poster

Princ a pruďas

 • USA

  Your Highness

 • Slovensko

  Princ a pruďas

 • Slovensko

  Vaša výsosť

 • Velká Británie

  Your Highness

Komedie / Dobrodružný / Fantasy

USA, 2011, 98 min (Director's cut: 105 min)

Komentáře uživatelů k filmu (995)

 • Fr
  ****

  ,,JDETE POZDĚ! ŠUKÁNÍ UŽ ZAPOČALO!“..... /// Jak by asi tak vypadala Arabela ,,řízlá“ Princeznou nevěstou se specifickými Shakespearovskými dialogy ,,apatowek“? Zeptejte se J.Franca, kterýmu už dorostla ruka (což vodsral mocný kyklop). Nebo jeho bráchy Thadeose, kterýho sprosťárny jen zakrývaj bolest. Nebo N.Portman, který zadeček je fakt výstavní.... Parodie na Disneyovky (ten zpěv je fakt brutální) a jiný dobrodružství, musí bejt plná zvrácených nápadů a ,,neslušného“ humoru. Co taky očekávat od výpravy, která je na hovno a všude kolem to je samej uchylák? Třeba oplzlej – občas trapnej humor a film, kterej se musí brát s ohromnou dávkou nadhledu! Tenhle fakt nezmění ani péro z Minotaura!! /// NĚKOLIK DŮVODŮ, PROČ MÁ SMYSL FILM VIDĚT: 1.) TOHLE já můžu! 2.) Rád si v klidu leštím meč. 3.) Zjistím, proč je lepší si všechny přátele (i nepřátele) prohlédnout bez trenek. 4.) Nedokážu si představit, jaký tajemství může spojovat prince a kouzelníka. /// PŘÍBĚH *** HUMOR *** AKCE ** NAPĚTÍ ne(30.6.2011)

 • TheDarKnig
  ****

  The fuckening has begun! A zbytek obrazu si udělejte sami. Věřím, že když přidáte postery, možná jeden necenzurovaný trailer, bude vám naprosto jasné, že tohle není další pohádka o Honzovi a jak ke štěstí a lásce přišel přes to, že měl jednoho retardovaného bratra, který jenom hulil a... No však víte, objektivně spíše na tři, ale za tu nekompromisní brutalitu, šíleně sprostý humor a dialogy a nadsázku musím dát výše. Přece jen, takovéto pohádky se nerodí často. A když ano, musí u toho být nějaký opravdu sexuální perverzák. Což Green očividně je, ale s kým ji měl, je mi záhadou a tak to asi i zůstane. Plus výborný epický soundtrack často se vůbec nehodící k ději a o to víc zajimavě kontrastující a lépe poslouchatelný. Divné, ale je to tak. Nicméně Let Us Quest při úvodním intru je už moc. Akce velmi zdařilá a velmi, velmi brutální často s nechutnými zakončeními (minotaur..) a příběh tak pohádkový, jak jen to jde (a nejen pohádkový, ale i překvapivě fungující :)). Ovšem tímhle filmem nabírá žánr úplně nový směr, který by se dětem asi moc nezamlouval. Doslova vás prosím, rodiče: At vás ani nenapadne na tohle vzít svoji omladinu, nemusela by to už nikdy rozdýchat!!!! Ale pro všechny starší, kteří mají dost podle šablony vyráběných romancí (světelkující bledí úchyli atd) či komiksových akčních rychlokvašek, chodte na to. Slabším jedincům ale tento film nedoporučuje 9 z 10 lékařů. I was just about to finish thinking of you. Závěrečná pointa pecka a Natálka zase velice sexy, tentokrát až nebezpečně.. Let's kill that bitch! PS: byl jsem velmi překvapen, jak dobře fungoval ten Thadeův proslov, hlavně v porovnání s tím vším, co tomu předcházelo. I tak se zrodí hrdina(14.9.2011)

 • Le_Chuck
  ***

  Budem za suchara, ale môj penis si získalo tak posledných cca 20 minút. Dovtedy som preklínal trailer a premýšlal čo za nevtipného trolla je ten McBride a prečo mu ešte nikto nezasóloval sekerou po hrdle (ideálne už v Pineapple Express). Adios fokers. 50%(2.8.2011)

 • 3DD!3
  ****

  Pohádka střihlá huličskou komedií, s pompézním Jablonského hudebním doprovodem a úchvatnou, dechberoucí, nádhernou a obdivuhodnou Portmanovic Natálkou, která skvěle odsýpá (ta pohádka ne Natálka) a nabídne věci o kterých se vám ani nezdálo. Nebo zdálo, ale nevěřili jste, že by někdo měl koule a dokázal tohle narvat do filmu na který jen hloupý a nezodpovědný rodič vezme sedmileté dítě. P.S: Franco zpívá strašně falešně.(30.7.2011)

 • Jeremy.jk
  ****

  '' Quick ! We must hurry... No no no, don't suck that, it's dead ! '' :-D Totální výsměch všem hrdinským eposům, aneb absurdní pohádka pro dospělé ozdobená nádhernou Natálkou - 75%.(28.7.2011)

