JosefTomas

Zombieland je to nejlepší, co mohlo na motivy zombie komedie vzniknout. Výborní herci, skvělý scénář, parádní akce a nezapomenutelné postavy. Doufám, že se druhého dílu někdy dočkáme, protože by byla škoda (a navíc by bylo studio blbé), kdyby se druhý díl neuskutečnil. ()

mrclTV

Bežné chyby súčasných/moderných komédií (horor to nie je) Zombieland neobchádzaju. Narážam na fakt, že takmer všetky vtipné momenty nájdete už v traileroch. Našťastie nám ostalo zopár vtipov aj na zvyšných 80 minút, čiže až taká nuda to nie je. Aj postavy su správne strelené (Harrelson! a Murray hrá samého seba - pekné od neho) a tak jeden filmový večer s partiou pri pive pomôže zahnať. ()

Arccos

Jako komedie to určitě funguje. Líbily se mi nápady, které opravdu pobavily, nebo třeba skutečně povedené kameo B.M.. Jenomže pak film najednou končí a vlastně se v něm nic moc neudálo. Možná jeden z mála filmů, kterému by neuškodilo být delší. Jeho 88 minut stačilo tak na rozjezd. ()

SAINTS

Zo začiatku to bolo dobre.prva polovica rozhodne lepšia ako druha.V druhej časti bol najlepši Bill Murrayi a škoda tuctoveho a trochu odflaknuteho konca.Potencional bol ale zostal z časti nanaplneny. ()

RafaKrakal

To je prostě tak šíleně stupidní až je to dobré. A scéna s Billem Murraym, který při zombie apokalypse straší ostatní v kostýmu zombie je prostě geniální :) Kvalitní oddechovka, která si zaslouží pěkných 75%. ()

Blazkowicz

Začátek opravdu skvělý. Jakmile potkají ty dvě krávy už to jde dolů. Bill Murray byl fajn, ale pak sešup pokračuje dál a z dobré komedie se stává docela nudný trapas a zábavní park to nezachrání. Aspoň že ta délka je fajn (a Metallica). 3+* ()

PlayEasy

Výsledky z ostatních webů: IMDb - 7,6/10 | Rotten Tomoatoes: Tomatometer - 90%, Audience Score - 86% | FDb.cz - 73,6% | Řádný a ultra zábavný zombie masakr, kde především celou situaci zachraňuje nejvtipnější Woody Harrelson - tvůrce asi 70% vtipných gagů, ovšem také scénka s Billem Murrayem :). Na škodu je možná příliš krátká stopáž, takže všechno je takové uspěchané a dále Zombieland už nemá moc co nového nabídnout - zombie apokalypsa je ve filmech STRAŠNĚ opoužívané téma. Přesto jako krátkou krvavou řež si to rozhodně necháme líbit! 75% ()

curfew77

Nemám nic proti zombie komediím, nicméně měly by mít kromě slušných herců taky nějakou základní dějovou kostru. ZOMBIELAND je sledem náhodně navazujících, originálně a svižně natočených více či méně absurdních scén, ale nic jako příběh neobsahuje. Pokud pak jde o už zmíněné herce, jindy sympatický Eisenberg má roli odpudivě blábolivou, Harrelsona jsem nikdy zas až tak nemusel, a nezabírá tady na mě dokonce ani má milovaná Emma Stone. Napoprvé jsem nedokoukal a je příznačné, že po letech jsem si s nástupem dvojky do kin vlastně ani nebyl jistý, jestli jsem jedničku vůbec viděl. 35 %. PS: Scéna s Billem Murraym je sice možná veselá, ale absolutně postrádá jakoukoli vnitřní logiku: nebo by vás snad v postapokalyptickém světě plném zombie, které musí zbylí živí nepřetržitě střílet na potkání, napadlo hrát hru na "budu z legrace dělat, že jsem taky zombík?" Don´t think so... ()

Oxyuranus

Až srdceryvně promarněný potenciál. Abys rozuměl. Zombie jsou precizní (až na ty oči, ty definoval kdysi Snyder ve svém Úsvitu a jsou pro mě směrodatné) Ale jde o to, že zombie žánr je (pro mě) postaven na všudypřítomném nebezpečí a potřebě mít kolem sebe nejlépe čtyři pevné stěny a předpokládáním smrti za každými špatně zavřenými dveřmi.  A tak jsem zde dostal sice hodně krve, ale žádný napětí. Hrdinové se zde procházejí jak po kolonádě ve Varech a to se prostě v tomto žánru nemůže stát. A nebo minimálně ne ve filmu, který je pokládán za kultovní? Zpomalovačky, na které lákal trailer, předpovídaly svěží vítr v žánru. Nicméně těch jsem se dočkal jen v úvodních titulcích, a tak mi zbyl jen křečovitý Eisenberg a oči pro pláč, že TO MOHLO být dobrý. ()

