Phillips, točící se v bludném kruhu originality Las Vegas kocoviny, tentokrát vsadil většinu svých žetonů vtipu na profesora idiocie Zacha s nevyslovitelným řeckým příjmením, což je ve finále asi lepší, než se nechat análně deflorovat thajskou štětkou, co čůrá ve stoje.. Pokud však bude nějaká třetí předsvatební pařba, žádám náhradou za opakující se "lepíme střípky" motiv o rozpohybování fotografií u closing credits a pak by se hranice přístupnosti jistě posunula do zajímavých končin (vidím to na Rating 21+, doprovod rodičů nutný). Mimochodem, kam se poděla slepice z první části? Snad si ji nevzal do parády úchylný pan Chow? To by pak nejmíň 14 dní nedokázala snést vejce..(1.7.2011)

Po svěží a nenucené jedničce umělá a hrozně často okatě konstruovaná záležitost. Pořád je tam dost momentů, během kterých se člověk neubrání úsměvu, ale hlasitý smích se dostavuje sporadicky a co víc, většina povedenějších scén jen kopíruje již viděné. Neříkám, že je to úplně blbá komedie, ale oproti jedničce působí hrozně neupřímně (a Alan je tentokrát většinu času „jen debil“). Pokud jsem měl po jedničce chuť vyrazit na tah, po dvojce mám chuť spravit si náladu jedničkou.(2.6.2011)

Slabší, utahané, minimálně vtipné.. prostě druhé!! Je to, přiznejme si, zvláštní pocit, když se člověk dívá na komedii a za celou stopáž se mu třikrát lehce rozkmitá koutek. Jinak nic. Je pravda, že Pařba v Bangkoku nějak zásadně nevadí, ale divákovi je po několika desítkách minut jedno, kde je Teddyho prst, proč má Alan oholenou hlavu nebo Stu potetovanej ksicht. Dvojka je prostě okatě nastavovaná kaše, která postrádá svěžest a nápad a hraje až moc na jistotu. Ústřední trojice mi už v jedničce nepřišla zvlášť přitažlivá a vtipná, bavily spíš situace, do kterých se dostala. Zach Galifianakis byl v jedničce fajn, v Na doraz už otravný, tady je pouze trapným obtloustlým idiotem. Bacha by si příště měl dávat i samotný režisér Todd Phillips – aby neskončil stejně!!(18.10.2012)

Mnozí kritici a uživatelé by si mohli ujasnit, co je pro každé umělecké dílo základní - míra ozvláštnění, jaké film dosahuje. PAŘBĚ V BANGKOKU je nesmyslně vytýkáno, že jde o typické pokračování, kdy má druhý díl podobu jedničky přejeté přes kopírák, akorát s umocněním toho, co se osvědčilo jako divácky atraktivní a vděčné. Zapomíná se ale na to, že se koncept postupného rozpomínání se na předcházející noc se dá těžit donekonečna a ústředním ozvláštňujícím prvkem je volba města, které nabývá podobu jakoby samostatné postavy se specifickými vlastnostmi. "Dvojka" je sice slabší než "jednička" co do míry zábavnosti či formální nápaditosti. Moment překvapení totiž už logicky nefunguje a je až příliš stylisticky usedlá, přičemž na precizní dávkování informací a vzhledem k žánru netradiční flahbackovou strukturu jsme si už zvykli. V několika věcech ale nezpochybnitelně trumfuje. Postavy si jsou - stejně jako diváci - velice dobře vědomi, že se ocitaji ve stejné situaci jako předtím, ale přesto jsme nakonec přechytračeni a nepřijdeme na to, kde jsme měli Walda hledat od samotného počátku. Oproti vegaskému dobrodružství navíc ve 3/4 dojde k významovému obratu, a tak spíš než o snahu o to dostát zásadám romantických komediích (navrátit se ke statusu quo, aby mohlo dojít ke kýženě svatbě a šťastnému konci) jde o oslavu mužského kamarádství. Wolf-pack se tak ustavuje jako parta, na kterou je spoleh, ale ne proto, že je zárukou jistoty v podobě přinášení toho stejného znovu dokola.(20.7.2011)

// Tak takhle ne pánové. Čekal jsem komedii ale jaksi se nedostavila. Podstatně pomalejší ale o to drsnější rozjezd předznamenával něco jiného, ale jak čas běžel, film i přes exotické prostředí a temnější feeling padal pořád víc do zajetých kolejí jedničky. Jenže ta měla své kouzlo a navíc ještě jednu takovou maličkost a to, že byla vtipná ! A nemyslím "normálně" vtipná, smál jsem se u ní jako dement (čti "hodně moc"). Tady ale nic. Párkrát se mi na tváří objevil úsměv ale to bylo tak všechno. Horko těžko tu teď vytahuji tři hvězdy a to jen díky zpěvu Mika Tysona a titulcím v závěru ale jestli se třetí díl ponese ve stejném duchu, jenom na jiném místě tak to nekompromisně odstřelím. Hangover Part II - 60% EDIT:// po dalším shlédnutí rozhodně dojem napraven :) sice tomu chybělo to kouzlo nečekané jedničky, ale i ten Bangkok v té správné společnosti* má ve finále něco do sebe :) zvedám na 4* a začínám se těšit na třetí díl.(2.7.2011)

• - Tvůrci snímku původně počítali do role tatéra s Melem Gibsonem. Ostatní protagonisté a členové štábu ale odmítli s hercem kvůli skandálů, kdy měl Gibson vyhrožovat a fyzicky napadnout svou tehdejší přítelkyni, spolupracovat. Do role byl poté obsazen Liam Neeson. Jeho scéna už byla natočena, ale režisér Phillips si ji přál nafilmovat znovu. Neeson se ale z důvodu účasti na dalším projektu ke štábu nemohl připojit, a tak byla scéna natočena podruhé s Nickem Cassavetesem. (oje)

• - Debutující Mason Lee, který ztvárnil Tedyho, je synem režiséra Anga Lee. (dopita)

• - V čase cca 1:00:20, když Stue (Ed Helms) povalí Alana (Zach Galifianakis) na zem, má Alan svůj slamák skoro v každém střihu jinde a v jednom dokonce zmizí úplně. (Ivoman)