Láska přes internet

You've Got Mail

Láska cez internet

Komedie / Romantický

USA, 1998, 115 min

No áno, dnes už nie je nič výnimočného, že sa touto cestou dávajú dohromady ľudia, ktorí by sa za bežných okolností normálne ani nestretli. Tým netvrdím, že si majú všetci nezadaní okamžite sadnúť za pc:) Chcem len napísať, že je určite zmysluplnejšie zamilovať sa najprv do duše a až potom pustiť k slovu fyzickú stránku osobnosti, ktorú považujem za o veľa menej podstatnú. Krása zovšednie, uvädne a potom muži opúšťajú ženy.. Ale ak milujete dušu a cítite súznenie, tak či má vaša láska krivé nohy, alebo na nose pehy-je vám ukradnuté. Toto je posolstvo, ktoré som si z filmu vybrala pre seba. Po ostatných stránkach boli hlavní predstavitelia sympatickí a ľudskí, ako sa len dá. Scenár bol priemerný, ale práve vyššie zmienené z neho urobili viac, než som pôvodne čakala, takže čistokrvné 4*.(27.11.2013)

Romantické komedie mám rád a tohle mi spousta lidí doporučila, ale jsem snad jedinej, komu ten závěr přišel tak přitaženej za vlasy, až to není možný? Vždyť Hanks už od půlky filmu ví o identitě své milované a ona se mu v závěru vrhne do náručí, místo toho, aby ho pořádně sjela za to, že ji celou dobu tahal za fusekli.(27.12.2007)

Tohle mám taky povolený jenom jednou za rok. Datum jsem ustálila před Vánocema - že jako za odměnu, když upeču cukroví. Většinou to ale dopadne tak, že si v kuchyni rozkrámuju mouku, recepty, rum, oříšky, máslo, pivo - a pak všechno nechám, jak to je a jdu se dívat. Na dluh. Ááách jo - kdy už sakra budou ty Vánoce?!!(30.10.2010)

Moc hezkej film, co pohladí po srdíčku. Galerie, plakáty i upoutávky nic moc, hlavně Meg Ryan není žádná sexy kočka, ale pro tento film se výborně hodí. Tom Hanks si pečlivě vybírá než do něčeho vstoupí a tato role mu výborně padla (jako skoro všechny), takže hodnotím krásnými 4 hvězdičkami a věřím, že se na tento krásný film podívám ještě s někým koho mám rád :)(11.4.2011)

Nečudoval by som sa, keby Toma a Meg obsadili do štvrtej spolupráce, pretože tým dvom to naozaj iskrí, sekne a klape. Navyše má film nápad, ktorého prínos bol (priznajme si) v tej dobe pre nás zaostalejších (nie každý mal v '99tom net) niečím úplne novučkým. Z toho odohrávajúce sa vtipné scénky mali naozaj pestrý a svižný priebeh, až taký, že som si tú romantiku uvedomil až v závere. 80%.(23.1.2008)