Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Xmilden
  ***

  Druhý díl začíná ve stejném duchu jako většina pokračování. Po nějaké době se setkáváme znovu s našimi hrdiny a sledujeme jejich mírné proměny. Jediným kdo se nezměnil vůbec zůstává opět ještě dementnější Alan, mimochodem asi životní role pro Zacha Galifianakise. Bohužel atmosféra se ztrácí po 25 minutách kdy se naši hrdinové opět probouzejí v neznámém pokoji a opět si nic nepamatují. Takže druhý díl je vlastně jen trošku jiná variace na jedničku. Ve které Doug vlastně půlku filmu proječí. Dojem moc nenapravují ani Giamatti s Cassavetesem. Závěrečné fototitulky to je ovšem teprve ta správná podívaná. 60%(8.10.2013)

 • Falko
  ****

  Je to takmer kopia jednotky a kedze som sa bavil rovnako, nemozem hodnotit inak. Najoblubenejsi komik je v poslednej dobe u mna Zach Galifianakis a som zvedavy, v akom filme ho uvidim nabuduce. ________ Bradley Cooper - (Phil) +++ Ed Helms - (Stu) +++ Zach Galifianakis - (Alan) +++ Justin Bartha - (Doug) +++ Ken Jeong - (Mr. Chow) +++ Paul Giamatti - (Kingsley) +++ Mike Tyson - (Hrá sám seba) +++ Produkcia: Todd Phillips +++ (Videl v kine 14.06.2011)(15.6.2011)

 • freddy
  ****

  Bylo nebylo, jednoho krásného dne se čtveřice kamarádů, která kdysi nezapomenutelně zapařila v Las Vegas, vydala do Thajska na svatbu jednoho z těchto kamarádů. A ono se to stalo znovu! A tak se naše oblíbená trojice (v každé partě by měl být aspoň jeden slušňák, který ví, kdy má přestat, a v téhle partě je to Doug) Phil, Stu a Alan probouzí v Bangkoku, aniž by věděli, jak se tam dostali a co se minulou noc událo. A k tomu se jim povedlo ztratit bratra nevěsty, kterého musí najít, pokud se má svatba uskutečnit. Toto pokračování pokračuje v naprosto stejných kolejích jako první film, přičemž je to stejně atraktivní, stejně zábavné a stejně originální a milé jako první díl. A tvůrci navíc dokázali překvapit svou nápaditostí, vůbec by mě totiž nenapadlo, že bratr nevěsty bude nalezen tam, kde ho hlavní hrdinové našli, a stejným překvapením pak byla i opětovná účast Mikea Tysona. Celkově jsem si film užil a musím řict, že oproti prvního dílu neztratil vůbec nic ze svých kvalit a předností a já se jen těším, co nám hlavní hrdinové předvedou v dalším díle. Nemám nad čím váhat a uděluji nadprůměrné čtyři hvězdy.(11.11.2012)

 • Sobis87
  ***

  Nejzábavnější na druhé Pařbě je opět závěrečná prezentace fotek (chvílemi dosti hardcore), kterou však plně doceníte pouze tehdy, když absolvujete předešlou hodinu a půl filmu...což ve výsledku není až tak velká oběť. Je sice fakt, že tenhle film prakticky zcela kopíruje jedničku, ale i tak nabízí solidní dávku zábavy. Jen toho Tysona si tentokrát mohli odpustit.(4.12.2011)

 • Spiker01
  ****

  Hangover II se (jak český název přímo napovídá) odehrává v Bangkoku, tedy ve zcela odlišném městě než Las Vegas. To však neznamená, že se v něm nedá pořádně střískat. Tentokrát se žení Phil a ačkoli si to nechce připustit, napodruhé to bude ještě mnohem horší. Snímek opět zachází až do hranic neuvěřitelnosti a absurdity, což ale zahrnuje spoustu legrace. Nejedná se o špatný film (hlavní čtveřice je opět skvělá partička), ale má jeden hlavní problém, na který si musí stěžovat snad všichni, kteří viděli jedničku (hlavně ti, co viděli oba díly po sobě :D). Tím problémem je fakt, že se jedná úplně o to samé!!. Samozřejmě se dějí odlišné věci, ale hlavní mustr je prakticky nezměněný. Což hodně kazí atmošku celého filmu...70%(14.4.2013)

 • - V části, kdy hlavní hrdinové vstoupí do mnišské zahrady, po výprasku od mnicha můžeme vidět, že Alan nemá svůj klobou kolem krku a ani ho nemá v ruce, ale v záběru po opuštění zahrady má Alan na hlavě opět svůj klobouk (Skarface)

 • - Debutující Mason Lee, který ztvárnil Tedyho, je synem režiséra Anga Lee. (dopita)

 • - V prvních třech dnech film vydělal 120 milionů dolarů. (Mr.Critic)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace