Nejzábavnější na druhé Pařbě je opět závěrečná prezentace fotek (chvílemi dosti hardcore), kterou však plně doceníte pouze tehdy, když absolvujete předešlou hodinu a půl filmu...což ve výsledku není až tak velká oběť. Je sice fakt, že tenhle film prakticky zcela kopíruje jedničku, ale i tak nabízí solidní dávku zábavy. Jen toho Tysona si tentokrát mohli odpustit.(4.12.2011)

Tam kde Vegas překvapovalo osvěžujícím konceptem letní komedie a nekorektním humorem, překvapuje Bangkok tím, že je ÚPLNĚ stejný. Kromě postav, námětu a stylu humoru zůstaly i všechny zvraty, všechny zápletky, některé scény Todd Phillips snad jen přetočil v jiných kulisách. Jako ona je to samozřejmě velká sranda i podruhý, ale nenávratně zmizel moment překvapení, což je prostě škoda. Ken Jeong vyskakující z kufru auta byl vtipný jedničce, Ken Jeong vyskakující z mrazničky je vtipný ve dvojce, ale když jste si po několika zažitých deja-vu stoprocentně jistí, že odněkud určitě vyskočí, tak už to holt tolik nepůsobí. No a postava Alana se od charakteristiky "debil" přesunula nebezpečně blízko k charakteristice "psychicky nemocný chudák", čímž se stala méně směšnou a více k pláči. Ale i tak mírný palec nahoru, zasmál jsem se, ne že ne ...(23.10.2011)

Naprosto přesná kopie prvního dílu, jen o hodně méně vtipná. Jak se říká, opakovaný vtip už není vtipem. První díl byl neotřelý, originální a hlavně velmi zábavný, tady se tvůrci pokusili zopakovat naprosto všechno z předchozího dílu, jen místo Vegas tady máme pro mě už ne tak atraktivní Bangkok. Vyskytuje se zde také už až moc absurdit. Na jedno podívání dobrý, ale kdybych chtěla znovu vidět tuto trojici v akci, raději si zopakuji tu jejich pařbu ve Vegas.(4.9.2011)

Co se nám tu vlastně odehrává před očima? Na nějaké elementární úrovni se tu očividně vypráví příběh o třech kamarádech, kteří se dost drsně skalejí v Bangkoku, jenže co když je ten film o něčem jiným? Co když ten film není ve skutečnosti o dentistovi Stuovi, který vroucně miluje svoji budoucí manželku a vede celkem normální život, ale příběh démona, který má slabost pro prostitutky, souloží s muži, libuje si v tetováních a chová se jako šílenec? Stu sám poznamená, že v sobě skrývá démona, nějakou temnou stránku, která ho stahuje do pekla a která asi není náhodná, když se dva roky stará situace z minulého dílu zase opakuje. Stu je tak názorným příkladem člověka, který přijímá falešnou identitu stydlivého a plachého muže, jíž drží v šachu své pravé já, tvrdé jádro chlíváka (možná právě proto potřebujeme filmy, aby nám toto pravé jádro nás samých občas připomněly). Odtud je i zřejmý důvod přechodu z Las Vegas do Bangkoku, za nímž nestojí ani tak vzestup východoasijských zemí v čele s Indií a Čínou a módní přesun filmových příběhů do tamních lokací (Sex ve městě 2, MI-4, TDK), jako spíš starý čínský paradox od taoisty Čuanga-c´, který se probouzí potom, co měl sen, že je motýlem, a ptá se: Jak vím, že nejsem motýl, který nyní sní o tom, že je člověkem? Neplatí totéž pro našeho Stua z druhé Pařby - není ve skutečnosti šíleným démonem, jemuž se zdá o tom, že je ostýchavým lékařem?(30.12.2011)

Vlastně na chlup stejnej film jako jednička, včetně fotek na konci, který všecko, pro mě, zase zachraňujou. Koukat se na to sice dalo a bylo to fajn, ale bylo to jako kdybych koukal na ten samej film, ale akorát z Bangkoku. Nic víc, nic míň. Ještě štěstí, že autoři našli Zacha Galifianakise, bez něj by to ani nestálo za to, to vidět.(19.6.2011)

• - Stejně jako v prvním díle se během titulků objevují fotografie z celé pařby. Na některých se objevují neherci, např. skutečné prostitutky, které jim předvedli i show s ping-pongovými míčky. (KillHurt)

• - Snimek byl nominován na Zlatou malinu v kategorii nejhorší prequel/remake/spin-off nebo sequel. Nominaci na stejnou cenu pro nejhoršího herce ve vedlejší roli si vysloužil také Ken Jeong. (('Butcher'))

• - V prvních třech dnech film vydělal 120 milionů dolarů. (Mr.Critic)