Shawn a Nick jsou středoškolské fotbalové hvězdy, nehodlají však strávit léto na soustředění, ale pořádně si je užít. A kde jinde než v táboře pro roztleskávačky se najde tolik půvabných dívek? Jenže když se Shawn zamiluje, je třeba změnit taktiku…  V americké komedii režiséra Willa Glucka se hvězdy středoškolského týmu v kopané Shawn Colfax (Nicholas D'Agosto) a Nick Brady (Eric Christian Olsen) vyhnou fotbalovému soustředění, aby mohli léto strávit uprostřed houfu krásných dívek ... na táboře pro roztleskávačky. Chlapci si užívají, protože díky pověsti „citlivých kamarádů” nemají problém přemluvit krásky ke koupání bez plavek, k nácviku roztleskávání bez oblečení a dalším povedeným kouskům. Pak ale Shawn ztratí hlavu a zamiluje se do přitažlivé leč podezíravé vedoucí Carly (Sarah Roemerová) a oba mládenci musí rychle změnit styl hry. Dokáže Shawn uskutečnit svůj plán dřív, než soutěž roztleskávaček skončí? (oficiální text distributora)

Laputa

Co víc se může čekat od čistokrevné teenagerská komedie? Já jsem se bavil a při některých hláškách a ksichtech hlavně teda Erica Christiana Olsena jsem skoro padal ze židle. Na odlehčení dobrý film. ()

Juto

Ak máte záujem o roztomilý, bezduchý a dobromyseľný film o sexe, potom by sa vám tento film mohol páčiť. 6/10 ()

sir-dave

Nebylo to nic extra, ale v rámci teen filmu průměr o roztleskávačkách. Kámoši se vyserou na fotbal a jedou na tábor balit ženské. První půlka se táhla a začalo to být zábavnější až na táboře. Skouřené týpky, plno ožralých lidí a záplavu nahých bab bych nečekal (ikdyž něco málo)... Za to plno hezkých holek tu je :) a několika vtípkům se určitě zasmějete, pokud máte k těmto filmům aspoň trochu vztah. 50% ()

LukeUp

Teen komedie, která potěší jak svojí nápaditostí, tak velkým výběrem pro mužského diváka. Na odreagování vážně výborná záležitost plná vtipných hlášek. ()

wendelin9

Popravdě - měla jsem tu "čest" vidět zhruba jen druhou polovinu filmu, ale s čistým svědomím můžu říct (i díky ohlasům lidí, kteří film sledovali od začátku), že toto je typická americká sra***, nebo-li požírač času! Prosim vás, pokud nemáte alespoň 2 promile, v krvi vám kromě alkoholu nekoluje nějaká další nelegální droga a zorničky nemáte rozšířené pod vlivem marihuany nebo jiné 'trávy', tomuhle filmu se vyhněte obloukem. Opravdu na něm není nic vtipného... ()

tom88

Netušil som, čo bude toto za hovadinu, ale nakoniec sa z toho vyklul síce priemerný film, ale slušná zábava, ktorá ma úprimne pobavila. Hlavné herecké duo bolo fajn, pasovalo im to spolu a pobavili. Film ubiehal veľmi rýchlo a svižne. Navyše tu zoskupili všetky naj roztlieskavačky z USA do jedného filmu (informácia pre tých čo dávajú kvôli takýmto veciam vyššie hodnotenia). 60% ()

Mr.Ripley

Scény s ultrahot roztleskávačkami jsou více než fajn, až jsem litoval že celý film není věnován jim na místo dvojce trapných, přehrávajících ubožáků. Od Glucka bych čekal něco více promyšlenějšího, než další komedii podle šablony s nefunkčním humorem a hromadou klišé. (Z mužského hlediska jasných pět, z hlediska filmařského slabá jedna. Musíme být přísní, jinak se v budoucnu dočkáme pokračování.) ()

