Láska přes internet

You've Got Mail

Láska cez internet

Komedie / Romantický

USA, 1998, 115 min

Nejlepší romantickej film, jakej jsem kdy viděl. Tom Hanks a Meg Ryan se k sobě děsně hoděj a vzájemně se doplňujou. "Miluješ taky podzimní New York?" Ano po tomhle filmu určitě. Konečně poznávám toto město z hezčího úhlu pohledu. Díky Noro, že si mi ukázala, že i New York může být nádherný.(10.12.2006)

Můj favorit pro nudné večery, který nikdy nezklame. Mohu vidět kdykoli a kdekoli. Tom Hanks a Meg Ryan je dvojice, ve které to opravdu jiskří a které fandí snad každý.(4.2.2003)

Film, u kterého se mě v závěru chvěje hrudník i po x-tém zhlédnutí. Dvojice Tom Hanks a Meg Ryan je jasné romantické eso, a když se romantika spojí s komediálními prvky, tak vzniká příjemný film, který snad nikoho nenechá chladného. Suveréní pětihvězdičkové hodnocení...(26.12.2007)

Nora Ephron a romantické komedie - to k sobě pasuje naprosto dokonale. A romantický pár Tom Hanks a Meg Ryan jakbysmet. Výsledkem je vtipný a milý filmeček, který vás vždy zaručeně potěší.(1.6.2002)

Láska přes internet, Po čem ženy touží a Lepší už to nebude. Mé nejoblíbenější "romantické" filmy. Láska přes internet je přeci jen ten nejoblíbenější. Je to způsobeno přesvědčivým komediálním herectvím Toma Hankse? Nebo krásou Meg Ryanové? Nebo snad perfektnímu písničkovému soundtracku? Anebo vším tím dohromady? To já nevím. Vím jen, že se na You've Got Mail podívám vždy, když poběží v televizi. V poslední době se takové romantické komedie netočí. Proč? To netuším. Doufám, že se to změní. Uvidíme...(27.2.2006)

• - Michael Palin měl hrát známého spisovatele, který dobrovolně předčítá pravidelně v obchodě Meg Ryan. I když se natočilo několik scén, nedostaly se nakonec do filmu. (don corleone)

• - Část scény, kde Joe skřípne ve dveřích nafouklé balóny nebyla ve scénáři, stejně tak věta "díky bohu, že to nebyly ryby", kterou improvizoval Hanks. (don corleone)

• - Postava Jean Stapleton se jmenuje Birdie Conrad. Narážka na postavu Conrad Birdie z muzikálu "Bye Bye Birdie". (don corleone)