Publicistický pořad České televize moderovaný od roku 2006 Norou Fridrichovou nám shrne uplynulý týden a seznámí nás s těmi nejdůležitějšími a nejzajímavějšími událostmi, které se v daný časový úsek odehrály. Především se pořad zabývá politickou scénou ať už celosvětovou či domácí, ekonomice a věnuje se aktuálním kauzám a případům ze širokého spektra událostí z celého světa. (Stocki)

njuska

Výborný, především vyvážený publicistický pořad. S konkurenčními Střepinami na Nově, kde si manželé Brunclíkovi pozměňují reportáže dle své (případně zaměstnavatelovy) aktuální politické orientace a mnohdy jsou jejich reportáže na tak ořesně manipulátorské úrovni, že se divím, že ještě Nova nepřišla o licenci... se nedá "stošedesátosmička" ani v nejmenším srovnat (naštěstí). ()

Monyfik

O jednu hvězdu méně za nesympatickou Noru Fridrichovou. Pořad má "jistou úroveň", tak jako spousty jiných obdobných pořadů. ()

Kivis

Kočkopes, který má ale u lidí očividně úspěch. Taková soft verze Střepin. Často pseudohonění se za pseudokauzami, ale občas se tam asi objeví i zajímavá reportáž. Viděl jsem ze začátku asi pět, deset dílů, pak už se díval nepravidelně, v průměru asi jednou za měsíc a teď už se 168hodinám vyhýbám. Je to totiž pořád na jedno brdo. Pořad sám o sobě za dvě hvězdičky, mínus jedna za Noru Fridrichovou, která mi na to, co dokázala, přijde trochu namistrovaná. Možná bych při osobním setkání názor na ni změnil, ale její televizní tvář mi prostě nesedí. Věčnou slávu dvojici Šíma - Čermák, kteří podobné pořady dělali dřív. ()

Felliniclub

Souhrn událostí uplynulého týdne, který je ke koukání, i když události samy někdy stojí za hovor. Sněmovní panoptikum města pražského (sestřih komických chvilek ze sněmovny s hudbou Z.Lišky ) je jeden z mála světových momentů ČT, kdy dokáže uplatnit ironii a nečekaný nadhled. (Mimochodem, asi rok stará scéna, ve které předsedkyně zdravotnických odborů odebírá při brífinku mikrofony odborovému předáku Zavadilovi, předčí veškerou známou komediální tvorbu. Bez 168 by to asi zapadlo. Díky!) ()

Antiquus odpad!

Vlajková loď multikulti euroliberálně angažované propagandy ČT jak se zdá podle procent má úspěch. Na to měli přijít komunisti, kdyby dali do zemědělskýho magazínu hezkou zrzku, lepší hudbu, profesionální grafiku, trochu vtipu, ironie a pár záběrů zesměšněných politiků, tak by jim diváci ty imperialisty za západu a dokonalost KSČ a KSSS sežrali. Někde jsem tu četl, že je to objektivní. No, tak toho člověka, co to napsal, bych fakt chtěl vidět, abych se mu vysmál. ()

jizvoun

Dám jednu jen proto, že v počátcích měl pořad hodně co nabídnout, jednalo se dle mého o kvalitní žurnalistiku. Poslední dobou se ale, stejně jako ostatní pořady čt, utápí hodně hluboko v pomyslném televizním septiku a to hlavně díky zcela zjevnému jednostrannému subjektivnímu pohledu na věc, kterou se snaží prezentovat jako jedinou pravdu. ()

Pacas odpad!

Ideologický odpad, sračka, mediální průjem který padl v posledních letech na dno toho nejhlubšího septiku. Odporná masírka působící na ty správně zmasírované ovčany Havloidstánu(čtěte: překabátěné bolševiky, estébáky a další zmrdy kterým dovolil Humanitární Bombarďák výměnou za moc aby tu škodili dál a tito dementi jim za to ještě tleskají) ()

Ondr4H odpad!

