Publicistický pořad České televize moderovaný od roku 2006 Norou Fridrichovou nám shrne uplynulý týden a seznámí nás s těmi nejdůležitějšími a nejzajímavějšími událostmi, které se v daný časový úsek odehrály. Především se pořad zabývá politickou scénou ať už celosvětovou či domácí, ekonomice a věnuje se aktuálním kauzám a případům ze širokého spektra událostí z celého světa. (Stocki)

Ravi

Nebudu si nic vymýšlet, 168 hodin dlouhodobě předstihují moje představy o seriózním publicistickém pořadu podaném vážnou a při tom až zábavnou formou. Nic podobného v takové kvalitě se u nás nevyskytuje, proto 90% = 5/5 ()

ghatos

No zase tak vynikající pořad to není. Někdy jsou tam podřadnější kauzy a hlavně v souvislosti s migrační krizi tam dochází k nepokryté primitivní propagandě. 44%. ()

KASUGI odpad!

Co ta Fridrichová používá za ústní vodu? Vždyť ji musí z držky táhnout jako praseti, z toho, jaké sračky jí padají z huby. Krom tradiční islámofilní reportáže o tom, kterak česká modelka konvertovala k islámu, který je prý hrozně fajn, tu uploadovali ještě další hovna. Norský Barnevernet vlastně nekrade děti, páč všecko jsou jen mýty a fámy. Ještě tu svatozář nad hlavy jim tam mohli dokreslit. Školská inkluze je úžasná věc a nikoho to neomezí, no a nakonec si ještě minimálně jednou musíme kopnout do Zemana. Kdo tomu pořadu šéfuje? Vezměme už konečně vidle a vyházejme ty kurvy zkurvené z oken! ()

wosho

Někdy zajímave, někdy nudné, jindy profesionálně ovedené a občas šlápnutí mimo mísu. Žurnalistický pořad, co se nebojí semtam nahlédnout na závažný problém, ale většinou to skončí právě jen tím nahlédnutím, ale to zas není chyba 168hodin. ()

Paity

Naprosto průměrný pořad, který má mapovat poslední týden na politické scéně. Sice skutečně nevím, kdo má ještě dnes zájem o nějakou "rekapitulaci naší politiky", ale 168 hodin není rozhodně něco zásadního. V hlavní roli se v pořadu objevuje navíc naprosto nudná, trapná a hlavně neuvěřitelně namyšlená Nora Fridrichová, kterou v TV někdo neustále nepochopitelně prosazuje. ()

aquiver odpad!

Dobrý publicistický pořad si ani zdaleka nepředstavuju tak, že mi ČT řekne, jaký názor a která politická strana je správná. Můj komentář není ničí obhajoba, ale kupříkladu přehlížení kauz strany jedné a vyzdvihování kauz strany druhé, je pro mě z dlouhodobého období tendenční a politicky manipulativní propaganda. ()

Esgalnor

Asi nejlepší publicistický pořad současnosti - charismatická Nora Fridrichová baví svým ironickým humorem, jenž prostupuje všemi glosami, které mapují události uplynulého týdne. Občasné hraničení s investigativní žurnalistikou potěší, přičemž velkým plusem je i neutrálnost a objektivita celého pořadu. ()

bobstock

Fajn publicistický pořad, který je povětšinou vyplněn cirkusovými kousky pánů ministrů a nejrůznějších existencí navštěvující stejnou kantýnu. Co my bychom si bez nich počali? :) ()

tom.cube

Dost možná nejlepší publicistický pořad v našich televizích. Glosy jsou výborné a trefné, vždy se skvěle bavím. ()

RomeroIsGod odpad!

Dojímám se nad cikánem s vyznamenáním, pohoršuji se nad skupinou Ortel a taky, a to především, #přijímám. Ale teď vážně: těžká propaganda, vejplach, multikulti a oblbování pro ovce. Odpad. ()

Mr.Hudson

Opravdu brilantní publicistický pořad, který se snaží pomocí ironie a nadsázky shrnout nejen hlavní události daného týdne. Dále se snaží o politickou satiru a vše s ní spojené, některá politická videa, která byla v pořadu 168 hodin publikovaná se stala okamžitě hitem na různých sociálních sítích apod. Když se k tomu přidá lehce ironická a krásná Nora Fridrichová, tak z toho vznikl výborný televizní pořad, který v českých luzích a hájích nemá obdoby. ()

Brtniik

Ne, že bych se na tento pořad vždy týden třásl, ale občas naň mrknu, zvláště dělo-li se něco obdivuNEhodného, leč poslední dobou se mi z něj chce zvracet. Pominu-li rozporuplnou moderátorku (prý měla problém s Dopravním podnikem, ve „Hvězdy tančí“ se rovněž nikterak neblýskla a v rozhovorech působila jako dryáčnice), celý duch pořadu či spíš sestřihu je, jak to říci, tak nějak „pošklebovací“ až nactiutrhační. Co teprve, když, mužným hlasem, promluví pan Korecký – to je totální humor, kdyby to nebylo k pláči. A že by něco pořádně vyinvestigovali, to ani náhodou. Zneužívají materiálu natočeného před ostrým snímáním reportáže, co považuji za velmi neprofesionální jednání. Nedívím se, že kde kdo s nimi raději nemluví. Za komančů by si to nedovolili a raději táhli v jednom šiku... Nedivil bych se kdyby byl zde zdroj fejků pro „Chvilkaře“. ____ Myslím, že tímto otřesným pořadem TV dociluje povinné vyváženosti. Ovšem je to stejně příšerné jako politická a jakákoli jiná korektnost. ()

Mallinali

Je smutné, že oproti skvělým Událostem komentářům se v atraktivním nedělním čase na ČT1 objevuje tenhle jednostranný a neprofesionální paskvil. Nora Fridrichová si asi umí u vedení prosadit ten správný pokrokový přístup, takže to může směle hrát jenom na jednu ideologicky prověřenou stranu, vybírat jen ta správná témata a pouze s lidmi, kteří potvrdí jediný správný pokrokový výklad. Ale dívat se na to je pro mě utrpení, nadávám u toho už víc než u Televizních novin a Gambrinusu. Kdyby podobně profesionálně a vyváženě pracovali atomoví vědci, tak jsme už dávno všichni v luftu. PS: Když tohle ČT prezentuje jako vrchol své publicistiky běžnému divákovi, tak si akorát nabíhá na vidle ohledně své tendenčnosti a potřebě politické kontroly. To je bohužel vůči řadě jiných pořadů s vysokou profesionální kvalitou na ČT24 dost nefér. PS2: Hvězdička za Malostranské korekce a občas zabloudivší nepolitické reportáže s vysokou kvalitou (aktuálně třeba o novém filmu Karla Kryla z norského turné nebo o paní, jíž se národ složil na nový obličej). ()

Luk Skywalker

Kvalitní přehled událostí s vtipnými glosy a narážkami. Dále jsou zde velmi vtipné Malostranské korekce a příjemná moderátorka a reportérka Nora Fridrichová. ()