Reklama

Reklama

Od Dougovy bláznivé rozlučky se svobodou uplynuly už dva roky. Nyní je na řadě Stu. Jeho nastávající ženou se má stát imigrantka Lauren z Thajska a celá svatba má proběhnout v Bangkoku. Stu si uvědomuje, jaké problémy by při jeho rozlučce mohly nastat, a tak nesouhlasí s účastí divokého Alana. S tím ale nesouhlasí Doug a Phil, a tak tedy na svatbu vyráží celá partička společně. Už při předsvatební večeři dochází k potížím, otec nevěsty řekne Stuovi, že je příliš povrchní a nevýrazný, že takového muže si pro svou dceru opravdu nepředstavoval. Aby zaplašil špatné myšlenky, tak Stu vyrazí s kamarády na pláž k táboráku, což se jeví jako nevinná zábava. Ráno se ale Phil, Stu a Alan probudí ve špinavém hotelovém pokoji v Bangkoku, aniž by si pamatovali jedinou věc z předchozího večera. Jediným z celé party, kdo zůstal, je Doug, který má za úkol krýt kamarády do doby, než se vrátí na svatbu. Stu má na obličeji stejné tetování jako Mike Tyson a Alanova hlava je pro změnu oholená až na kůži. To nejhorší ale teprve přijde. (TV Nova)

(více)

Videa (3)

Trailer 1

Recenze (1 319)

2-Xtreme 

všechny recenze uživatele

Film to nemá ľahké, je totiž odsúdený na úspech a fanúšikovia prvého dielu neočakávajú nič, než daľšiu kopu srandy. Ale má to háčik, ide o varenie z tej istej vody a to skoro do puntíku. Veľká škoda toho. Na The Wolfpack som sa tešil a ono to je ako slabý remake prvého dielu :/ bolo príjemné opäť medzi nich zavítať, no chcelo to niečo iné, odlišné, svoje. Niečo čím by bol film originálny (ak nerátam zopár vydarených vtípkov). A takto je z filmu najlepší asi len trailer. PS: som síce sklamaný a koment samá kritika, no na tých 50% možno 60% to je a na kino pri cole a popcorne to stačí. [Videl v Kine] ()

Big Bear 

všechny recenze uživatele

Po úspěchu jedničky, která se mi osobně velmi líbila nás Todd Phillips nechává probrat se s kocovinou opět kdesi na podlaze pokoje do bolavě jasného hlučícího všedního dne. Od Vegas se další pařba nijak neliší snad jen kromě exotické destinace. Bohužel, to co činilo Vegas originálním zde už očekáváte a já se už zdaleka tak nesmál. Vlastně jen kromě zápletky s prostitutkou:-). Partička opět dobře funguje, kluci alias - Vlčí smečka - jsou sympatičtí a navíc už je znáte, ale je to zkrátka druhá pařba se stejným koncem. Dvě kocoviny už jsou zkrátka dost. * * * ()

Reklama

Fr 

všechny recenze uživatele

,,ALE STEJNĚ JSEM RÁD, ŽE JSTE VŠICHNI TADY. DOKONCE I TY, ALANE.“....... /// Původně to měla bejt jen nevinná, nudná snídaně (a asi 25 minut to na ní vypadalo), osud – ale hlavně vousatej ďábel zase všechno změnili. I když si to nechtěj přiznat – ZBOŽŇUJOU FLÁMY! A já s nima rád zažiju další dobrodružství (?), na který třeba takovej Stuart dlouho nezapomene. Temná stránka těhle chlápků možná ubírá na obrátkách, ale ještě je furt (proti ostatním) nadprůměrně zábavná. Prostě Bangkok, no. /// NĚKOLIK DŮVODŮ, PROČ MÁ SMYSL FILM VIDĚT: 1.) Nevím, co všechno se dá prožít za jednu noc. (2 x v životě.) 2.) Zjistím, že koukat na opici jak cucá penis, je vtipný ve všech jazycích. 3.) Vsadil jsem se, že Karel Roden zpívá líp než Mike Tyson. 4.) Thx za titule ,,Hogwarts“. /// PŘÍBĚH *** HUMOR *** AKCE ne NAPĚTÍ ne ()

BadoXXII 

všechny recenze uživatele

Nikdy nevstúpiš dvakrát do tej istej rieky alebo? Režisér Phillips prišiel s pokračovaním veleúspešnej dospeláckej komédie. Kludne by sa dalo povedať, že je to verná kópia jednotky. Iné je len prostredie a pocit, že to už celé nejako nefunguje. Množstvo recyklovaných nápadov, scén a takmer nič nové. Opakovaný vtip už nie je vtipom. Jednotka bola svieža, vtipná, originálna a nápaditá. Dvojka nie je ani jedno. ()

Ded@M@tes 

všechny recenze uživatele

Legendární partička Bradley Cooper, Ed Helms, Zach Galifianakis a Justin Bartha jsou zpět tentokrát v Bangkoku. Nemalé zklamání oproti senzační Pařbě ve Vegas, co dodat, prostě jsem se nebavil. Jedině mě pobavila opice a závěrečné fotografie z celého dění. Z vylouhovaného sáčku se udělá těžko vynikající čaj. ( Hodnocení: 4/10 ) ()

Galerie (48)

Zajímavosti (39)

  • Boxer Mike Tyson (hraje sám sebe) se ve filmu objevil jako zpěvák na Stuově (Bradley Cooper) svatbě. Kvůli této kratičké roli absolvoval hodiny zpěvu. (Taninaca)
  • Je to druhý film z trilógie, kde Mike Tyson (hrá sám seba) spieva pieseň. V prvom filme Tyson spieva skladbu "In the Air Tonight" od Phila Collinsa. Tu spieva "One Night in Bangkok" od Murray Head z muzikálu "Chess". (Zeker)

Související novinky

Pařba pokračuje v Evropě

Pařba pokračuje v Evropě

02.06.2011

Todd Phillips se ještě před premiérou Pařby v Bangkoku nechal slyšet, že uvažuje o trilogii. Studio Warner Bros. mu to bezpochyby rádo umožní, hlavně poté, co druhá kocovina sesbírala ze světových… (více)

2011 - vyhlídky, poděkování a přání

2011 - vyhlídky, poděkování a přání

31.12.2010

Další kalendářní rok se chýlí do finále a nechává v nás několik výjimečných filmových zážitků. Nebylo jich zas tolik, ale byly o to silnější. To na rok 2011 nám Hollywood (a nejenom ten) chystá… (více)

Tak co dál, Shyi?

Tak co dál, Shyi?

05.07.2010

Kauza Poslední vládce větru už se k vám zřejmě donesla. Celovečerní hraná adaptace populárního anime seriálu sbírá za oceánem extrémně špatné recenze. Kritici se předhánějí ve vymýšlení vtipných… (více)

Pařba bez Vegas

Pařba bez Vegas

02.12.2009

O tom, že jeden z nejvýdělečnějších letošních filmů se dočká dvojky, jsme už psali. Pravda, ani jsme nemuseli – když nějaký snímek stojí 35 milionů a vydělá jen v kinech 460 milionů dolarů, je… (více)

Reklama

Reklama