Kdysi jsem se na toto díval pravidelně, v posledních pár měsících je to jednostraně zaměřeno.Oni mají ten nejlepší názor, všichni ostatní jsou primitivové.Poštvávejte ty lidi za jejich peníze ještě více!Naláda ve společnosti a výsledky posledních voleb jsou jenom výsledek podobných rétorik z hlav dobroserů.Z toho důvodu tuto agitaci hodnotím odpadem a přemýšlím jestli má cenu vůbec mít televizi a platit si ji. ()

intheend

Výborný pořad, který částečně glosuje současné dění a částečně investiguje různé politické kauzy. Ukázkovej příklad proč platíme koncesionářské poplatky. Veřejnoprávní média mají přesně tento význam. Oni jsou tu od toho aby hledali ty špinavosti bez ohledu na současnou politickou garnituru. A je logické, že ti co jsou zrovna u moci jsou nejvíce pod dohledem. ()

Peddro odpad!

ČT a paní Fridrichová neuznávají výsledky demokratických voleb, tudíž od okamžiku, kdy se stal Miloš Zeman prezidentem a objevilo se hnutí ANO, tak se s pořadu stala žumpa postavená na ideologii ,,Antibabiš" a ,,Antizeman". Také nesmíme zapomínat, že paní Fridrichová podporuje přijímání muslimských migrantů a odpornou fanatickou zrůdu Grétu, toto dítě zkažené vlastními rodiči. Tento pokleslý bulvár je stoka nejodpornějšího kalibru... ()

oskiii odpad!

Jednostranné, neobjektivní...s <|> Fridrichovou jako tváří tohoto skvostu ministerstva propagandy (ČT) ()

Thorian

Oproti Střepinám na Nově je 168 hodin velmi slušný publicistický pořad, která má přesně to, co konkureční televize postrádá - inteligentní a objektivně brané reportáže s TROCHOU (ano, to je to slovo, které Nova nezná) humoru a špetkou ironie. Největší peckou jsou silvestrovské speciály s všemožnými politickými přešlapy a přeřeky; u těchto dílů jsem se bavil nejvíce. (A tenhle politický přešlap je opravdu s velkým P: Pavel Kováčik - předesda posl. klubu KSČM - jde v posl. sněmovně k pultíku, opře se a začne svůj projev slovy "Vážení soudruzi...") ()

marzzy

„Bory čumí po skalinách..." Mám tenhle pořad rád, reportáže jsou natáčeny zajímavě, líp jak u běžných zpráv, líbí se mi i rubrika Malostranské korekce, která je často velmi vtipná. Na závěr taky bývá takovej dojezd, kdy zůstaly mikrofony ještě zapnutý. V humoru vede Miroslav Kalousek, Jaroslav Kubera a ti nechtěně směšní a bizarní jako je Václav Klaus a Miloš Zeman. Teď v sezóně 2016 se mírně změnila grafika a připomenuty byly stěžejní události minulých let. Paroubkovo: "Kdo z vás to má?" Chilský pero Václava Klause. Topolánkovo: "Seš kretén, vole." Zemanova procentuální znalost slivovice. Haškova "fáma", že nic v Lánech neproběhlo a on vůbec nikde nebyl. A ta částka taky nesouhlasí, že? Hymna s Konvičkou. Rath vs. Kalousek. Jako takovej souhrn týdne a mírně trpký nedělní rozveselení je to skvělý. Nora je sympatická, a samozřejmě i Lenka Pastorčáková! ()

+sfinx+ odpad!

Začínal jako zábavný pořad, shrnující dění uplynulého týdne, končí jako konkurence televizních novin. Zeman, uprchlíci, Rusko, Čína. To vše od feministické vítačky milující utiskovanou romskou menšinu, o které ví více než cikáni samotní (viz křivonoskova talk-show). V příštím díle: negroidní hošík v letáku z Lidlu - už z upoutávky je jasné jaké poselství pro Čechy máme - jste ubozí xenofobní rasističtí primitivové. Člověk má mít alespoň 10 kámošů - buzerantů, na zahradě slimáky, dvě zaměstnání, aby uživil Nořiny milované flákače a transparent "Za Evropu BAREVNĚJŠÍ", i kdybychom ji měli zničit. Zkrátka další pořad 'čt kvality'. ()