Láska přes internet

You've Got Mail

Láska cez internet

Komedie / Romantický

USA, 1998, 115 min

Poznáte ten pocit keď si píšete s niekým bez toho aby ste ho poznali a napriek tomu cítite ako keby ste ho poznali celý život? Pohodový sentimentálny film pri ktorom som sa zasmiala a nevedela dočkať kedy už bude koniec a tí dvaja sa konečne stretnú. Nenapadá ma viac slov ako by som ho opísala ale bolo to výborné. Z filmu išiel pokoj ktorý sa potom prenesie aj na vás. No na záver ma napadla ešte jedna poznámka: Keby sa to stane aj v skutočnom živote...(20.4.2014)

Absolutně absolutní romantická komedie pro krásný večer, která je chytrá, vtipná, svěží jak podzimní vánek, má charisma jak atomová elektrárna, dva herce, mezi kterými to jiskří, jako když se dobrušuje chytrý dialog.Nejlepší New York, přesahující atmosférou Woodyho. Prostě nezaměnitelná záležitost, zaslouží si víc než malou pozornost. Je potřeba objevit to kouzlo, kouzlo chytlavosti děje, kdy po druhém vidění citujete a víte, že je to TEN film.....Mám chuť nakupovat školní potřeby, pokaždé trnu jak to s Elizabeth a panem Darcym dopadne, pozoruji motýly, kteří si nakupují klobouky, ale to je chyba, tak jak to s klobouky obvykle bývá, mouka se vznáší ve vzuchu,vysílám otázky do prostoru, citujeme Kmotra, milujeme Lásku přes internet.(17.11.2007)

Internet je novodobá zhouba lidstva. Dovedete si vůbec představit kolik času prosedíme u počítače a kolik času strávíme brouzdáním po netu. Internet se dá ale výborně použít pro komunikaci. Internet byl originálně použit i v této romantické komedie. Dva majitelé konkurenčních knihkupectví si začnou vyměňovat e-maily. Dvojice Tom Hanks a Meg Ryan působí ohromně romanticky. Ale Meg Rayn měla lepší knihkupectví. Mám radši tyto malé krámky. Jsou totiž kouzelné.(2.10.2008)

Jelikož jsem docela šupák, co si rozhodně často nemůže vyhazovat z kopyta, ta možnost čerpat z WWW nekonečnej příval pořádnejch filmů, muziky, seriálů nebo videoher mi pravděpodobně zachránila život... máme prostě kliku, že žijem v době, kdy je to už na tak vychytanej úrovni a i když opovrhuju seznamkama anebo pitomym fejzbůůkem, jsem neuvěřitelně vděčnej za hrst mejch vůbec nejmilejších virtuálních známostí, jelikož nás svedly dohromady společný záliby a podobná mentalita, ať už na nějakej fansajtě nebo přímo tady na ČSFD. Psát si s těma skvělejma lidma mi fakt dovede zpevnit sebeúctu. Tenhle virtuální duet Toma s Meg je dobře vystihující hra na dálku, navíc vopravdu dost vtipná.(2.5.2013)

Je neuveriteľné teplo,čo si pozriem?? Lásku cez internet!! Je zima a nikam sa nedá ísť,čo budem robiť? Láska cez internet!! Vonku je skvele a mám plány,ale Láska cez internet!! „When you read a book as a child, it becomes a part of your identity in a way that no other reading in your whole life does.“ „The odd thing about this form of communication is that you're more likely to talk about nothing than something. But I just want to say that all this nothing has meant more to me than so many somethings.“(15.8.2014)