Sonnik

Kravina. Ale u "doktora" Ricka jsem padal ze židle. "Why do you call yourself doctor? - Why put off the inevitable?" ()

ecceHOMMO

komédia určená najmä teenagerom...nie príliš naročným divákom....a tým ktorý chcú nachvílu úplne vypnúť......lebo ako oddychovka ...prečo nie.....**/*** ()

kinghome

"TOHLE JE NA AMERICE KRÁSNÉ, KAŽDÝ BLB SE MŮŽE STÁT PREZIDENTEM". Po dlouhé době konečně skvělá komedie, ve které hrají sympatičtí herci a je v ní hromada vážně vtipných hlášek, které jen tak nezapomenu. Úsek s doktorem Dickem teda Rickem je vážně boží. To musela být strašně nevděčná role. Tolikrát setřenou postavu jsem ve filmu už dlouho neviděl. Téhle komedii jsem se dlouho vyhejbal a udělal jsem chybu. je to strašná prdel. Doporučuju každýmu, kdo se chce zasmát a moc nemyslet nad dějem. V době, kdy je dobrejch komedií jak šafránu, je toto skvělé oživení. ()

Mrkvič

Film o roztleskávačkách a roztleskávačích. Ne kecal bych. Je o neskutečně suprových klukách, nejchytřejších, nejlepších v am. fotbale, prostě ve všem. Navíc ještě oprcali každou štěrbinku ve škole. Potom i na nějakým kempu. Akorát to nemá žádný důsledky. No co. Potom dost scén, kterým by slušel obrovský nadhled jako ve Vybíjený. Bohužel je to bráno moc vážně. Trocha toho sarkasmu tam je fajn, ale mohlo to být úplně o něčem jiném. ()

Johnny.ARN

V tej dobe ešte film, ktorý nekopíroval, začiatok bol originálny, bez trápneho fekálneho humoru. Škoda, že to potom sklzne do klišé. ženské ale fajn. 2 z 5 ()

Beky

Nepamatuju si vůbec nic:)) z tohoto filmu, jenom tři věci ano...nebylo to tak vulgární abych blil, nebylo to tak nudný abych usnul a nebylo to tak špatně zahraný abych píchal jehli do očí...co z toho plyne?...jednohubka jako čerství vítr!! Jednou větou: Neroztleskával bych ani kdyby mě na nože brali!! ()

ywo666

Zaujímavá a nečakane svižná teenegerská komédia. Prvú polovicu filmu som sa prekvapivo bavil. Samozrejme ako na Ameriku býva zvykom neskôr v filme začali prevažovať vzťahy a romantika. Dobrí sa stávajú skutočne dobrými a zlí skutočne zlými. Ako mi začiatok prišiel originálny (nie priamo zápletkov ale pojatím a štýlom filmu), tak koniec to trochu pokazil. Ale čo sa budem. Baby tu sú pekné, hlavný hrdinovia vtipný a od filmu ktorý mán na csfd.cz 61% som ani viac nečakal. Dávam 3*, ale ak by sa im podarilo druhú polovicu obohatiť aspoň o nejaký dobrý fór, kľudne by som dal 4* lebo teraz to bolo tak na 70%u mňa. ()

Raven0

Nevím, jestli se mělo jednat o kritiku "Amerického snu" a celé naivní, americké popkultury... Jestli ne, tak by se Fired up dal, s trochou nadsázky, popsat jako americké, propagandistické dílo :-) Ale ono je to veskrze jedno. Protože tento film je vyloženě tupý. Šablonovitý příběh, trapné herecké výkony, rádo by politicky nekorektní humor... Prostě nuda. ()

Iwory_

Loudilové: Příklad toho jak se i z neobyčejných kluků kteří si ničeho neváží a nechtějí nic dokázat, udělají cokoliv pro toho, koho milují. Skvělá komedie, která je podaná v sportovním duchu roztleskávaček které chtějí něco dokázat. Díky hlavním hrdinům se jim to muže povést kdyby se oba staraly o dívky a choreografie, které mají nacvičovat. Místo toho se točí za každou pěknou sukní. Ale právě to dodává filmu ten nápad a vtip a to se mi na tomto nápadu líbí, že si našel každý z nich to co je mu nejdražší a snaží se vyniknout. ()