Pařba v Bangkoku

Hangover Part II, The

Vo štvorici po opici 2

Komedie

USA, 2011, 98 min

Muži sobě - Part II. Lost in BangCOCK! Filmařsky vyzrálejší, ale méně vtipné, než jednička. Phillips místy až příliš tlačí na pilu a kupa hrubozrného humoru tomu v konečném součtu moc nepomáhá. Naštěstí se mu daří stejný koncept naplnit novými kousky a hlavní trio nepůsobí tak křečovitě trapně (jako třeba Bridget Jones nebo hrdinky Sexu ve městě ve svých druhých filmových pokračováních), díky čemuž tahle stominutová podívaná snadno klouže do žaludku. Avšak podobné okouzlení jako z první opice se neopakuje. PS: Trestuhodně chybí jedna super-roztomilá blondýnka.(24.10.2011)

To samé jako minule. Originalita se ztratila, ale o to je všechno naspeedovanější a přiznejme si to Bangkok je o hodně zajímavější lokace než Vegas. Všichni do svých rolí parádně zapadli a Paul Giamatti byl super. Opice pobavila.(6.1.2012)

,,ALE STEJNĚ JSEM RÁD, ŽE JSTE VŠICHNI TADY. DOKONCE I TY, ALANE.“....... /// Původně to měla bejt jen nevinná, nudná snídaně (a asi 25 minut to na ní vypadalo), osud – ale hlavně vousatej ďábel zase všechno změnili. I když si to nechtěj přiznat – ZBOŽŇUJOU FLÁMY! A já s nima rád zažiju další dobrodružství (?), na který třeba takovej Stuart dlouho nezapomene. Temná stránka těhle chlápků možná ubírá na obrátkách, ale ještě je furt (proti ostatním) nadprůměrně zábavná. Prostě Bangkok, no. /// NĚKOLIK DŮVODŮ, PROČ MÁ SMYSL FILM VIDĚT: 1.) Nevím, co všechno se dá prožít za jednu noc. (2 x v životě.) 2.) Zjistím, že koukat na opici jak cucá penis, je vtipný ve všech jazycích. 3.) Vsadil jsem se, že Karel Roden zpívá líp než Mike Tyson. 4.) Thx za titule ,,Hogwarts“. /// PŘÍBĚH *** HUMOR *** AKCE ne NAPĚTÍ ne(16.11.2011)

Super zábava i na podruhý. Totálně jsem si to užil a Tyson a finální fotky byly zase geniální.(30.7.2011)

Rozpočet $80miliónovTržby USA $254,464,305Tržby Celosvetovo $586,464,305Tržby za predaj Blu-ray v USA $30,968,778 //počet predaných kusov 1,871,773Tržby za predaj DVD v USA $44,282,874 //počet predaných kusov 3,535,236║ nehorázne suchopárny dej, ktorý nie je ani len výparový dojazd, som neveril že by to mohlo byť suchšie než prvý diel, ktorý ma tiež moc neohúril ale aspoň to malo ako takú dejovú linku a ono je toto pokračovanie vo všetkých smeroch otrasnejšie, dalo by sa to tak prirovnať domácemu videu z dovolenky, herci sa len doslova prechádzajú a kecajú jednu prašnú vetu za druhou, fakt bez nápadu, bez kúska iskry, najlepšie na celom filme boli záverečné fotky, ostatné nestojí ani za reč, jeden z najhorších filmov roka 2011 /10%/(19.1.2012)

• - Tetovanie Mika Tysona ohrozilo premiéru filmu. Ozval sa tetovač S. Victor Whitmill (autor tohto vzoru) a žiadal zrušenie premiéry. Súd mu priznal autorské práva, ale premiéru povolil. (krasomama)

• - Stejně jako v prvním díle se během titulků objevují fotografie z celé pařby. Na některých se objevují neherci, např. skutečné prostitutky, které jim předvedli i show s ping-pongovými míčky. (KillHurt)

• - Tvůrci snímku původně počítali do role tatéra s Melem Gibsonem. Ostatní protagonisté a členové štábu ale odmítli s hercem kvůli skandálů, kdy měl Gibson vyhrožovat a fyzicky napadnout svou tehdejší přítelkyni, spolupracovat. Do role byl poté obsazen Liam Neeson. Jeho scéna už byla natočena, ale režisér Phillips si ji přál nafilmovat znovu. Neeson se ale z důvodu účasti na dalším projektu ke štábu nemohl připojit, a tak byla scéna natočena podruhé s Nickem Cassavetesem. (oje)