Po třech letech strávených za mřížemi, Mitchel (Colin Farrell) opouští věznici s dobrými úmysly. Ale když potká starého přítele Billyho (Ben Chaplin), gangstera, který se zrovna ohlíží po nějaké práci, Mitchel se k němu připojí, výměnou za místo k bydlení. Když se znovu zaplete se svou minulostí, je vtažen do života Charlotty (Keira Knightley), filmové hvězdy která se schovává před hordou fotografů a reportérů. Přitahován její krásou a zranitelností, rychle se ujímá role jejího ochránce. Začínají spolu plánovat nový život v Los Angeles, ale plány jim zkříží gangový boss Gant. Mitchelovi je jasné, že před Gantovým hněvem není v bezpečí nikdo z jeho blízkých a rozhoduje se vyřešit věci mezi nimi jednou provždy. (oficiální text distributora)

jack_scott

Hodně zábavný snímek, který si pěkně drží napětí a má hodně vymazlený hlášky a vynikající scény. Monahan si s režií a scénářem vyhrál.... Vše pěkně propracované,zároveň zbytečně nerozpitvává,co nechce,takže žádný vysvětlování minulosti neni,film žije svym okamžikem. Zde je to jen dobře, však postavy filmu neustále chlastaj, hulej skank, připravujou si opium a vůbec jedou na lecčems. Colin Farrell jede na buhvíčem, ale je fakt, že Keira Knightley jezdí na něm, takže bodeď by nebyl nakoplej. Celý je to natočený efektně, ale ne zybtečně okázale, luxus je prostě součást jejich stylu. Asi jako když poslanec Babák říkal, že na prachy si prostě zvyknete,když je máte :-) každopádně Kasabian to hodně dobře nakopávaj, The Green Fairy je song co se mi hodně líbí. Soundtrack obecně je dobrej... Na filmu prostě nějak nevidim nic negativního. Takhle by to mělo vypadat. 100% a ***** ()

x_ander

Klasická britská gangsterka se všemi klady i neduhy. Až na výtečně zahrané charaktery (všechny!) ničím nevyčnívá z davu. Za podívání ale London Boulevard určitě stojí. ()

simonaa

bol to slabý odvar Ritchieho, zároveň spletenina všetkých filmov čo som kedy videla a napriek tomu a možno v dôsledku toho ma to úplne dostalo... a plus k tomu kto by odolal heart full of soul od Yardbirds... ()

katvond

Viacero premárnených pokusov o vlastne ani neviem čo - žeby silný dojem? Prvú polovicu som to videla na 2 hviezdy a 20 minút som sa miesto sledovania deja pohrávala s pokušením vypnúť to. Druhá polovica - trochu lepšia, ale aj tak z toho strašne kričí "chcem byť ako od Ritchieho". Ten koniec by ma možno dostal, keby som minulý týždeň nevidela Layer Cake. ()

Cannonball

Bolo tam všetko čo malo potenciál potešiť každého fanúšika britských gangsteriek. Napriek tomu všetko vyznie ťahane a fádne. Ani konečne zúčtovanie neprinesie očakávané napätie pritom koniec je dobrý. ()

IZFNP

Nič na tomto filme nie je čisto priemerné, ale finálny výsledok je presne taký. Nadpriemerné herecké obsadenie sa totiž potýka s podpriemerným príbehom, ktorý viac otázok položí ako zodpovie. Chovanie hlavných postáv pre mňa ostalo záhadou až do záverečných titulkov- uveriteľné len vďaka hercom, ktorí proste vedia robiť svoju robotu. Plus staré dobré "povieme málo, ukážeme málo a to vytvorí atmosféru za nás". Čo sa napokon i podarilo. ()

Luckyboy

Nesourodé a nekompaktní. Pokud by to byl film o schizofrenikovi, tak by to mohlo být zajímavé. Díky za některé songy v soundtracku. A kromě toho za herecké obsazení (Collin, Keira, Ray Winstone a David Thewlis). Zbytek už je taková splácanina. Hlavně závěrečný dějový "zvrat" je divný a z mého pohledu filmu akorát uškodil. Když už snaha o stylový film, tak by neměl končit nestylově smrtí hlavní postavy. Pokud je někdo cool, tak se prostě nezabíjí, pokud tím autor nechce něco říct. Ale tyhle nároky právě film nemá. Slabé ***. ()

CrazymanM

Velmi rád bych hodnotil lépe,ale tady to fakt nejde,i když zde účinkuje spousta skvělých herců!Zhruba první třetina filmu stála úplně za hovno,pak se to naštěstí zlepšilo,ale víc než na průměr,možná trochu lepší,to u mě nestačí!Hodně se mi však líbila hudba,ta se povedla!!! ()

megajalec

Môj pohľad na film zhodnotil pán Motyčka v jeho recenzii. Vystihol to. Vedľajšie postavy o ničom, veľa zbytočných, dejových liniek je viac ako centov v mojej peňaženke a pritom takmer každá jedna nezaujímavá a nezáživná. Sem tam vystúpi do popredia jedna, potom druhá, ale divákovi to je jedno, lebo film vás nevtiahne a bohužiaľ, divák je aj imúnny, ako to dopadne všetko. Chyba je na strane slabučkého scenára. Pozitíva: Colin Farrell a hudba. ()

Bumerang

William Monahan si jednou řekl, že natočí "cool" gangsterku, a tak si napsal scénář, sehnal hromadu peněz i hereckých hvězd a začal režírovat. Výsledek? Zoufalá sračka, která se nepřibližuje ani průměru žánru. Něco tak špatného jsem už dlouho neviděl. V tomhle filmu nefunguje absolutně nic. Dokonce i obvykle vynikající Farell je neuvěřitelně nudný a mdlý. Londýnský gangster je hodně špatný film. Děsný! A to se ještě mírním. ()

Mikecat

"prej ste mě hledal..."....ušetri grázlovi život, zabije ťa!...existuje "dobrý" a "zlý" gangster?...krimi z mafiánskeho prostredia, excelentný Colin Farrell, Keira, silný príbeh podľa skutočnosti, ktorý vás chytí za srdce, výborný koniec, aj keď so slzou v oku... ()

lobo87

Veeľmi nevyužitý potenciál. Obsadenie skvelé, len herci prakticky nemali čo hrať. Farrell sa mi páči, pretože z jeho výrazu tváre nikdy neviete, či vtipkuje, alebo sa vás chystá zabiť. Najvýraznejšia z vedľajších postáv jednoznačne Thewlisova. Len mi chýbala väčšia hĺbka, príbeh, motivácia postáv...60% ()

vodkasesemte

za tu kudlu v zádech a za kundu, která ho do toho namočila... Sulimo se tentokrát vymyká svým trapným komentářum a překvapila plodnou kritikou! ()

Colin, Keira a londýnský bulvár

Colin, Keira a londýnský bulvár

26.01.2009

Nebojte, nebudeme tady vytahovat žádné klepy a lechtivé nechuťárny. Ani se nezrodil další suprehvězdný pár. Tak se prostě bude jmenovat film, ve kterém se spolu objeví čerstvý držitel Zlatého glóbu… (více)