Druhý díl začíná ve stejném duchu jako většina pokračování. Po nějaké době se setkáváme znovu s našimi hrdiny a sledujeme jejich mírné proměny. Jediným kdo se nezměnil vůbec zůstává opět ještě dementnější Alan, mimochodem asi životní role pro Zacha Galifianakise. Bohužel atmosféra se ztrácí po 25 minutách kdy se naši hrdinové opět probouzejí v neznámém pokoji a opět si nic nepamatují. Takže druhý díl je vlastně jen trošku jiná variace na jedničku. Ve které Doug vlastně půlku filmu proječí. Dojem moc nenapravují ani Giamatti s Cassavetesem. Závěrečné fototitulky to je ovšem teprve ta správná podívaná. 60%(8.10.2013)

Áno, je to druhá porcia toho istého... ale herci sú v tých úlohách pevne posadení a vďaka Phillipsovej réžii to výborne graduje od "Bože, zase?" v prvej tretine cez "Haha, ono to stále funguje!" v druhej tretine až po vynikajúcu finálnu polhodinu so šťavnatým Giamattim, výbornou automobilovou naháňačkou, nezastaviteľným Jeongom a pointou celého pátrania. Najlepšie je, že to dobre funguje vo vážnych a napínavých scénach (možno dokonca lepšie ako v humorných) a keď si človek odmyslí všetku tú srandu, vlastne je to dobrý noirový detektívny thriller. :) Samozrejme, záverečná foto-koláž je opäť to najlepšie na celom filme.(30.5.2011)

Kdyby se nejednalo o to samé jako v Pařbě ve Vegas, určitě bych dala vyšší hodnocení. Říkala jsem si, že to přece nemůže být ÚPLNĚ stejné, no a ono bylo, jenom v jiném městě. Jenom doufám, že další kopie už nevznikne. Za mě tedy mírné zklamání. P.S. Všichni tady pějí chválu na postavu Alana, mě ale velmi silně iritoval a nic vtipného na něm nevidím.(7.11.2011)

Pařba v Bangkoku není taková totální cyber smažba jako v Las Vegas, ale i tak to stojí za to a trojička Cooper, Helms a hlavně geniální debil Galifianakis to rozjížděj opět ve velkým a já se opět skvěle bavil u jejich jízdy v Asii a vůbec mi nevadilo, že se v podstatě v malý obměně odvíjí dost podobnej příběh jako v jedničce. Ono by stejně bylo jen na škodu změnit styl a zápletku.(28.8.2011)

Film to nemá ľahké, je totiž odsúdený na úspech a fanúšikovia prvého dielu neočakávajú nič, než daľšiu kopu srandy. Ale má to háčik, ide o varenie z tej istej vody a to skoro do puntíku. Veľká škoda toho. Na The Wolfpack som sa tešil a ono to je ako slabý remake prvého dielu :/ bolo príjemné opäť medzi nich zavítať, no chcelo to niečo iné, odlišné, svoje. Niečo čím by bol film originálny (ak nerátam zopár vydarených vtípkov). A takto je z filmu najlepší asi len trailer. PS: som síce sklamaný a koment samá kritika, no na tých 50% možno 60% to je a na kino pri cole a popcorne to stačí. [Videl v Kine](26.5.2011)

• - Scéna, pri ktorej Stu (Ed Helms) zistí, že mu chýba zub, nebola vytvorená počítačom. Keď mal herec 15 rokov, prišiel o zub, a tak si dal spraviť implantát. (mellinda)

• - Tvůrci snímku původně počítali do role tatéra s Melem Gibsonem. Ostatní protagonisté a členové štábu ale odmítli s hercem kvůli skandálů, kdy měl Gibson vyhrožovat a fyzicky napadnout svou tehdejší přítelkyni, spolupracovat. Do role byl poté obsazen Liam Neeson. Jeho scéna už byla natočena, ale režisér Phillips si ji přál nafilmovat znovu. Neeson se ale z důvodu účasti na dalším projektu ke štábu nemohl připojit, a tak byla scéna natočena podruhé s Nickem Cassavetesem. (oje)

• - Opice, která ve filmu sehraje nemalou roli, je malpa hnědá, v latině Cebus apella. Ve skutečnosti se jmenuje Crystal a Hollywood jí není vůbec cizí. Mohli jsme ji vidět třeba ve filmech Noc v muzeu (2006) nebo Ošetřovatel (2011). (Prochy38)