Chcete být milionářem?

(pořad)
Soutěžní
Česko, 2000, 45 min

Chcete být milionářem? Úspěšná soutěž, kde můžete své znalosti proměnit za skutečně velké peníze. K dispozici máte tři nápovědy (pomoc publika v sále, 50 na 50 a přítel na telefonu), pokud nevíte jednu ze čtyř nabízených odpovědí na danou otázku. V celé škále otázek jsou tři záchytné body, což znamená, že ona částka soutěžicímu zůstane. Věřte, že Vladimír Čech (Martin Preiss) nejednoho člověka na "horkém křesle" zviklal. (cheyene)

Arsenal83

Svojho času sa na to každý tešil, sledovanosť vysoká, ľudia doma v napätí. Doba sa však mení a namiesto milionára sa dnes vedomosti chytajú v programoch typu Farma. ()

heyda

Měl jsem tu možnost porovnat tento soutěžní fenomén v různých zemích a musím říct, že ten náš je hodně odlišný. Především díky Vladimíru Čechovi, který dokážě člověka natolik zblbnout, že už si ani není jistý, jestli byl Křemílek a Vochomůrka nebo Křemílek a Cipísek :-D:-D...chci tím říct, že v zahraničí ty peníze jsou docela snadno nabyté, protože moderátoři vám do toho nekecají. Tady to bylo tězké nejen na vědomosti, ale i na psychiku, vůli a také víru ve své vědomosti. ()

SOLOM.

Dokud to moderoval Čech tak jsem se na díval. Tenhle pořad je jedním z mála, který jsem sledoval celkem pravidelně. Jo a souhlasím Nohavicova písnička byla a je prostě cool záležitost. ()

duklak2

Kdo by jím být nechtěl? Já myslím, že většina asi ano. I když, jak říkávají naše babičky. Peníze prý nejsou všechno. Bohužel se velmi mýlí. Vždyť bez peněz vás v dnešní době ani nevyšetří. I když já poplatkům velmi fandím a mít tu možnost, tak bych je mnohem navýšil! Protože lidi, nezlobte se na mě, ale řekněte mi, proč jdete k doktorovi s teplotou a kašlem, když léky máte doma. A vy ještě k tomu doslova vyhodíte 30 Kč a mrháte čas v ordinaci, který by jste mohli strávit např. sledováním filmu a tím si navýšit hodnocení na CSFD:-). A teď bych měl napsat něco k soutěži. Viděl jsem hodně dílů, kdy moderátorem byl Vladimír Čech, který mě svým hlasem doslova upoutal a já se těšil na další díly. Soutěž to je poměrně nespravedlivá. Ze začátku dostáváte jednoduché a mnohdy trapné otázky, ale po druhém záchytném bodu už jsou úplně těžké a málokterý soutěžící si s nimi ví rady. Velmi chválím hudbu. Diváka drží v napětí a spolu s hlasem V. Č. by se celková atmosféra dala krájet. Srdce se mi zastavovalo a dech jsem sotva popadal, když se V. Čech ptal soutěžícího: Jste si jist? Ještě u žádné jiné soutěže se mi nestalo, abych tak moc přál soutěžícímu, aby postoupil a pokusil se atakovat miliony. Nápovědy byly dobře vymyšleny a celý princip této soutěže se mi zdál zábavný a promyšlený. Bohužel, pan Vladimír Čech skončil a do moderátorského křesla usedl Martin Preiss. Snažil se, to mu neberu, ale prostě na V. Č. neměl. Jen měl asi trochu smůlu na soutěžící:-)., když v jednom díle bojoval o výhru, dnes známý lesní vrah Viktor Kalivoda, který nakonec vyhrál 320 000! S Martinem Preissem jsem viděl jen pár dílů. Pak myslím, že nejen mě, autoři velmi překvapili, když se rozhodli nabídnout práci moderátora zpěvákovi Ondřeji Hejmovi. Mě to přišlo komediální a totální úlet obsadit tohoto zpěváka do moderátorského křesla. Nehodil se na to a tak není divu, že soutěž ztrácela sledovanost, která zanedlouho vyvrcholila zrušením tohoto soutěžního pořadu. Nedávno se soutěž přesunula na PRIMU, kde ji uváděl Roman Šmucler. Neviděl jsem ani jeden díl a vůbec mi to nevadí. Je smutné, jak "milionář" dopadl a já jen doufám, že se ho někdo pokusí vzkřísit a navrátí mu již dávno zašlou slávu. Soutěž hodnotím 3 hvězdami a to jen za díly, které uváděl Vladimír Čech. ()

maseer2

ze začátku super a já jsem nevynechal snad jediný díl.. potom tak trochu stagnace a s odchodem Vladimíra Čecha to pak šlo víceméně do kytek :P ()

BoPo

Strašne veľa kecov okolo, naťahovanie času k reklamnému bloku. Keď to konečne mohlo byť zaujímavé, tak to týpek vzdal, alebo vypršal čas pre konkrétny vysielací deň. Zľudoveli dostupné nápovedy, a to predovšetkým přítel na telefonu. Ale ako dobytčí trh na nerdov to bolo super. ()

Marek1991

Svoj názor na tento program, ktorý bol takmer totožný so slovenským Milionárom som vyjadril vlastne v komentároch tam. Tu len dodám, že to bola priemerná zábavka, ktorá stála dosť na náhode, ako súťaž to však bolo niečo lákavé. ()

PauloZ

Začátky s Čechem byly velmi povedené, bylo to něco nového a bavilo to. Navíc Čech tu atmosféru svým přístupem a démonickým "vzezřením" ovládal. Bohužel nic nemá své trvání a s výměnou moderátorů to šlo rapidně dolů. Začátky s Čechem na 4* ale potom směrem k odpadu. ()

Andersis

Kultovní soutěž. Vladimíra Čecha moc nemusím,ale co potom tam bylo místo něj za bukvy tak to sem jestě nevyděl. ()

NEJ roku dle TOP uživatelů a adminů

NEJ roku dle TOP uživatelů a adminů