 • viperblade
  ****

  Your Highness aneb připravte se na dost možná tu nejstřelenější výpravu všech dob. Ano, prakticky všechny fóry jsou na téma "kluci mají penis a holky vagínu", ale to mi nevadilo, když mnohdy to bylo opravdu vtipné. K tomu to obsazení! Kde jinde uvidíte spolu Jamese, Natálku a Zooey pohromadě? Jediná má výtka směrem k filmu je ta, kterou jsem už několikrát použil, naposledy to myslím bylo u komedie Red - bohužel ty nejlepší vtipy jsou natřískány v traileru, takže opravdu jsem zasmál jen ve scéně, kdy Franco zpívá… :-) Zbytek filmu jsem se jen tak lehce usmíval. Že by mě tahle praštěná středověká komedie vyloženě zklamala, se říct nedá, ale měl jsem pocit, že v některých místech mohlo být více vtipů či nadhledu. 80 %.(9.8.2011)

 • Botič
  ****

  Sex, drogy a virgin Zooey aneb nejlepší fantasy koktejl poslední doby, jehož jemně kořeněná chuť se příjemně razvaluje na patře.(27.7.2011)

 • castor
  ***

  Nejsmutnější na tom celém je fakt, že jsem se, když už smál, tak v místech, kde se tvůrci moc o vtipné momenty nesnažili. Vůbec mi přitom nevadí, že se v tomhle žánrovém experimentu mluví totálně nekorektně a že tu Danny R. McBride nosí penis z minotaura na krku.. Leccos zachraňuje Natalie Portman nebo skladatel Jablonsky.. Holt, takový černý kůň turnaje, který přesto vypadl v základní skupině.. Škoda!!(5.3.2012)

 • kulyk
  ***

  Princ a prdel na potulce za prcinou slečny Bešamel. Oujez, prdel, jinak herecké umění i výzor Mr. Mekbrajda pojmenovat nelze. Snesitelná taškařice, netlačící množstvím požíraných defekátů zbytečně na pilu. Castingový fórek s obsazením Lannistera vyšel dříve, než mohl komukoliv dojít. Patamůšto nět.(28.3.2014)

 • Spiker01
  ***

  Překvapivě zajímavě obsazená hovadina. Je to celkem povedená parodie s až nechutně přepáleným černým humorem, čekal jsem ale, že se zasměju víc. Danny McBride a James Franco tvoří perfektní bratrské duo, ale kromě nich a jejich holek celkem slabota. Pár legendárních scén se ale přesto najde. EDIT : Napodruhé dojmy o něco lepší...60%(16.12.2013)

 • Hild
  **

  Tak nějak nechápu rozhodnutí tvůrců zobrazit tento příběh s tolika vulgarismy a místy až s nevkusným humorem. Celý film jsem se ptala, skutečně by nefungoval příběh i bez toho? Pod tím vším se totiž opravdu skrývá pěkný dobrodružný příběh. Vím, měla to být parodie a bez toho vulgárního humoru, by asi vznikl film plný klišé, který převzal všechny věci z různých pohádek a dobrodružných filmů široko daleko. Jako parodie film může fungovat, ale musí se brát s velkým nadhledem a to já nedokázala. Z hereckého obsazení rozhodě nejlepší Natalie Portman, James Franco silně nepřirozený. Nemyslím si, že bych se na film podívala někdy znovu.(27.8.2011)

 • D.Moore
  **

  Hlavní hrdi... No, dobře... Hlavní postava Prince a pruďase = o něco méně podlý Edmund Blackadder. Sluha / společník hlavní postavy = o něco méně blbý Baldrick, sluha / společník Edmunda Blackaddera. Myslíte si, že mě toto "okopírování" postav z mnou milované Černé zmije natolik pobouřilo, že jsem filmu dal dvě hvězdy? Omyl. Bylo to právě to nejlepší, co mi Princ a pruďas nabídl.____Tři největší bolesti: 1) Že postavy po celý film soupeří v užívání (kromě několika výjimek) prvoplánových vulgarismů všeho druhu, mi k žádném komediálnímu uspokojení nepomohlo. Scénáristé se na tento nápad až nezdravě příliš upnuli, a tak, po nějakých dvaceti minutách, místo aby všechno to "jakoby nevhodné" fuckování diváka šokovalo a nutilo ho se smát, otravuje. 2) Klišé, klišé, klišé. Pitomý příběh, který se scénáristé pokusili maskovat tím jediným nápadem (viz bod 1)), je neskutečně neoriginální, ačkoliv snaha o parodii v něm vidět je. Bohužel malá a málokdy. 3) Odbytá režie zejména akčních scén. Ani to, na čem se daly nasbírat body za originalitu, originální není. Natož zábavné. Úvod s popravou připomene Piráty z Karibiku, scéna s kočárem Wild Wild West, souboj s netvorem zase libovolný souboj s netvorem z televizní Xeny. Bohužel všechno jen připomene - nic objevného se nekoná. Zkrátka nuda. Pokud mají akční scény nějakou dynamiku (závěr především), vděčí za to jen a jedině Jablonského povedené (ze Zimmerových Pirátů vycházející, ale povedené) hudbě.____Klady: Pochválen buď skvělý Danny R. McBride, díky Zooey Deschanel, která naivní, ničeho neznalou princeznu zahrála velice roztomile, rád jsem opět viděl Damiana Lewise, ačkoliv jeho role... No... Škoda písmen, a potěšil i zmíněný Steve Jablonsky, jehož soundtrack by byl ovšem mnohem, mnohem lepší, kdyby jej hrál opravdový velký orchestr a ne jakási jeho elektronicky vytvořená nápodoba, jejíž zvuk místy opravdu tahal za uši. Dvě hvězdy a buďte rádi.(3.8.2011)

