Clint Eastwood v roli tuláka z doby velké hospodářské krize 30. let., který se vydává na dlouhou dobrodružnou cestu z Oklahomy do Nashvillu společně se svým synovcem (hraje ho Eastwoodův syn Kyle). (oficiální text distributora)

PORTER44

Clintovo Road Movie s kytarou sice se špatným koncem ale během cesty se stane dost humorných událostí asi nejzábavnější jsou setkání s policajty jak po krádeži kuřat kdy ho přijedou zatknout, tak při silniční kontrole jsem se dost pobavil a konec byl hodně smutnej opět se Clint zhostil jak herce tak režie skvěle. ()

Sejkorka

Na začátek titulek z bulváru: "Plodný Clint Eastwood: 6 žen mu porodilo 8 dětí!" Přišel jsem na to při pátrání po Kyle Eastwoodovi, který zde hraje synovce hlavního hrdiny, nicméně je to syn CE. A hraje velmi dobře. Četl jsem , že posléze toho hraní nechal a věnoval se hudbě. A asi u to docela šlo/jde, získal i nominaci na GG za písničku k tátovu filmu Gran Torino. tenhle film je prima, i když smutný, nejen kvůli tomu, že hlavního hrdinu skolí TBC. Je v tom cítit atmosféra první půlky 30. let v Americe. Trochu jsem si při to vzpomněl na Hrozny hněvu. Clint Eastwood v roli tuláka z doby velké hospodářské krize 30. let., který se vydává na dlouhou dobrodružnou cestu z Oklahomy do Nashvillu společně se svým synovcem (hraje ho Eastwoodův syn Kyle) ()