Příjemný adolescentní filmeček o počátcích punku v Čechách :-) Politikou to nezavání.. Děj v podstatě o partě kluků, kteří se flákaj a rádi by hráli punk.. Neslané, nemasné - nic výraznějšího se tu neděje.. Muzika skvělá, ale oproti dialogům jednou tak hlasitá, takže při každé melodii vám to trhá uši a když ztlumíte zvuk, tak nerozumíte tomu, co si herci povídají.. Na český film opravdu zajímavý a podařený počin.. Hezky natočeno, příjemná kamera, relativně přesvědčiví herci.. Řekla bych, že pokud to však zahlédne nějaký punker z té doby (nebo i dnešní, to je fuk), tak si musí značně ubliknout :-) Umělecky pěkný, obsahově zbytečněj film.. Takovej delší videoklip proložený mluveným slovem :-)(11.3.2013)

Don't Stop sází hlavně na originalitu prostředí a ve finále se mu to celkem daří. Určitě se tím dost zužuje publikum, ale holt není každý film pro všechny. Za sebe můžu říct, že jsem se bavil, a přes počáteční obavu, jak zvládne Patrik Děrgel roli pankáče, to bez problémů ustál. I tak ho ale bohužel zbytek kapely zastínil.(28.12.2013)

Založíme si kapelu, budeme drsní, hustě se oblíknem, zapomenem na problémy, budeme protestovat, budem hrát punk! Sympatická myšlenka a místy i velmi sympatické zpracování, záběry z koncertů i vizuální stránka nadchnou a atmosféra diváka určitě vtáhne. Ovšem stejně jako život a ambice hlavních hrdinů zažívají větší a větší újmy a šrámy, i dějová linka snímku stále silněji upadá, herecké výkony slábnou a klíšovitý konec už se nedá nazvat ani 'mile úsměvným'. Těžko se hledá snímek s rozporuplnějším hodnocením, hustě punková skupina s nudnějšími hovory hráčů a podobně hustá atmosféra zabitá divným koncem....(29.6.2012)

• Admirall

/pravedpodobne obsahuje spoilery/ Filmy ako ako Samotáři, Jedna ruka netleská, kde sa režisér tohto filmu podieľal na kamere, mi prischli k srdcu viac ako řežijná prvotina Don´t stop. Nezainteresovanému človeku do komunity, ktorá sa objavuje vo filme to možno stačí, ale myslím, že fanúšikovia punku budú očakávať čosi viac. Chýbajú mi atmosféry - napríklad burzy (nespočetne veľa krát spomínané v dokumentoch, rozhovoroch. Vo filme sa objavujú len povrchne). Veľké plus ale je, že aj napriek klišé príbehu film nepôsobil ako väčšina českých alebo slovenských filmov z obdobia 60tych rokov aj vďaka modernejšej strihovej skladbe, napríklad pri oboznamovaní sa s postavami, kde sa autor vždy snažil k menu pripísať zábavnú poznámku alebo pri miešaní čiernobieleho obrazu s farebným, či miešaním archívnych záberov, pravdepodobne z týždenníkov s filmom. Snímok určite osloví skôr mladšiu generáciu. Zaujímavý je aj naratív - akýsi flashback počas náhodného spustenia kazety v aute, trochu dosť ma zamrzel záver, pre mňa by bolo zaujímavejšie, keby sa bubeník dejvid s hlavnou postavou mikim už nestretol, flashback z úvodu by bol údernejší. Čo sa týka kamery, výhrady nemám, tak isto príjemné vybrané prostredia a rekvizity.(30.6.2015)

Slušný český tématický film, u kterého si myslím, že je škoda malé reklamy i v místě, kde film vznikl. Není totiž vůbec špatný. Trošičku mi připomíná stylově Občanský průkaz, ale pořád se točí kolem úplně jiné sorty lidí, která ale na druhou stranu měla společnou klubovnu - hospodu. DonT Stop je plejáda zajímavých neokoukaných herců, v podstatě dobrého, i když kostrou klasického příběhu a hlavně velice příjemného a stylového zpracování, které z filmu činí, podle mě, opravdu zajímavý kousek.(9.1.2013)

• - Film se mimo jiné natáčel také na ochozu Strahovského stadionu, na parníku Vltava nebo na Žofíně. (Terva)

• - Režisér a scenárista Richard Řeřicha začal na filme pracovať už v roku 2005. Do scenára zapojil autobiografické prvky. (toi-toi)

• - Kapela hlavních aktérů "Émile Buisson" odpovídá jménu francouzského gangstera. (Terva)