Je to „sick night“ v negativním i pozitivním slova smyslu, proto 65 %. Koho alkoholické eskapády z jedničky nepobavily, tak z dvojky nadšen nebude. Hangover II nejen že vykrádá svého předchůdce, ale v mnoha vtipech tlačí na pilu, a snaží se tak Vegas překonat. A znáte to – 2x do stejného strip klubu nevkročíš. Scenáristé dvojky se změnili, je mezi nimi i sám režisér. Bohužel kvalita filmu šla místy k zemi jako Stuovy zvratky z prvního dílu. Koncept filmu zůstává naprosto stejný, parta se zlíská, probudí s opičkou a skládá střípky z minulosti, která skrývá řadu divokých, ponižujících, nechutných, ale intenzivně intimních zážitků. Mění se jen lokace - z království gamblingu hurá do ráje sexuálního turismu, levných drog... a buddhistických klášterů./// To, že opékání načechraných marshmallowů, je americká obludnost, si myslím už dlouho. A po tom, co do pamlsků Alan napíchá své medikamenty, si to parta snad myslí taky:). Pařba se tedy rozjíždí a my retrospektivně zjišťujeme, co všechno banda provedla a koho má Bangkok ve svých spárech. Je to maso (skvělý fór). Doslova./// Řada vtipů je pouze variací na ty z prvního dílu např. masturbační fór či totální okno. Pokud jste jedničku neviděli, budou vám asi připadat originální a zábavné. Pokud viděli, možná se kriticky zamyslíte nad tím, že scenáristé nějaké snahy o inovaci ignorují. Anebo se budete lámat smíchy na zemi a potečou vám slzy, že neuvidíte na titulky. I takové chvíle jsem u filmu zažila. Btw překlad je občas velmi kreativní a vtipnější než původní hlášky./// Vrací se i šílený gangster Mr. Chow (pro nás fanoušky Community señor Chang). Užila jsem si ho tentokrát možná až příliš zblízka, ale jeho upištěný šílený hlásek a herecké kreace jsou prostě stále geniální. A ochránci primátů, připravte se. Věty „No animals were harmed“ na konci titulků se nedočkáme!/// Tvůrcům plakátu bych dala několik na holou, protože kvůli rádoby šokující reklamě přijdete o minimálně 2 dobré vtipy (tetování, opička)./// Zamrzí, že se do filmu nedostalo žádné avizované cameo (Gibson, Neeson), ale jedno na konci čeká. Dle mě sice těžce trapné (podobně je na tom i sladké finále), ale to vynahradí hodně vtipné fotky z pařby, které uvidíte při titulcích stejně jako u prvního dílu. Drogy, alkohol, krev, pot, prsa, penis. Stačí si vybrat! Ústřední trojice je pořád docela zábavná, Alan je však místy až příliš otravný a natvrdlý, Stu hysterický, Philovi ani na chvíli neuvěříte, že je zodpovědný otec od rodiny a učitel. Ale k čertu s tím, je pořád zatraceně sexy - a to se u komedie počítá. [Kino](2.6.2011)

Lepší než "jednička"! Více Phillipsovské = více crazy! Sex, drogy, a ostřejší nadávky - přesně to charakterizuje novou nálož nezapomenutelné filmové pařby s nadmíru sympatickými charaktery (v čele s Cooperem, pochopitelně). Scénka s kotvou to celé pozvedá na nepředstavitelně vyšší úroveň - Galifianakis je bezesporu absolutně nejdebilnější postavou hollywoodského průmyslu! Na tohle mi prostě nestačí superlativy... smál jsem se od začátku (!) do konce, jízda to byla parádní a hlavně: NEZAPOMENUTELNÁ! P.S. Viděno za střízlivého stavu bez užití drog.(14.6.2011)

Po svěží a nenucené jedničce umělá a hrozně často okatě konstruovaná záležitost. Pořád je tam dost momentů, během kterých se člověk neubrání úsměvu, ale hlasitý smích se dostavuje sporadicky a co víc, většina povedenějších scén jen kopíruje již viděné. Neříkám, že je to úplně blbá komedie, ale oproti jedničce působí hrozně neupřímně (a Alan je tentokrát většinu času „jen debil“). Pokud jsem měl po jedničce chuť vyrazit na tah, po dvojce mám chuť spravit si náladu jedničkou. Celá recenze zde.(2.6.2011)

O kousek slabší, než jednička - asi jste nečekali, že bych tohle napsal, co? :-P No ale vážně - některým fórům opakování pomáhá, některým neškodí a některé se opakováním stávají trapnými. Těch posledních je naštěstí poměrně málo. Výborným nápadem se jeví angažování té malé opice, ta směle aspirovala na Zlatého Plešouna a jen kvůli nepřízni Akademie neprošla sítem nominací. A co jinak? Vlastně pro ty, co viděli jedničku se nekoná žádné velké překvapení - fórky jsou umístěny vesměs na správných místech, herci předvádějí vše, co byste od nich (ne)čekali, nechybí ani svatba a možná přijde i Mike Tyson. :-)) Poctivých 70%.(20.5.2013)

Vlastně na chlup stejnej film jako jednička, včetně fotek na konci, který všecko, pro mě, zase zachraňujou. Koukat se na to sice dalo a bylo to fajn, ale bylo to jako kdybych koukal na ten samej film, ale akorát z Bangkoku. Nic víc, nic míň. Ještě štěstí, že autoři našli Zacha Galifianakise, bez něj by to ani nestálo za to, to vidět.(19.6.2011)

• - Stejně jako v prvním díle se během titulků objevují fotografie z celé pařby. Na některých se objevují neherci, např. skutečné prostitutky, které jim předvedli i show s ping-pongovými míčky. (KillHurt)

• - Debutující Mason Lee, který ztvárnil Tedyho, je synem režiséra Anga Lee. (dopita)

• - Představitel Alana Zach Galifianakis má rád labradory. Ve scéně, kdy ho vlčí smečka jde pozvat na svatbu, v jeho pokoji na monitoru je nápis „I love labradors“, po zbytek filmu má Alan na sobě tričko s potiskem labradora. (leBIGmac)