V Lugaši je opět ukraden legendární diamant, Růžový panter. Místní vláda znovu povolává na pomoc muže, který je jediný schopný klenot najít - komisaře Clouseaua. Clouseau má však podezření, že za krádeží je Charles Litton, se kterým se už několikrát ohledně krádeže tohoto klenotu setkal, a tak se vydává do Londýna. Brzy však pochopí, že cestě do zkorumpovaného státu se nevyhne, a tak nasedne do letadla, které se však ztratí kdesi nad mořem. Zdá se, k velké radosti komisaře Dreyfuse, že tentokrát je s legendárním komisařem Clouseauem konec. Zvědavá reportérka Jouvetová se však s jeho zmizením nehodlá smířit a snaží se odhalit, co se s potrhlým komisařem skutečně stalo. Při svém pátrání však naráží na neochotu o události mluvit. Nikdo, včetně bossů mafie, jí není ochoten nic říci. A tak nezbývá věřit, že Clouseau nezemřel, ale že opět vyčkává, aby se v pravý čas mohl kdesi, k hrůze komisaře Dreyfuse, objevit. (TV Prima)

Gig

Bohužel jde poznat, že Panter se nám vyčerpává. Snad je to i ztím, že nám herci stárnou. Už i padouch z Pokladu na stříbrném jezeře, tedy šéfinspektor, není ve své kůži. Já říkám v nejlepším se míá přestat. A to nemluvím a dalších hrůzných pokračování nebo znovuzrozeních v podobě syna atd... ()

EnneX

Těžko říci proč vznikl tento snímek, každopádně první polovina je bezesporu výtečná. Spousta nepoužitých scén mě osobně hodně baví ale od druhé poloviny už se jedná jen o čistou vzpomínku na nesmrtelného Clouseau. ()

LencaN

Stopa Růžového pantera neměla vzniknout, protože celé je to nekompaktní slušně řečeno. Je sice hezké, že chtěli zveřejnit nepoužité Sellersovy záběry, ale měli to pojmout úplně jinak. Tohle bylo pouhé ubohé slepování střípků, které dohromady stejně nevytvořily nic kloudného. Ty propoje mezi Sellersovými scénkami a zbytkem rádoby detektivního příběhu byly příliš násilné. Jako říct, že Clouseau jede za někým do Londýna, tam něco vyvede a že tam ten dotyčný vlastně není, tak jede zase někam jinam, kde provede zase něco jiného, tak to pardon, ale taková blbost neměla vůbec vzniknout. To to museli udělat jako film? Stačil by dokument s vystřiženými scénami a všichni by byli spokojení a ne se ještě snažit z toho vytřískat co nejvíc peněz, navíc takovou zpatlaninou, která celé sérií Růžového pantera dělá ostudu. ()

Saxos

Hodnocení z jednoho prostého důvodu. Hodnotím sérii přiblbláka do tohoto posledního sledovatelného dílu. Zde už klalitní skečový humor dost klesl oproti předchozím dílům. Samozřejmě můžu posoudit i následné projekty, které je možno zařádit mezi odpad a zesměšnění celého projektu. Bohužel toto pokračování už nedostihlo předchozích prvotin. ()

zigy

BACHA - dva dabingy - starší samozřejmě s kvalitnějšími lidmi (např. Haničinec), ale zabíjející některé skvělé fóry (mesáž - masáž a dokola se opakující "svině" - králík, racek, rozbuška atd....a pak je tu mladší dabing s lepším překladem........asi bych dal přeci jen přednost tomu mladšímu, i když mi to rve srdce....K filmu: POCTA již zemřelému Peterovi, několik skvělých momentů (mladý Clouseau, skoky do bazénu), a trocha nudy, která dříve nebývala. ()

gizi

Bohužel musím dát jen 2*, protože taková slátanina, navíc téměř bez humoru, vlastně spíš trapná, si víc ani nezaslouží. Jelikož jsem se asi 2x zasmál, tak aspoň 45%. ()

billcarson

Sellers je po smrti přesto dva roky poté vychází epilog k růžovému panterovi. Snaha ještě vytřískat prachy z úspěšné značky - určitě. A přesto jak obrovská by byla škoda nepoužít vyřazené scény s géniem. ()

Pavlisko83

Do chvíle než se začne děj odehrávat čistě ze sestříhaných scén původních dílů je to zábava- poté už úroveň klesá. Z tohoto filmu jde silně cítit úpěnlivá snaha udržet tempo, které Sellers nasadil, ale bez něj už to prostě nejde. Každopádně jako jakési "vzpomínkové album" určitě nezklame. ()

Puchyr

Musim dát za čtyry, né za tento film, ale na památku jednoho skvělého komika, který kdyby žil,, Rozhodně by tohle byl další komediální hit. Sbohem Sellersi. ()

PORTER44

Ze začátku to vypadá že je to další díl nemotorného inspektora Clouseaua ale pak se objeví ve správách že letadlo kterým letěl zmizelo a zbytek filmu byl o reportérce která o něm dělá životopis a ve zbytku filmu se objevují ukázky z předchozích dílů a Clouseau už se neobjeví. ()

Ziral

Tento film je vyjímečný tím, že byl natočen až po smrti hlavního představitele Petera Sellerse s použitím výstřižků z předchozích filmů, které nebyly využité. Takže těžko tento film hodnotit podle běžných kritérií, ale spíše je nutné ocenit výsledk, který s vědomím náročné výroby je skvělý !!! ()