Pařba v Bangkoku

Vo štvorici po opici 2

Komedie

USA, 2011, 98 min

• Boogeyman

To, že je to dějově úplně stejné jako jednička je ten nejmenší problém. Horší je, že to tentokrát vůbec nefunguje. Těžkopádný nucený humor plný pošahaných postaviček je pouze uřvaným odvarem prvního dílu a divák se nebaví hrdinovic kocovinou, ale víceméně ji zažívá sám. Nejlepším měřítkem úpadku pařanské dvojky je pro mě fakt, že jsem ji sledoval na DVD a když jsem ji znuděně přetrpěl a vypl, běžela zrovna na HBO jednička, u které jsem rázem ožil, tlemil se a s chutí jí dokoukal do konce.(25.11.2011)

• Rosaviva

V podstatě úplně stejný příběh akorát zasazený do jiného města, no, jednička se mi líbila nespočetněkrát víc, možná proto, že do Las Vegas bych se někdy chtěla podívat, do Bangkoku nikdy. Opět tam bylo pár nechutných vtipů, fuck mohli omezit aspoň na každou čtvrtou větu ale, hrál tam Bradley Cooper, takže jsem se měla na co vynadívat celý film. Jen škoda, že Justin Bartha si tam zase moc nezahrál. 2* A opět výborný soundtrack.(9.12.2011)

// Tak takhle ne pánové. Čekal jsem komedii ale jaksi se nedostavila. Podstatně pomalejší ale o to drsnější rozjezd předznamenával něco jiného, ale jak čas běžel, film i přes exotické prostředí a temnější feeling padal pořád víc do zajetých kolejí jedničky. Jenže ta měla své kouzlo a navíc ještě jednu takovou maličkost a to, že byla vtipná ! A nemyslím "normálně" vtipná, smál jsem se u ní jako dement (čti "hodně moc"). Tady ale nic. Párkrát se mi na tváří objevil úsměv ale to bylo tak všechno. Horko těžko tu teď vytahuji tři hvězdy a to jen díky zpěvu Mika Tysona a titulcím v závěru ale jestli se třetí díl ponese ve stejném duchu, jenom na jiném místě tak to nekompromisně odstřelím. Hangover Part II - 60% EDIT:// po dalším shlédnutí rozhodně dojem napraven :) sice tomu chybělo to kouzlo nečekané jedničky, ale i ten Bangkok v té správné společnosti* má ve finále něco do sebe :) zvedám na 4* a začínám se těšit na třetí díl.(2.7.2011)

Bombastické ako prvý diel, veľké množstvo vtipných scén, vtipných hlášok. Aj keď tematika je skoro rovnaká, treba uznať, že Hangover part II je aj tak vydarené zábavné pokračovanie. Videl v kine .................. Soundtrack Christophe Beck:1. Black Hell - Danzig ,2. Stronger - Kanye West ,3. The Downeaster - Billy Joel ,4. The Beast in Me - Mark Lanegan ,5. Sofi Needs a Ladder - Deadmau5 ,6. Allentown - Ed Helms ,7. Pusher Man - Curtis Mayfield ,8. Love Train - Wolfmother ,9. I Ran - Ska Rangers ,10. One Night in Bangkok - Mike Tyson ,11. Just the Way You Are - Ska Rangers ,12. Bad Man's World - Jenny Lewis(28.6.2011)

Tam kde Vegas překvapovalo osvěžujícím konceptem letní komedie a nekorektním humorem, překvapuje Bangkok tím, že je ÚPLNĚ stejný. Kromě postav, námětu a stylu humoru zůstaly i všechny zvraty, všechny zápletky, některé scény Todd Phillips snad jen přetočil v jiných kulisách. Jako ona je to samozřejmě velká sranda i podruhý, ale nenávratně zmizel moment překvapení, což je prostě škoda. Ken Jeong vyskakující z kufru auta byl vtipný jedničce, Ken Jeong vyskakující z mrazničky je vtipný ve dvojce, ale když jste si po několika zažitých deja-vu stoprocentně jistí, že odněkud určitě vyskočí, tak už to holt tolik nepůsobí. No a postava Alana se od charakteristiky "debil" přesunula nebezpečně blízko k charakteristice "psychicky nemocný chudák", čímž se stala méně směšnou a více k pláči. Ale i tak mírný palec nahoru, zasmál jsem se, ne že ne ...(23.10.2011)

• - Debutující Mason Lee, který ztvárnil Tedyho, je synem režiséra Anga Lee. (dopita)

• - Při scéně v čekárně kliniky je na zdi vidět americká zásuvka, přičemž v Thajsku se používá jiný druh i jiné napětí. (J*A*M*A*L)

• - Tetovanie Mika Tysona ohrozilo premiéru filmu. Ozval sa tetovač S. Victor Whitmill (autor tohto vzoru) a žiadal zrušenie premiéry. Súd mu priznal autorské práva, ale premiéru povolil. (krasomama)