Chcete být milionářem?

(pořad)
Soutěžní
Česko, 2000, 45 min

Chcete být milionářem? Úspěšná soutěž, kde můžete své znalosti proměnit za skutečně velké peníze. K dispozici máte tři nápovědy (pomoc publika v sále, 50 na 50 a přítel na telefonu), pokud nevíte jednu ze čtyř nabízených odpovědí na danou otázku. V celé škále otázek jsou tři záchytné body, což znamená, že ona částka soutěžicímu zůstane. Věřte, že Vladimír Čech (Martin Preiss) nejednoho člověka na "horkém křesle" zviklal. (cheyene)

FFilipCZ

Přikláním se asi k většině zde komentujících, že nejhodnotnější díly jsou ty "novácké" s Vladimírem Čechem. ()

Krt.Ek

Klasika televizních vědomostních soutěží. Verze s Vladimírem Čechem byla samozřejmě nejlepší, ale ty další byly taky povedené. 75% ()

Krissty

Mám ráda vědomostní soutěže a tahle patřila vždy k mým oblíbeným.. Ale bez Čecha už to (jak tu zmiňuje většina) prostě nebylo ono.. :) ()

Laxik

Čech tam zatim mával těmi svymi čisly, tak si řikam Franta napij se a mysli... První a jediná alespoň trochu dobrá vědomostní soutěž tohoto typu. ()

Pierre

Vladimíř Čech byl vynikajcí, za jeho doby to byla geniální soutěž, k tomu ta hudba. Díly s Preissem a Hejmou neznám a k těm se Šmuclerem (to byli ty z Primy, měli trochu jiná pravidla, jiné studio. úplně jinou atmostféru, o 8 milionů měnší výhru a hlavně otřesného moderátora se kterým byla soutěž bez jakékoliv jiskry) se raději nebudu vyjadřovat. Ale díly s Čechem jsou pro mě velký, velký, velký kult. P.S. Díly s Preissem už začali vysílat a s jeho účastí soutěž ztratila veškeré grády. Moderoval to strašně suše a bez emocí, nedoázal navázat kontakt s divákem. Zkrátka zlatý nováček Vašut. Ale na Hejmu jsem dost zvědavý. PP.S Tak Hejma moderoval jenom 19 dílů a pár speciálů než byla soutěž zrušena. Nebyl výsloveně špatný, ale mám pocit, že se tam moc nehodil. Prostě Čech je nejlepší. ()

suicide

Vladimír Čech byl rozhodně nepřekonatelný, ale časem se taky okoukal.. ale o jeho následovnicích škoda mluvit... ()

stration

Ani jeden z moderátorů nebyl vyloženě špatný, ikdyž Čech je Čech. Dobrá atmosféra a dobře vymyšlená soutěž. ()

CageDepp

Moje hodně oblíbená soutež. Škoda, že už není. Nevim kdy byla soutěž ukončena, ale v roce 2014 je opakování na Telce a je to pořád dobrý Vladimír byl nejlepší moderátor téhle soutěže. V moderní době, kdy už máme doma internet tak ta soutěž je celkem snadná :-) čím to asi bude.. ()

Trevor

Ktosi to tu spomínal vo svojom komentári, keď to moderoval Vladimír Čech tak bol český Milionár lepší ako ten náš s Martinom Nikotínom :-D. Inak stereotypná vedomostná súťaž, ale človek sa aspoň dozvedel niečo nové a niečo si vo svojej pamäi osviežil. ()

Fanucci

Ze začátku hodně baví, ale pak se z pořadu stane stereotypní, nudná záležitost. Rutina. Ale ze začátku jsem tento pořad fakt žral! 70% ()

Valsadora

Tento pořad jsem hodně sledovala, ale jen jak to uváděl Čech, pak to ztratilo ten efekt a už se mi to moc népáčilo.... ()

lekr

Soutěž u které se mi napětím tajil dech. Vladimír Čech je výborný moderátor a svým šarmem dodal soutěži vše co potřebovala k dokonalosti. V produkci Novy je tohle opravdový zazrák!! ()

NEJ roku dle TOP uživatelů a adminů

NEJ roku dle TOP uživatelů a adminů