 • Xmilden
  ****

  To byla teda blbost! Ale tentokráte myšleno jako pochvala. Skvěle jsem se bavil, prožil dobrodružnou šílenou cestu ve filmu, který by směle mohl být parodií třeba na Souboj Titánů. Souvislost s plechovým ptákem čistě náhodná. Zpočátku mě vulgarismus tvůrců kdy se mluví dost sprostě vadil, pak již mě tento fakt vůbec nevadil. Stejně jako když Danny McBride nosí na krku penis minotaura. V Your Highness je dovoleno naprosto vše. James Franco se ukazuje v čím dál lepším světle. Natalie Portman je nekrásnější bytostí na světě.(17.8.2011)

 • lesumir
  *****

  tak tohle je... Mega ulet!!!!! Danny je nejvetsi borec ever!!!(13.6.2011)

 • Davies182
  ****

  Nápad se cení. Když mě po projekci několikrát za den trkne do čela, že žádný podobný projekt zatím vlastně ještě nevznikl, je to ohromné plus. Navíc perverzní a sexuální vtípky (jakkoliv extrémně hrubé a trapné) fungují na jedničku: já s humorem problém neměl. To vše, navíc v kombinaci s působivým fantasy prostředím, výtečnou hudbou a akčními scénami... no prostě líbilo!(20.6.2011)

 • Arbiter
  ****

  Tolko k manipulaci soundtracky ve filmech přemnohých. Štyry hvězdy za odvahu, má lady, protože penis. __ Taky jste si nemohli skoro žádnou postavu pořádně prohlédnout? Všechno bylo nějak z dálky. Zadky, boobs a tak..(7.10.2011)

 • gogo76
  ***

  Tvorcovia sa do tohto filmu pustili s veľkou chuťou a na výsledku je to vidieť. Humor je miestami výborný, niekedy iba fajn, ale pri tej spŕške vtipov sa pár krát prestrelilo. Najviac pobaví dvojica lenivý Thadeous a jeho verný spoločník. V akčných scénach sa nešetrí ani nasadením ani krvou, preto vyslovene sklamaný by nemal byť nikto. Jediný problém som mal s tým, že už keď sa naladíte na tento druh humoru, začne byť predvídateľný a menej vtipný. Film nie je bez chýb, ale zabavíte sa, preto mu toho veľa dokážete odpustiť. Privítal by som , ešte viac humoru, pretože niektoré scény si o to doslova pýtali. 60%.(17.11.2011)

 • Boogeyman
  ****

  No, těch sexuálních vtípků na mě bylo trochu moc, nejsem zrovna vyznavačem podobného humoru. Ale nutno říct, že několikrát jsem se právě u těch sprosťáren válel smíchy. Jinak výtečně natočeno a ozvučeno, díky čemu snímek působí jako poctivé velkolepé fantasy.(25.10.2011)

 • Shakers
  ****

  Zaujímavý film, ktorý niekoho prekvapí a iného naserie. Ja sa radím k tej prvej skupine. Jednoduhý a fungujúci dej má tempo, je sprevádzaný dobrými hercami, akciami, efektami, slušnou výpravou, kamerou či kostýmami. Skrátka presne to, čo dobrodružná fantasy má mať. Problém vidím len v jedom. Nie že by humor bol zlý alebo nesedel, chcelo by to ale ešte trošku obohatiť, niektoré funny scénky mi prišli suché (aj keď som sa pousmial), ale chýba mi tu scéna, ktorá by ma dostala. Záver bol ale efektne perfektný. 80% - 4*(31.10.2011)

 • playboxguest
  ***

  Až na několik zcela mimořádných vyjímek nemám pohádky, jejichž hlavním tématem je záchrana princezny chrabrým hrdinou, zrovna v lásce. Upřímně jsem čekala další akčně-pohádkovou podprůměrnost, kterou budu mít problém vůbec dokoukat. Jenomže jsem absolutně nečekala, že by něco s tak tuctovým obalem/plakátem mohlo obsahovat takovej kopec krve, úchylností a sprosťáren (to bych spíš očekávala u nějakého nezávislého kousku). Well done, to bylo drsné (a dokonce i do konce koukatelné) XD.(7.11.2011)

 • Indiana
  ***

  Zhulenýho mě to docela bavilo, potom už to bylo o poznání nudnější.(21.8.2013)

1 2 3 4 5 6 13 26 38 50