobným,jako měl náš milovaný superman, když ho přestalo bavit chodit a přešel na motorový vozík. Pak nezoufejte je tu studio kamarád nebo planeta jou, které vás zaručeně donutí vstát zase na nohy a na nějakou dobu opustit tak kvalitní programy naší české televize.(13.11.2012)

 • *Elfík*
  ***

  No, jako malá jsem to občas sledovala, hlavně kvůli Arabele, a taky proto, že jsem byla ranní ptáče (teď už fakt nejsem) bylo to takový hezky barevný, takže se na to dalo docela dobře koukat..... Časem jsem to ale začala strašně nenávidět (se nedivte, je to tak pro děti do devíti let a ani brácha se na to nechtěl v devíti koukat, horory jsou lepší, že jo?! :)) Takže před šesti rokama bych dala pět hvězdiček, ale teď asi jednu... Půl napůl no...(19.3.2010)

 • Mariin
  ***

  Celkově vzato ten pořad není úplně špatný (děti ve věku kolem 10 let rozhodně pobaví a mnohdy i užitečně poučí). V něčem je výborný, v něčem mne hodně rozčiluje. Bylo by to na delší rozbor, a to hlavně obsahový. Jedna z nejtrapněji "odvázaných" postav je tajtrlík Martin Dejdar, který se opravdu chová jako blázen, eufemicky řečeno. Nepříjemné je dívat se i na Filipa Čapku, který vizáží nemá daleko k vagabundovi. Nemusím ani Matouše Rumla, Martina Sobotku, ani ta Pernetová mi není moc sympatická. Všichni jsou tak nějak drsně, až drze rozjaření. To je teď takový trend, móda, je to všude, ve školách i ve společnosti dospělých, prostě všude. Extrovertní drzouni mají převahu a tak vnucují všem ostatním svůj styl, který je dnes ceněn jako ten správný. Hodnotné v seriálu "Hřiště" bývá spíše to, co je výplní mezi tím, co předvádějí právě tito jmenovaní. Tedy krátké pohádky a seriály, nyní např. Záhada hlavolamu...(18.10.2009)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace