Peter Klaven (Paul Rudd) je úspěšný realitní makléř, který se zasnoubí s dívkou svých snů Zooey (Rashida Jonesová). K velkému zděšení však zjistí, že nemá žádného blízkého kamaráda, který by mu mohl jít za svědka. A tak se pustí do pátrání po opravdovém příteli. Po řadě bizarních a ponižujících setkání Peter potká Sydneyho Fifea (Jason Segel), šarmantního a zábavného chlapíka, s nímž si okamžitě padne do oka. Ale čím více se oba naprosto odlišní muži sbližují, tím více trpí vztah Petera a Zooey. Peter je nakonec nucen volit mezi svou snoubenkou a novým nejlepším přítelem v příběhu, který se tak stává komickou úvahou na téma, jaký je skutečný význam přátelství. (HBO Europe)

bourec

Docela osvěžující film,to se musí nechat.A že kamarádství jako protipól k partnerskému vztahu je hodně důležitej,je jasný.A že občas bereme život moc navážno,a spousta z nás považuje spoustu věcí jako dětinské a zbytečné,to je taky pravda.Ten film je dobrej,má i myšlenku a já dám 70%. ()

Rodriguez

Kámoš na pořád vše odvyprávěl v první půlce a zbytek filmu je nudný. Bohatě stačilo 75 minut a hodnotil bych líp. 40% ()

Crawler-D

Už jsem čekal, kdy se Segel neudrží a film sklouzne k trapnosti žánrového standardu. Ale ono ne, pořád je úplně normálním člověkem, kterého potkáte na ulici, se kterým se přátelíte. Je v tom velký kus pravdy a hodně upřímného humoru. ()

enjoi

Docela originální nápad, pro mě ovšem nepředstavitelná situace ve skutečnosti. Jinak jde o nápaditý mix hlášek, vtipů a trochu toho životního „moudra“. Plus Segel dokázal, že není jenom Marshall a zahrál prakticky opačnou roli. 70 % ()

Wormboy

Jednoducha pohodickova komedia, nad ktorou som sa mnohokrat, z chuti a vydatne zasmial. Chemia medzi Ruddom a Segelom je paradna a film bezproblemovo tahaju sami dvaja. Ked sa vsak z obrazovky vytrati, co i len jeden z nich, film preslapuje, avsak nie na dlho, pretoze tito dvaja pani mu skutocne vladnu. 3,5/5* ()

Andre3000

Zdá se, že staří známi ze seriálů HIMYM a Friends nezahálí. V tomto případě je to jistě dobře, protože skvěle udělaný koktejl umíchaný super postavami mi velice chutnal a byl i dost napínavý svým způsobem. Zkrátka, kde hraje Marschall, tam je legrace :-) ()

lakikaki

Prvý film, v ktorom vidím Paula Rudda ako hlavnej role a moje predpoklady sa naplnili – úplne vynikajúca komédia. Herci sú všetci do jedného výborní, scenár preplnený vtipnými nápadmi s kadenciou hlášok miestami až smrteľnou, 105 minút nepovoľujúcej zábavy. Človek si pri tom všetkom ani neuvedomí, že kostru filmu tvorí vlastne úplne typická romantická komédia. [86%] ()

Flynn

Na film jsem se docela těšil, oba hlavní protagonisty mám moc rád a tak jsem si říkal, že by to mohlo fungovat. Ale bohužel, jedná se o další vločku ve sněhové bouří klasických komedií. Osobně se divím, že to šlo do kin, protože se skutečně jedná o naprostý průměr, který vychází na DVD dnes a denně. Nebýt Jasona Segela, tak je to skutečně slabá komedie, on jí tahá do vod průměrnosti. Paul Rudd, můj oblíbený hrdina ze seriálu Přátele mi zde bohužel vůbec nejde pod nos :o( škoda, koukatelné to je, ale čekal jsem skutečně mnohem více. ()

Morzael

Nemyslím, že to byla nějaká extra dobrá komedie. Ale bylo tam pár dobrých scén a hlavně z toho filmu na mě vyzařovala chlapská pohoda ze světa bez ženskejch a navíc Jason Segel je můj oblíbenej herece, takže hodnocení za mě je jasný! ()