jamoje

možno bude môj koment ovplyvnený tým, že pár hodín pred Zombielandom som si znova pozrel Braindead.... takže.... hmmm.... škoda, že všetku najlepšiu akciu divákom predstavili už v traileroch.... keď som uvidel trailer tešil som sa na krásny zombie splatter, nechutnú vyvražďovačku za ktorú by sa nehanbil ani Peter Jackson, Sam Raimi alebo George Romero.... po zhliadnutí sklamanie.... mimo stretov so zombies ktorých vôbec nebolo toľko ako som čakal boli scény, kedy som poľavoval na pozornosti. oceňujem však zopár skvelých nápadov ako neustále pripomínanie pravidiel pre prežitie, zombie kill of the week, a niektoré naozaj originálne (aspoň pre mňa originálne) spôsoby ničenia zombies (banjo, obrovský kolotoč, a pod.).... podľa mňa dobrých 60% ale len podľa traileru by som dal minimálne 90%..... EDIT: po zhliadnutí znova zdvíham o jednu hviezdu, fakt je to extra zábavné ()

White-Man

Skvělý zombie film, který nemá chybu :-) Nejlepší práci odvedli scénaristé, neboť tak dobré a nápadité dialogy jsem už dlouho neslyšel. Od začátku do konce jsem se musel smát, nešlo to jinak. Zombie, akce, pěkná holka, vtipné kecy a hlavně spousta zábavy, co více si může člověk přát? ()

pasqviL

Nejvíc mě pobavil Bill Murray a jeho krátké účinkování ve filmu, tím ale nechci zhodit film. Je v něm spousta dobrých nápadů a zasmějete se určitě víckrát, ale to co předvádí Murray je prostě dokonalé :) ()

oliveros

Výborný úvod, originálne vstupné titulky s perfektným a pre mňa milo prekvapujúcim zvukovým sprievodom, ktorý dnes už tak často nepočuť (veľká škoda). Nástup ako sa na komédiu patrí, veľmi razantný, vyšperkovaný, takmer až parádny. Postupným zvolnením tempa sa Zombieland ale dostáva na latku priemernú, čo je po predošlom predstavení málo potešiteľné. Aj tak sa ono dielko dobre pozerá, určite to bude aj zásluhou dobrých hercov (pre mňa je Woody jedným z najlepších filmových ksichtov s obrovským hereckým potenciálom). V duchu priemernom filmík dotečie až do svojho záveru a oživujú ho občasné vsuvky sympatického vtipu. Zombieland sa u mňa hneď po dosledovaní dostáva na popredné priečky odvážneho horrorového subžánru. Lepší ako tohoročný Doghouse, lepší ako preslávený Shaun of the Dead, oveľa lepší ako severský Dead snow, ako Trailer park of Terror, či Bubba Ho-Tep, staručký Bad Taste, atd. Avšak, opäť len tesne za Braindead. Silné tri hviezdy. ()

sirrgulo

Zuřící zombie zarývají zuby do lidského masa a Columbus nám na pozadí říká o svých pravidlech, jak přežít. Do toho teče spousta krve a některé diváky může tento začátek odradit. Já jsem však čekal na vtipy a ne na vraždění a už po chvíli jsem jich pár slyšel. K mému překvapení pak během celého snímku moc lidí zombie neroztrhají, vlastně nikoho a hlavní hrdinové včetně skvělého Woodyho jsou přesně ty typi, kterým budete fandit.Část s Billem Murraym je skvělá. ()

Bobofon

Mnohem víc komedie než horror. Příjemné překvapení s pár dobrými vtipy a cool Woody Harrelsonem. Vrcholem všeho praštěná sekvence s Billem Murrayem, která má dost nečekanou pointu :o)) ()

Gottfried

Keď niekto tvrdí, že ide spraviť dobrú zombie akčnú komédiu, nastavuje si latku vysoko. Hlášky tu sú, no mohlo by ich byť aj viac, herci, až na Woodyho nie že by hrali zle, ale rozhodne nexecelujú. Vizuál nie je ohromujúci, ale naozaj slušný; najslabším prvkom filmu sa mi javí rozhodne scenár, ktorému by neuškodilo, keby si ho vzala do parády na pár týždňov partička core fanov tohto žánru a poriadne ho premiešala a okorenila. Takto ostal Zombieland neisto slintať po krvi tesne pred bránami zábavného parku. ()

Virová nákaza ve filmech

Virová nákaza ve filmech

15.03.2020

Piráti z Karibiku bez Johnnyho Deppa ušetří miliony

Piráti z Karibiku bez Johnnyho Deppa ušetří miliony

04.01.2019

Nej filmy roku a PF 2019!

Nej filmy roku a PF 2019!

31.12.2018

Disney zvažuje restart Pirátů z Karibiku