Epizody(50)

Subjektiv

V seriálu Fresh Pretty Cure našlo ubohé kolovrátkovité mahou shoujo zase jednou svůj manifest. Zlí služebníci zlovolného Möbia terorizují svět a Fresh Pretty Cure Trio jim kope zadky. V prvním díle objeví svou čarovnou moc Love, v druhém díle objeví svou čarovnou moc Miki, v třetím díle objeví svou čarovnou moc Buki. Během těchto dílů vylikvidují zlou záporačku Eas(t), která odchází do ústraní. Nastupuje záporák Wester. Ten svůj teror stupňuje a již po několika dílech musí Love objevit svůj level 2 a získat novou schopnost. Je zjevné, že v díle dalším, na který jsem si již netroufl, čekalo totéž Miki a ještě v dalším Buki... Nechybí ani další propriety žánru: transformace (hned tři!) a kawaii dóbucu (hned dvě!). A samozřejmě jednodílný nahodilý boj proti monstrům - ta první vypadají jak vysavač, co spadnul do regálu v cukrárně, ta další jsou obdobně "vkusná". Dočkáme se líčení rodinného soužití, předobroty našich hrdinek atd. Žánrem protřelé (a do krve obroušené) diváky nepřekvapí, že jedno kawaii dóbucu miluje dortíky. 8 dílů a končím, další by šel vrchem. ()