J0hny5

Příjemná komedie která se pomaleji rozjíždí. Jedna z těch slušných komedií, které se dají v klidu vidět. 67% ()

c.tucker

Není to fádní bezduchá komedie. Nasmál jsem se až hanba od samého začátku. Sice u konce mi přišlo, že to trošinku strácelo dech a upadalo do rutinní záležitosti, ale první 3/4 filmu bylo super zábava. Ustřední dvojka je bezchybná - mix mezi chtěnou trapností a suverenní legrací je osvěžující. ()

fars

Narozdil od "sympaticky uprimne apatowstine (Kopačky)" jsem se tady aspon uprimne smal a tech 105 minut mi uteklo jako voda. Paul Rudd a Jason Segel se zde predbihaji v tom kdo je vetsi sympatak a ja je zeru oba. Sympatickych 75%, jdete do toho, zatim asi nejlepsi letosni komedie! (i kdyz.. je jich letos vlastne ani moc nevidel :-) ()

Icefist

Velice příjemná a sympatická komedie. Zápletka neotřelá, kdy chlápek požádá přítelkyni o ruku, ale postupně si tak nějak uvědomuje, že vlastně nemá žádného nejlepšího kamaráda, který by mu šel za svědka. A tak začne hledat. Postava Petera Klavena se občas sice chová jako kretén, ale do děje to tak nějak zapadá. Jason Segel hraje svůj part taky přesvědčivě, takže já říkám, jen víc takových komedií. Plusem pro mě je i hudba Rush. 70 % Oblíbená část- telefonáty na základě billboardů ()

Šimpy

Tak nakonec to celkem šlo. Konec byl fajn a titulkové scény nejlepší. Škoda, že film nenechali režírovat Ivanem Reitmanem, který byl jedním z producentů. Potěšilo i cameo Lou Ferrigna, pak License to sell a dokonce Paul Rudd chvílemi hrál dospěle a působil trochu sympaticky, narozdíl od jeho předešlých rolí. ()

Riley

Chvilkama dost uhozené, ale určitě příjemné k deštivému odpoledni. Navíc mi poprvé nevadil Jason Segel, takže pro mě velice úspěšné. :) 60% ()

bartias

Jason Segel sice stále nepřekročil stín své role v How I Met Your Mother, jeho neurvalý avšak upřímný Kámoš k pohledání je ale dost sympatický na to, aby zpříjemnil večer. Zábavná komedie zbytečně neotravuje trapnými nechutnostmi. Spíše se snaží vytěžit maximum z ujetosti zápletky, která hlavnímu hrdinovi přisoudila neschopnost najít si pořádného chlapského kamaráda v době, kdy potřebuje svědka na vlastní svatbu. ()

tom88

Niečo málo nadpriemerná komédia s romantickým podtónom. Zopár známejších hercov, zopár vtipnejších situácií, zopár trápnejších situácií a Lou Ferrigno. Na druhé pozretie musí prejsť dlhšia doba aby som to zvládol. Iba menší nadpriemer. 62% ()

vesper001

Personifikace tuposti má svatbu a problém, neb si vedle své krásné a inteligentní snoubenky připadá jako okoralá bábovka. Sbalí tedy prvního cápka, který se namane (zteplale působící Paul Rudd), aby mu tento suploval všechny vztahy, které nemá. U obrazovky drží člověka jen zvědavost, co se asi stane na konci filmu, v němž snesitelnost postav klesá s každou další scénou. ()

TomStall

Hodně povedená komedie, která mi je vlastně tematicky docela blízko. A kdo není naivní, nečeká od téhle oddechovky vypilovaný příběh bez klišé a happyendu a chce si jen užít hodinku a půl pohodového humoru, nebude zklamán. Jason Segel a Paul Rudd si zde vyloženě sedli a jsem rád že se mi ještě neokoukali jako například provařený Seth Rogen, kterého už hodně dlouho nechci ve filmu vidět. ()